kako ste se provele ...

................ (_)
...............(___)
...............(___)
...............(___)
...............(___)
./\_____/\__/----\__/\_____/\
.\_____\_°_¤ ---- ¤_°_/____/
.............\ __°__ /
..............|\_°_/|
..............[|\_/|]
..............[|[¤]|]
..............[|;¤;|]
..............[;;¤;;]
.............;[|;¤]|]\
............;;[|;¤]|]-\
...........;;;[|[o]|]--\
..........;;;;[|[o]|]---\
.........;;;;;[|[o]|]|---|
.........;;;;;[|[o]|]|---|
..........;;;;[|[o]|/---/
...........;;;[|[o]/---/
............;;[|[]/---/
.............;[|[/---/
..............[|/---/
.............../---/
............../---/|]
............./---/]|];
............/---/#]|];;
...........|---|[#]|];;;
...........|---|[#]|];;;
............\--|[#]|];;
.............\-|[#]|];
..............\|[#]|]
...............\\#//
.................\/

nesto ovako ima crnac, pa sve probada :-)
 
sa crncem? Opisite svoje utiske,jel ' bilo dobro,a? U cemu je fora?

Mnogi crnci su me muvali, ali moja iskustva sa njima se zavrsavaju na odbijanju, posto su svi isti, odvratni, smrde, a ako ih odbijes igraju na kartu rasizma. Ono sto tebe pre svega zanima je velicina polnog organa. E, pa prosecni su. Nisu nista posebno, ali se o njima svasta prica, a ima dosta belih opajdara koje se za tim povode, pa trce za njima. Bele zene su za njih trofej, jer oni imaju usadjen taj kompleks nize vrednosti. Inace, ako dolazis u kontakt sa njima, odmah cu ti i reci sta da uradis.
Dakle, ne smes da ih odbijes odmah, jer ces ispasti rasista, k.ur.va i sta sve nece pasti na pamet tim kretenima, da te izvredjaju preko politicke korektnosti. Izadjes sa njim. Onda ce ti camuga pricati kako je on nezan, obavezno ce navesti da je imao neku belu devojku pre tebe (sto u vecini slucajeva nece biti tacno), kako zna da smo princeze i da volimo da nam se ugadja. Onda ce ti pricati o "slavnim" crncima, koji su kao nesto bitno postigli u muzici, plesu, politici (to pre svega rade americke camuge i juznoafricke camuge, koje su malo finije, ako oni uopste mogu biti fini), sportu itd. Onda cete ici malo da plesete, ako ga odbijes onda ce te moljakati i pokusace da te zagrli, ali ne budi glupa. Idi djuskaj, jer ce tada ili videti da ne znas da igras ili ce ti reci da imas njihovo poreklo, jer dobro igras (Ne daj, Boze!). Ti se na to samo nasmesi. Posle svog tog smaranja, predlozice ti da malo odsetate ili da te otprati do kuce (ako si se smorila, pa ti se spava, a to znaci da ih ne poznajes i da si glupa). Ako si pametna i odsetate malo, onda ce naci neko mesto koje je skrovito, a ipak vidljivo, da te poljubi. Mora da bude prolaznika da se vidi da je on sa belom devojkom!!! Ili ce ti prici nezno i izvaditi svoj penis, ako mu je veliki da bi te ocarao i da bi ti rekda odmah hoces seks. E, sada dalje je na tebi. Ja mu obicno opalim samar i kazem: "Sram te bilo, za kakvu devojku me ti smatras." Onda on pocne da se pravda i da moljaka, jer to je njihov stil, a ti dodaj gas u taksi i zapali kuci, samo nemoj da ti sazna adresu. Ako si glupa, pa ga odvedes pred stan, najbolje je da kazes da si umorna i odes bez poljubca i da mu kazes cucemo se. Obavezno mu uzmi broj, a ako imas dva broja posalji mu odmah poruku, cim se popnes, da je bilo predivno vece i unisti broj. (A mozes i da promenis stan).
 
kako znas da su im prosecni polni organi ako si ih odbijala,tj nikada nisi bila s njima. ja sam imala decka koji je crnac i rekao mi je da sam mu ja prva bela devojka,i rekao mi je da to jeste fantazija svakog crnog muskarca,to je istina. vole da ih vide sa belom devojkom,i to je tacno,a za ovo ostalo si se sve zajjebala,jer je to pitanje stila. nisu ni oni svi isti,svaki ima drugaciji nacin ponasanja prema devojci ,kao i licnost. nece ti reci da si rasista,ali istina je da misle da su manje vredni zbog boje koze.
o gradji njihovog tela necu da komentarisem,jer mi dodje da se samoubijem.
 
kako znas da su im prosecni polni organi ako si ih odbijala,tj nikada nisi bila s njima. ja sam imala decka koji je crnac i rekao mi je da sam mu ja prva bela devojka,i rekao mi je da to jeste fantazija svakog crnog muskarca,to je istina. vole da ih vide sa belom devojkom,i to je tacno,a za ovo ostalo si se sve zajjebala,jer je to pitanje stila. nisu ni oni svi isti,svaki ima drugaciji nacin ponasanja prema devojci ,kao i licnost. nece ti reci da si rasista,ali istina je da misle da su manje vredni zbog boje koze.
o gradji njihovog tela necu da komentarisem,jer mi dodje da se samoubijem.

Znam, jer su mi mnogi pokazali svoje polne organe, a u strahu su velike oci, pa oni igraju na tu kartu. Imala si decka, koji je crnac? :eek: :eek: Nisam imala o tebi nikakvo misljenje, jer se ne izdvajas bas preterano, ali sada sam, na zalost, satvorila.:udriglavu: :bljak: :bljak: :bljak:

nisu ni oni svi isti,svaki ima drugaciji nacin ponasanja prema devojci ,kao i licnost.

Ocigledno je da nisi bila sa vise njih.

nece ti reci da si rasista,ali istina je da misle da su manje vredni zbog boje koze

Itekako ce ti reci. Ja sam ti ispricala iskustvo sa onima, koji su bili civilizovani, ako se to uopste moze reci za njih.
 
ali uopste nije poenta u velikom k,vise je osecaj u pitanju,sto je i mnogo bitnije. bele zene za njih stvarno jesu fantazija,e pa onda mozete samo da zamislite kako izgleda vodjenje ljubavi sa nekim kome ste fantazija....mmmm...joj ..kad se setim
a sto se k tice,ja nisam nikad imala problem sa belim muskarcem,ali sam cula od drugarica da ima bas malih..izgleda da imam dobru intuiciju po tom pitanju
 
ali uopste nije poenta u velikom k,vise je osecaj u pitanju,sto je i mnogo bitnije. bele zene za njih stvarno jesu fantazija,e pa onda mozete samo da zamislite kako izgleda vodjenje ljubavi sa nekim kome ste fantazija....mmmm...joj ..kad se setim
a sto se k tice,ja nisam nikad imala problem sa belim muskarcem,ali sam cula od drugarica da ima bas malih..izgleda da imam dobru intuiciju po tom pitanju

crncima bijele zene nisu fantazija vec ribe za poyebati...

shto im nije pretjerano teshko jer sve skacu na njih zbog tog toliko izvikanog navodno ogromnog kurrca..
 

Back
Top