Trazim RPG.

daklu

Početnik
Poruka
8
Treba mi rpg nalik 'oblivionu',samo da nema dva sveta.(mislim na te oblivion gate-ove,nznm dal' se moze to nazvati dva sveta.)
Mora biti srednji vek. :})

Unapred hvala!

Pozdrav.
 
Evo jos malo informacija.Mozda pomognu da mi pomognete. (:
Svideo mi se 'Fallout 3' svideo mi se i 'Oblivion' samo taj side world me nervira.
M&B' je dobar da se ubije vreme,imao sam dosta zabave sa njim.
Razmisljao sam o 'Witcher-u' ali je 10 gb to je preveliko.
'Dragon age' igrao,namucio se,presao.Dobra teska igrica,ali fali zabava i previse zahtevna.

Voleo bih neku sa prepunu mogucnosti da sve moze :)
Igrao sam D&D,ne pc game nego sa drustvom,ako neko zna kako poludobar D&D izgleda(game master mogao biti bolji) e takvu igru bih ja. :)) Ima li toga??


Jos jednom hvala! :)
 
moze li neko meni preporuciti neki rpg za pocetnike,koji god sam probao nije mi se svideo(nisam probao puno,fallout 3 i jos par njih).inace sam do sada igrao fps i tps,u tome sam pro,ali me nekako i rpg privlaci.ali me nerviraju ona sranja,puno nekih naziva,stvari,koje meni nisu jasne zato sto ne igram rpg :)
 
Ako ne znas engleski jezik ne trebas da igras RPG nikako. A ako ti se nije svideo Fallout 3 ne verujem da ce ti se svideti vecina RPG-ova.

Probaj Oblivion.

Btw koliko puta umres u toku prelaska neke FPS TPS igre?
 
Ako ne znas engleski jezik ne trebas da igras RPG nikako. A ako ti se nije svideo Fallout 3 ne verujem da ce ti se svideti vecina RPG-ova.

Probaj Oblivion.

Btw koliko puta umres u toku prelaska neke FPS TPS igre?

ne shvatam ovo pitanje,ne brojim :) uglavnom malo,nisam noob.ali za rpg jesam.engleski znam skoro pa perfektno.secam se da mi se dragon age jako svidio,ali su me nervirali oni party memberi(msm da su se tako zvali),pa sam negdje nakon 5-6 sati igranja prestao.ne volim one komplikovane rpg "stvari", ne mogu navesti primer ali mislim da ce te me shvatiti.U falloutu 3 sam zapeo kada sam dosao u onaj grad sa onom bombom,i trebao sam otkljucati neka vrata,ali sam polomio nesto prilikom lock pic ja mislim,pa sam morao naci kljuc ali to mi nije uspjevalo :S
 
Poslednja izmena:
moze li mi neko dati neki savet za borbu u dragon age-u ,znaci bez trainera nemam sanse,sada sam dobio neki quest,u onoj sumi sa warewolfovima,drveca,vukovi,sve me napada,i kada u jednom trenutku ne pritisnem 1 (key za full health) mrtav sam.
 
moze li mi neko dati neki savet za borbu u dragon age-u ,znaci bez trainera nemam sanse,sada sam dobio neki quest,u onoj sumi sa warewolfovima,drveca,vukovi,sve me napada,i kada u jednom trenutku ne pritisnem 1 (key za full health) mrtav sam.

Koja po redu ti je ta misija? mislim.....neracunajuci dlc-eve,imas da pomazes elfovima,mageevima i patuljcima.....i da,ima ono selo i zamak redclif.

Epa prvo ides u to selo i zamak.
Onda ides kod mageeva....
e,tu si vec nabudzio lika...znaci jak je...
zadnje kojima ces da pomazes mozes da biras....posto su mi odprilike iste jacine...
ja sam prvo iso kod elfova pa ond kod patuljaka...
na kraju igre,zadnji lvl mi je bio onaj maximalni..samo sam zaboravio dal je max 30. ili 40. :think:

P.S. na kojoj tezini igras? :mrgreen:
 
ja sam ovu igru igrao dugo dok nije otezalo,kada je tek izasla.pff presao sam puno mada se ne sjecam skoro nicega vezano uz pricu :) human sam :) igram na easy,sada sam instalirao patch nebil' sta olaksalo xD (posto je na 1.0 stvarno pretesko sve)
 
ja sam ovu igru igrao dugo dok nije otezalo,kada je tek izasla.pff presao sam puno mada se ne sjecam skoro nicega vezano uz pricu :) human sam :) igram na easy,sada sam instalirao patch nebil' sta olaksalo xD (posto je na 1.0 stvarno pretesko sve)

edit :Sada sam skontao da sam svo vreme igru igrao na normal ne cudi me sto je bilo tesko :S (za mene je ponizenje igrati na easy ali je ovo ipak rpg,u tome sam novi)
 
Ja ne pricam o tome...

Risen nije Gothic. To sto su ga pravili isti ljudi(to kao sto su ona dvojica izasla iz infinity ward-a i hoce da naprave novu igricu kao MW) ne znaci da je to to.

Ovo sto sam ti dao je zvanicni nastavak Gothica, a to da li ima slicnosti sa prethodnicima uopste nije bitno. Pricamo o Gothicu a ne nekim wanna be igrama.
 
Evo jos malo informacija.Mozda pomognu da mi pomognete. (:
Svideo mi se 'Fallout 3' svideo mi se i 'Oblivion' samo taj side world me nervira.
M&B' je dobar da se ubije vreme,imao sam dosta zabave sa njim.
Razmisljao sam o 'Witcher-u' ali je 10 gb to je preveliko.
'Dragon age' igrao,namucio se,presao.Dobra teska igrica,ali fali zabava i previse zahtevna.

Voleo bih neku sa prepunu mogucnosti da sve moze :)
Igrao sam D&D,ne pc game nego sa drustvom,ako neko zna kako poludobar D&D izgleda(game master mogao biti bolji) e takvu igru bih ja. :)) Ima li toga??


Jos jednom hvala! :)
Pokušaj sa Fable the lost chapters; Sacred gold; sacred 2 fallen angel
 

Back
Top