Bonnie kraljica

*bonnie*

Početnik
Poruka
49
Nadjena sam jednog aprilskog dana ispred jedne firme na Vracaru, ne secam se dobro, ali mislim da su me neki zli ljudi izbacili.:sad2: Toliko sam plakala i mjaukala sve dok jedan dobri covek nije sisao i uzeo me. Ovako sam izgledala taj dan kada su me nasli.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Onda su oglasili preko interneta da trazim dom i posto sam prilicno lepa i sarmantna brzo su me udomili kod jedne tete. Nazalost teta me je posle mesec dana vratila jer nije mogla vise da me cuva. Ponovo su me oglasili preko interneta sa ovom slikom.



Uploaded with ImageShack.us

I onda sam cekala i cekala, niko me nije zeleo.:sad2: Napokon me je videla ONA i odmah se zaljubila.:heart: Kasnije sam cula da je stavila ovu moju sliku sa oglasa na pozadinu kompjutera i smisljala mi imena. Konacno sam dosla u moj novi dom 5. juna. :)
 
Ovako sam izgledala kada su me doneli, malo sam smesna. :lol:



Uploaded with ImageShack.us

Oni su mislili da sam ja kukavica i plasljivica i da cu da pobegnem negde i da se sakrijem a ja sam odmah navalila na klopu. :) Ovako velike porcije su mi davali nekoliko puta na dan tih prvih dana kada sam dosla a ja sam jelaaaaa i jelaaaaa. Jednom sam cak i povratila jer sam se prezderala. :rumenko: Nazalost shvatili su da mi je to mnogo i sada mi mere porcije u gram, nerviraju me. :roll:



Uploaded with ImageShack.us

Posle jela sam malo istrazivala po stanu. Oooo sta je ovo, nesto za mene. :)



Uploaded with ImageShack.us

Pa sam se malo igrala i mazila.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Na kraju sam se jaaaako umorila, vidite koliko zevam. :)



Uploaded with ImageShack.us
 
Jako volim da izlazim na terasu. :) Tu se uvek nesto desava, prolecu ptice, muve, bube… Ponekada ulovim neku bubu i u slast je pojedem. Volim i da se izlezavam i suncam.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Njuskam cvetice ali ih ne diram i stalno me hvale zbog toga. :)



Uploaded with ImageShack.us



Volim da grickam moju maciju travicu koja stoji na terasi. Nju bas volim, mljac, mljac. :heart:



Uploaded with ImageShack.us
 
Kupili su mi i kucicu i grebalicu ali ih ne fermam bas mnogo. Ima puno boljih mesta i za spavanje i za ostrenje noktica. :manikir: Ponekada legnem u kucicu cisto da je ispostujem. Ova moja me tada brze bolje slika. :roll:

IMG_5146.jpg
Krevetac.jpg
 
Nadjena sam jednog aprilskog dana ispred jedne firme na Vracaru, ne secam se dobro, ali mislim da su me neki zli ljudi izbacili.:sad2: Toliko sam plakala i mjaukala sve dok jedan dobri covek nije sisao i uzeo me. Ovako sam izgledala taj dan kada su me nasli.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Onda su oglasili preko interneta da trazim dom i posto sam prilicno lepa i sarmantna brzo su me udomili kod jedne tete. Nazalost teta me je posle mesec dana vratila jer nije mogla vise da me cuva. Ponovo su me oglasili preko interneta sa ovom slikom.



Uploaded with ImageShack.us

I onda sam cekala i cekala, niko me nije zeleo.:sad2: Napokon me je videla ONA i odmah se zaljubila.:heart: Kasnije sam cula da je stavila ovu moju sliku sa oglasa na pozadinu kompjutera i smisljala mi imena. Konacno sam dosla u moj novi dom 5. juna. :)
Joj kako je lepa :zaljubljena: :heart:
 
Meda - cvetni aranžman, postavljen je na grebalicu zbog slikanja

aa11.jpg




Nakon tri sekunde - skok na grebalicu, ispitivanje, njuškanje....

aa12.jpg



Zatim obletanje i guranje, sve dok meda nije uklonjen...

aa13.jpg



I pobeda - teritorija je odbranjena z:lol:

aa14.jpg
 

Back
Top