kad je BJR Makedonija zapretila grcima

Bugarash

Domaćin
Banovan
Poruka
3.875
U SLUCAJU DA GRCKA STAVI VETO ZA NATO EVO STA JE BIO PLAN:mrgreen:
NARAVNO NISTA OD OVO NIJE BILO

Не постоје препреке за улазак Македоније у НАТО. Критеријуми су испуњени, кажу политички аналитичари. Једина препрека за улазак у НАТО је претња вета од стране Грчке због спора око имена. Незванично смо сазнали да се високим званичницима у случају вета од стране Грчке предузети мере.

1. Ће формално окончати Привременог споразума и његова исправност ће престати да постоји. Исто време да се заустави све даље преговоре о имену.

2. Ће бити званичан захтев УН за признавање под њеним уставним именом. Ми ћемо почети законске процедуре за то. Земља ће се обратити Савету безбедности или Генералној скупштини, или на оба, ако се утврди да је најбоље.

3. Земља ће организовати референдум о задржавању уставног имена од којих ће сви грађани изађу на гласање, тако да било који садашњих и будућих високих политичара да се заустави да размишљају о промени имена коња као уставна могућност.

4. Ми ћемо почети процедуру за враћање старе заставе, имајући у виду да промена застава нису допринеле име намалувње проблема. Узимајући у обзир чињеницу да Македонци и Албанци су побожности Александра Великог и осећај сопствене, идеја се очекује да буде прихваћена.

5. Из истих разлога ће почети процедуру за повратак уставне промјене у 1992 су подигнути у циљу да одговорите на Грчку у доброј вери.

6. Одговарајући начин да почнете правног поступка за мањине питање Македонаца у Грчкој, и имовинска питања на Македонците со потекло од Егејска Македонија.

7. Укупни маил ће бити послат са назнаком БЈРМ (БЈРМ) или Бивша Југословенска Република Македонија ће бити враћен пошиљаоцу указују да таква земља постоји и да лутају поште у земљи.

8. Стотине улице, путеве, зграде, стадиони, спортске хале, тргови ће бити преименована и да ће носити имена главних личности из античке македонске периоду. Такође ће изградити многе њихове споменике у многим градовима. Ће бити преименован и више села и градова.
9. Аутопута коридор од 10-Марија Табановце пут ће бити одређен као аутопута Александра Македонског.

10. Нови аеродром у Штипу, биће именован Филип Други.

11. Ми ћемо подићи ниво комуникација и успоставе ближе односе са Северни Кипар. Ми ћемо наставити да се ојачају савез са Сједињеним Државама и Турској и да ће размотрити могућност нове врсте војни савез са ове две земље.

12. Мајице спортски македонски репрезентативци ће имати карактеристике македонски антике.

Предложене мере владе хијерархије су незваничне и разматра да ли Грчка ставила вето на улазак Македоније у НАТО.

Изјава Владе
Након објављивања овог плана рада за мере којима би се врху званичници су у потјеру за случај у Грчкој да добије одлагање, или директно блока НАТО-а позива у Македонији, портпарол владе Ивица Боцевски одговори на питање о ставу Владе Србије о објављеног текста Сител телевизија и у вечерњим сатима.
- Ситуација у Грчкој за одређени то вета, јер је државни врх је у сталном комуникацијом. Али ја не би желели да коментаришу ситуације и проблеме који су хипотетички. То је, услове који ће икада бити. Лет'с видети


http://vecer.com.mk/?ItemID=68721F49F743774CBB6770B09EF6791F
 
македонци?
шта је то?
јел се маже на хлеб?

:rotf:

бољи чути да не оде Војводина

Ми у зезању кажемо да су Чокалије СРБИ СА ГОВОРНАТА МАНАТА - али ви Бугари, видим, озбиљно их својатате. Они свакако НИСУ Бугари - и гледај тамо да решавате сопствене проблеме у Бугарској видиш ДА СТЕ МЕЂУ ПРВИМА ПО КОРУПЦИЈИ, чак сте и нас прешишали...
 
Ми у зезању кажемо да су Чокалије СРБИ СА ГОВОРНАТА МАНАТА - али ви Бугари, видим, озбиљно их својатате. Они свакако НИСУ Бугари - и гледај тамо да решавате сопствене проблеме у Бугарској видиш ДА СТЕ МЕЂУ ПРВИМА ПО КОРУПЦИЈИ, чак сте и нас прешишали...

на коју азбуку су писали до 1945?
И НА КОЈИ ЈЕЗИК СУ ПРИЧАЛИ А И ЈОШ ПРИЧАЈУ ИЗВРТЕНУ ФОРМУ БУГАРСКОГ ЈЕЗИК...
РАУСКА,ФРАНЦУСКА АКАДЕМИЈА НАУКЕ ЈОШ РАЧУНАЈУ ТАЈ ЊИХОВ ЈЕЗИК КАО БУГАРСКИ ДИАЛЕКАТ!

МАКЕДОНСКИ ЈЕЗИК У ЛИНГВИСТИКУ СЕ СМАТРА КАО БУГАРСКИ ДИАЛЕКАТ САМО ЛИБЕРАЛНА ЛИНГВИСТИКА ГА РАЧУНА КАО ЈЕЗИК !


ЕВО УКАЗ И САСТАНАК ЗА ПРОМЕНУ АЗБУКЕ У 1945
mk.alphabet.decree.jpg

venko-azbuka.jpg
 
македонци?
шта је то?
јел се маже на хлеб?

:rotf:

бољи чути да не оде Војводина
Eво шта је то.Државу која мислиш да је твоја некада је признавала Македнце:
2s9caao-1.jpg
А ево ти како су постали Бугари касније:пенкалом
bulgarskobrisenjenamakedonci-1.jpg
Сад ме извини немам времена да се расправљам с тобом.Ти се прво одлучи шта чеш бити:Татар,Турк,Гот,Македонац или шта год хтео.Знамо да сте ви оно што би желели бити по потрби?:hahaha:
 

Back
Top