Titan Quest - Immortal Throne Help

Jel zna neko kako da promenim mastery??
Uzeo sam Warfare i Dream....Ali mi se dream ne svidja...bla,bla,bla....

Zahvalan unapred...:worth:

Dream ti se ne svidja..... Au bre ti nemas pojma sta je Dream....
Dream je po meni (a i po mnogim drugim profesionalnim igracima VEOMA dobar mastery).
Ovako, ja mislim da postoji jedan program koji manja mastery, ali necu da ti dam link. U stvari, zasto ti ne bi kreirao novog lika.
ALI, ja cu ti pruziti veliku podrsku za tvog charactera.
Prvo cemo ono generalno:
- Nemoj ici samo putem. Kolji sve po redu. I zavrsi sve side questove.
- Nemoj kupiti bele i sive iteme. Zute kupi samo na pocetku, dok ne zaradis malo para, ili ako ti bas treba item jer ne mozes nista bolje da nadjes. Zelene i plave kupi, njih nikad nije dosta. Ako ti neki plavi ili zeleni item nece trebati uopste, slobodno ga prodaj.

A sada za masteries:
Citaj ovo jedino ako planiras da igras TQ i na epic i legendary tezinama.
Ovako:
Stavicu ti dobre skillove, a u zagradi koliko poena treba da stavis tu:
Warfare:
Onslaught, Ignore Pain, Hamstring, Ardor (max) - NOTE: Onslaught se koristi umesto obicnog napada (left click). Samo treba da namestis da Onslaught bude omesto obicnog napada na levom kliku.
Weapon Training (max)
Battle Rage (1 point)
Dual Wield, Hew, Cross Cut, Tumult (max)
Battle Standard (max) NOTE: Nemoj da trosis poene na Triumph. Ne radi, buggovan je.
Ancestral Horn (0 point - max) - probaj. Ako ti se svida, stavi 5-6 poena tu. Maksiraj samo u slucaju nuzde.
War Wind & War Horn - koristi ih ako ti se svidjaju.

Dream:
Distoration Wave, Chaotic Resonance, Psionic Immolation - ja ih licno nisam koristio, iako ti mozes, ali ja mislim da je Distort Reality bolji. Radi sta hoces.
Lucid Dream, Premonition, Temporal Flux (max)
Phantom Strike, Dream Stealer (Phantom Strike 1 pt, Dream Stealer max)
Trance of Convalescence (max) - Posto samo jedan Trance skill moze biti aktivan, ja ti preporucujem da to bude ovaj, koji je apsolutno fantastican.
Distortion Field (1 point) - Dobra je, ali ne vredi trositi da se maksira.
Distort Reality, Temporal Rift (Distort Reality 1 pt, Temporal Rift max)

Ako budes zavrsio i Legendary, verovatno ces biti neki malo veci level, pa ti preporucujem da ostale poene rasporedis kako zelis.
 

Back
Top