Muzika na telefon sa kompa

никола82

Iskusan
Poruka
5.439
Imam nokiu 2730 i ne mogu da prebacim muziku sa kopma na telefon.Nisam to nikad radio a blutut program ne prepoznaje muzicke fajlove kad ih otvaram preko njega sto je neophodno da bi ih prebacio na telefon koji je povezan na taj nacin sa kompom.Sta da radim?
 
Imam nokiu 2730 i ne mogu da prebacim muziku sa kopma na telefon.Nisam to nikad radio a blutut program ne prepoznaje muzicke fajlove kad ih otvaram preko njega sto je neophodno da bi ih prebacio na telefon koji je povezan na taj nacin sa kompom.Sta da radim?

Brate a jel postoji usb za tu nokiu?..U kakvom su formatu ti muzicki fajlovi?..Kod mene np samo cita mp3 dok audio nece...
 
imgbig.jpg
ca9c47af5d58d22fe046b289fd44ab40.image.180x180.jpg

Podržani formati : aac, wav, mp3, mp4, H.263, wmv,
Kablom na : USB 2.0 port, 3.5' audio,
Bežično : bluetooth,


Skini Nokia PC Suite povezi ga kablom i prebacuj. Verovatno treba da smestas fajlove na mem. karticu,a meni bluetooth nije hteo da prebaci pesmu ako je u svom nazivu imala nestandardne karaktere npr. #@%&-
 
imgbig.jpg
ca9c47af5d58d22fe046b289fd44ab40.image.180x180.jpg

Podržani formati : aac, wav, mp3, mp4, H.263, wmv,
Kablom na : USB 2.0 port, 3.5' audio,
Bežično : bluetooth,


Skini Nokia PC Suite povezi ga kablom i prebacuj. Verovatno treba da smestas fajlove na mem. karticu,a meni bluetooth nije hteo da prebaci pesmu ako je u svom nazivu imala nestandardne karaktere npr. #@%&-
Ja imam samo blutut ali programi za slanje koje skidam sa neta ne citaju muziku koju imam ne mogu ni da posaljem.Sa telefona lako saljem na komp.Koji Blu sender da skinem?Kako da nadjem muziku i u kom formatu treba da bude.Ne cita ni ono sto je poslato sa telefona.Ne vidi fajlove samo foldere.Bas mi nije jasno.Nije bas da sam duduk i sve sto mi treba uglavnom sam provalim ali ne mogu da shvatim sta da radim.Mozda je tolko jednostavno da ne vidim ali mi treba neko konkretno upostvo , primer.Evo kako da prebacim pesmu na fon?
Hvala vam na odgovorima.
 
Poslednja izmena:

Back
Top