spontani

limited

Obećava
Poruka
56
U decembru 2003 imala sam spontani na pocetku trudnoce. :cry:
Ispostovala sam sest meseci kako su mi doktori nalozili da ponovo ne ostanem trudna ali mi se u medjuvremenu pojavio sekret. kontrolom kod doktora utvrdjeno je sledece: mexagon chlamydia test slabo pozitivan,
mmycoplasma: josamycin -ostljiv, doxycycin -osetljiv, tetracyclini -osetljivi, clarithromycin - osetljiv, pristtnamycin-osetljiv, erythormycin -intermedijalan, ofloxacin -intermedijalan,
Sekret mi je II stepen cistoce. Sta ciniti dalje. :?: Imam 29 godina i to mi je bila prva trudnoca. Pomozite da sve ovo prebrodim. :cry: U nasem gradu nema dobrih lekara pa Vas molim za pomoc
 
limited:
U decembru 2003 imala sam spontani na pocetku trudnoce. :cry:
Ispostovala sam sest meseci kako su mi doktori nalozili da ponovo ne ostanem trudna ali mi se u medjuvremenu pojavio sekret. kontrolom kod doktora utvrdjeno je sledece: mexagon chlamydia test slabo pozitivan,
mmycoplasma: josamycin -ostljiv, doxycycin -osetljiv, tetracyclini -osetljivi, clarithromycin - osetljiv, pristtnamycin-osetljiv, erythormycin -intermedijalan, ofloxacin -intermedijalan,
Sekret mi je II stepen cistoce. Sta ciniti dalje. :?: Imam 29 godina i to mi je bila prva trudnoca. Pomozite da sve ovo prebrodim. :cry: U nasem gradu nema dobrih lekara pa Vas molim za pomoc

Zao mi je sto si imala spontani pobacaj, verujem da ti je to jako tesko palo. Moguce da je uzrok bio infekcija mikoplazmom i delimicno hlamidijom. Ipak, cudno je da ti ovi mikroorganizmi nisu pronadjeni na redovnim ginekoloskim kontrolama pre trudnoce, pri ustanovljavanju trudnoce i u samoj trudnoci pre pobacaja. Ovo su infekcije koje se dugo nose.

Ne znam u kom gradu zivis pa kazes da u njemu nema dobrih lekara, ali mi je prosto neverovatno da u tvom gradu nema bar jedan adekvatan ginekolog koji bi bio u stanju da te leci od mikoplazme i hlamidije po ginekoloskom protokolu za ove infekcije. Ne znam da li si udata i od kada, sa kolko partner ste ti i tvoj partner (suprug) pre bili i da li ste koristili zastitu prilikom odnosa, ali bez obzira ko je kome preneo infekciju, neophodno je da i tvoj suprug uradi briseve na hlamidiju i mikoplazmu i leci se uporedo sa tobom, jer je najverovatnije i on zarazen. Sve u svemu, ove infekcije nisu nista oko cega treba praviti veliku dramu i paniku ali jesu nesto sto treba ozbiljno leciti jer mogu da dovedu do steriliteta oba partnera. Lece se antibioticima uz praktikovanje seksa sa zastitom (kondom).

Naravno, mislim da ce ti to i dr reci - neozbiljno bi bilo da se 'lecis' ovako i ovde, na forumu, bez obzira na nase najbolje namere i razumevanje, NEOPHODNO je da se zajedno sa suprugom (partnerom) javis ginekologu sa rezultatima briseva i da napravite ozbiljan plan lecenja da bi mogla da ponovo zatrudnis i (verovatno) izneses trudnocu.

Pozdrav,
Machak
 
Joj machak... ma neozbiljno se odnose prema ovome i u Beogradu a ne van njega! :) Na zalost!
Govorim o SCG.
Elem, javite mi se preko pp pa da razmenimo informacije o tome sta vam je ciniti.
Pozdrav!
 

Back
Top