sp3

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
imam instaliran sp2, i hteo sam da instaliram sp3. donese mi drug dva CD-a, ali kad ih ubacim u PC izlazi mi da instaliram winows XP
da li je greska do CD-a ili imam opciju da izaberem instalaciju samo sp3?
hvala.
ps.ako ima neka slicna tema, neka se ili prebrise ili spoji.
 
imam instaliran sp2, i hteo sam da instaliram sp3. donese mi drug dva CD-a, ali kad ih ubacim u PC izlazi mi da instaliram winows XP
da li je greska do CD-a ili imam opciju da izaberem instalaciju samo sp3?
hvala.
ps.ako ima neka slicna tema, neka se ili prebrise ili spoji.

Nije greška, oba paketa isto počinju. Je li taj SP3 nadogradnja na SP2 ili gotova instalacija...Ako je to gotova instalacija, odnosno već integrisani SP3 onda pogledaj u ljepljivim temama kako ide instalacija...
 
Nije greška, oba paketa isto počinju. Je li taj SP3 nadogradnja na SP2 ili gotova instalacija...Ako je to gotova instalacija, odnosno već integrisani SP3 onda pogledaj u ljepljivim temama kako ide instalacija...

mozda neko bude precizniji i da mi informaciju na kojoj lepljivoj da gledam... strna i sl. ja pretrazio malo,ali nista....
 

samo jedno pitanje.
ja bih samo da instaliram sp3., znaci da zamenim posotjeci sp2 sa sp3.
drug mi je doneo dva CD-a na kojima pise " SP3" ali kad ih ubacim u PC, onda dobijam ono...instaliranje windowsa XP. mene to zbunjuje ,jer ja ne zelim da ponovo instaliram windows vec samo sp3. ili je ustvari to to, samo sto to meni nije jasno.
u tome je problem.
hvala na linku, ako je to to, prava pomoc.:ok:
 
samo jedno pitanje.
ja bih samo da instaliram sp3., znaci da zamenim posotjeci sp2 sa sp3.
drug mi je doneo dva CD-a na kojima pise " SP3" ali kad ih ubacim u PC, onda dobijam ono...instaliranje windowsa XP. mene to zbunjuje ,jer ja ne zelim da ponovo instaliram windows vec samo sp3. ili je ustvari to to, samo sto to meni nije jasno.
u tome je problem.
hvala na linku, ako je to to, prava pomoc.:ok:

Pa to ti je Windows sa integrisanim sp3 paketom. Samo ti njega instaliraj i na kraju ćeš imati Windows XP SP3....Mislim da ti je lakše da instaliraš Windows sa sp3 dodatkom nego da sp2 nadograđuješ sa sp3 dodatkom. Pitaj ti druga ipak je li to gotova instalacija sa sp3 paketom ili je samo sp3 nadogradnja sa mikrosoftovog sajta...
 
....Mislim da ti je lakše da instaliraš Windows sa sp3 dodatkom nego da sp2 nadograđuješ sa sp3 dodatkom....
А што мислиш да је та прва опција лакша? Не видим никакав проблем да само надогради sp3. Уосталом, у #2 посту му је човек то и предложио са све линком, само да скине.
 
А што мислиш да је та прва опција лакша? Не видим никакав проблем да само надогради sp3. Уосталом, у #2 посту му је човек то и предложио са све линком, само да скине.

Pa jedan od razloga je taj što bi mogao pokupiti, odnosno siguran sam da bi i pokupio geniusa za provjeru windowsa...A, ko se teško snalazi sa nadogradnjom windowsa vjerovatno bi se teško izborio i sa Geniusom...
 
Pa jedan od razloga je taj što bi mogao pokupiti, odnosno siguran sam da bi i pokupio geniusa za provjeru windowsa...A, ko se teško snalazi sa nadogradnjom windowsa vjerovatno bi se teško izborio i sa Geniusom...
Можда користи легалан Win па му WGA не би правио проблем. ;)
 
Najvjerovatnije da je " legalan".Ako je legalan neka onda postupi kako ti misliš, ali eto iz tog sam razloga mislio da mu je lakše uraditi novu instalaciju...
Па и нова инсталација му није никаква гаранција да неће покупити WGA кроз неки од Automatic updates-а. ;)
 
Na ovom forumu postoji i više nego dobrih tutorijala, samo što nemaju naviku da prvo potraže odgovor za svoj problem u ljepljivim temama...

Зато ја увек кажем гугл ит :mrgreen: После одређеног времена и понављања тема смори се човек...
 

Back
Top