Asistentkinja

Pa ne znam ja šta si ti, samo sam ti rekla:manikir:....a ja jesam čula za šalu ali je njegov kometar bio glup i neosnovan... a i nešto sam nakrivo nasađena:p pa odreagujem onako kako u tom momenu osećam ako nekome to smeta ne mora da me čita, to je barem lako.;)
A sto me sad i ti ne volis, sta vam je od jutros, dani hejtovanja Galateje...hm :ljutko:

Kako da te ne citam kad zelim da se druzim s tobom :)
Nemoj biti nakrivo nasadjena, odzvocaj malo i bice bolje :)
 
A sto me sad i ti ne volis, sta vam je od jutros, dani hejtovanja Galateje...hm :ljutko:

Kako da te ne citam kad zelim da se druzim s tobom :)
Nemoj biti nakrivo nasadjena, odzvocaj malo i bice bolje :)

Dan borbe protiv Galateje.:zcepanje:

Ko se samnom druži život mu je duži:lol:...pa druži se ti samnom ko ti brani...Zvocava ima široko srce samo što to neki ne vide.:lol:

Nešto mi ne ide zvocanje u zadnje vreme pa sam se zabrinula.:(
 
Vec dugo se nosim mislju da vas priupitam nesto.
Naime, u ovom vremenu lakog sklapanja poznanstava i velikog broja ljudi koje srecemo, moze nam zatrebati ljubavni asistent, ili za zene asistentkinja.
Ona bi radila posao slican hr menadzeru, koji bira ljude za odredjenu poziciju. Obavljala bi razgovore, testirala muskarce i samo bi odabrane slala u uzi krug- tj. na kafu sa mnom.

Time bih postigla znacajnu ustedu vremena, novca i ne bih morala da izlazim sa stotinama mladica koji ne zadovoljavaju osnovne kriterijume.
E, sad.
Sta bi tacno sve asistentkinja trebalo da radi i koje testove da sprovodi? Morala bih da joj dam tacna uputstva, da se ne bi desilo da nekog vrednog previdi.

Imate li neke predloge?
Da li bi se mozda i muskarci usudili da uzmu asistenta?
Sta ako se asistentkinja zaljubi u nekog, pa mi ga preotme... :think:
Kakav ugovor da sklopimo?


Samo dvije stvari da ti kažem:
1. to mora biti tvoja dobra drugarica, jer te dobro poznaje.
2. ako ga uzme za sebe, nema veze, ja uvijek navijam za drugarice
3. ideja ti uopšte nije loša, moraću je prenijeti nekim drugaricama koje već dugo love il na pogrešnom terenu il im se izgubio instinkt za lov, đavo bi ga znao:think:
 

Back
Top