IE ne prepoznaje cirilicu

Poruka
67
Pozdrav,
molim za pomoc ako neko zna o cemu se radi, naime reinstalirao sam windows 7 na lap topu i posle toga IE ne prepoznaje cirilicu niti Ć, Đ, Č kada koristim latinicne fontove, dok drugi pretrazivač (Firefox) odradjuje sve normalno.
Napomonjem da je pre reinstalacije sve radilo OK kao i to da mi na desktop racunaru koji koristi Win7 takodje, radi sve normalno.
Ovako to izgleda:
 

Prilozi

  • IE.jpg
    IE.jpg
    20 KB · Pregleda: 11
А теби је баш мука за IE-ом? Ако други много бољи интернет претраживачи приказују све нормално, не видим разлог зашто њих онда не користиш?
 
А теби је баш мука за IE-ом? Ако други много бољи интернет претраживачи приказују све нормално, не видим разлог зашто њих онда не користиш?

Pa vjerovatno on ima svoj razlog zašto koristi IE......To je slično onome što i sam kažeš"lako je reinstalirati sistem, treba se nekada pozabaviti oko problema" Nešto slično si rekao....oprosti ako te nisam dobro citirao...
 
Pa vjerovatno on ima svoj razlog zašto koristi IE......To je slično onome što i sam kažeš"lako je reinstalirati sistem, treba se nekada pozabaviti oko problema" Nešto slično si rekao....oprosti ako te nisam dobro citirao...
Око проблема са IE се никада не бих позабавио, једноставно није тога вредан! Друго је проблем са системом, вирусима ... итд.
 

Back
Top