samsung digimax 370

B

Boza 74

Gost
kupio sam pomenuti aparat,i zadovoljan sam njime.međutim,problem su baterije.sa duracell ultra mogu da napunim karticu,32 Mb,doduše bez korišćenja blica.pokušao sam sa Ni-Mh,ansman 2200mA,međuim,to ne može!aparat neće ni da se uključi!,osim ako bat. nisu stavljene direktno sa punjača,iako na sajtu preporučuju upravo njih.da li je problem mozda sam aparat,(inače radi sasvim normalno)?
 
sta da ti kazem osim da si bacio pare, kako na aparat tako ces bacati i na baterije ubuduce. moj drug je kupio isto neki samsung i moze da recimo sa novim baterijama slika 5 slika i onda mora nove baterije... zamisli... bacio je jedno 50 evra samo na razne tipove baterija i punjaca ali nista... ne znam sta da ti kazem sem da polako pocnes da skupljas pare (u medjuvremenu poklonis nekom detetu kao igracku taj samsung) za neki olympus, canon, nikon i sl. ...
 
Uh, sva sreca da nisam kupio doticni digitalac iako sam nameravao. Skockao sam josh kesha za A75 koji isto tako zdere obicne baterije, ali ove punjive SONY CyberShot(tako pishe,a inace su sa pijace) od 2100 mAh traju bash dosta dugo. Zao mi je.
CIAO! 8)
 

Back
Top