Razne faze

Koju "fazu" veze najviše volite?
Kada ste na početku, upoznajete i istražujete jedno drugo, kad se posle izvesnog vremena dobro upoznate ili neka treća? :)

aj sad da vidim temu:hahaha:
joooj ja se sećam te prve faze i bila je nezaboravno genijalno savršeno divnaaaaaaaaaaaaaaa,
mada ni na drugu nisam imala pritužbi:zper:
 
Prvu :) Eh, kad bi mi ceo život bio frst dejt, gde bi mi kraj bio?:lol::aha::zaljubljena:

Mada, volim i onu kojoj počnem da osećam sigurnost sa partnerom, kad skapiram da će biti ozbiljno i da on ima ozbiljne namere. :rumenko:
 
Volim pocetak veza... periode zavodjenja, izlazaka drugarskih, iscekujucih... prve poljupce
Malo su mi drazi dani koji dolaze posle toga... doba uigranosti, nadgradnje... period slobode i otvaranja bez straha da ces nesto pogrijesiti... to je period kada momak udje u snove, kada vise ne mozes ni da se samozadovojavas a da ne iskoci njegova faca negdje tokom:D
Heheheh, nije los ni period nakon razlaza, kada se naviknes na apstinenciju, pa naucis da svrsavas u snu:P
 
Volim pocetak veza... periode zavodjenja, izlazaka drugarskih, iscekujucih... prve poljupce
Malo su mi drazi dani koji dolaze posle toga... doba uigranosti, nadgradnje... period slobode i otvaranja bez straha da ces nesto pogrijesiti... to je period kada momak udje u snove, kada vise ne mozes ni da se samozadovojavas a da ne iskoci njegova faca negdje tokom:D
Heheheh, nije los ni period nakon razlaza, kada se naviknes na apstinenciju, pa naucis da svrsavas u snu:P
:eek:
zagrcnula sam se kad sam pročitala :lol:
 

Back
Top