Flash pocetnik

BorisTheBlade

Početnik
Poruka
5
Imam nekoliko dugmica na levoj strani prozora i pravougaonik u desnom delu u kome zelim da se pojavi avi sekvenca. Kako da na aktiviranje svakog od "dugmica" sa leve strane prozora, dobijem odgovarajuci avi sa desne strane?
Ne znam da li sam bio jasan.

Boris
 
Cao,

bio si jasan, ja cu ti predloziti po meni najlakse resenje, ali prvo da se osvrnemo na taj .avi.

Moj predlog ti je da instaliras Flash Video Exporter i da taj .avi prebacis u .flv.

Najalkse po meni resenje, a i najbolje za kasnije ucitavanje ako ces koristiti to na sajtu jeste, da taj .flv exportujes kao .swf i da anmacije u glavnom flash fajlu otvaras preko LoadMovie funkcije.

Ne znam da li znas kako to funkcionise, ako ne znas javi se ovde pa cemo pozvati Incognita u pomoc da ti on sve to profesionalno pojasni :)


Pozdrav
 
Pazi,

ako pravis CD to je vec druga stvar, mozes da ubacujes preko load movie, medjutim u tom slucaju mozes i odmah da ubacis sve .flv fajlove.

Takodjem, posto i nije bitna toliko razlika u velicini, ne moras da prebacujes u flv, vec mozes onda tako sirov avi da eventualno kompresujes iz flash iz Flash Video Importa.


Pozdrav
 

Back
Top