Asistentkinja

Vec dugo se nosim mislju da vas priupitam nesto.
Naime, u ovom vremenu lakog sklapanja poznanstava i velikog broja ljudi koje srecemo, moze nam zatrebati ljubavni asistent, ili za zene asistentkinja.
Ona bi radila posao slican hr menadzeru, koji bira ljude za odredjenu poziciju. Obavljala bi razgovore, testirala muskarce i samo bi odabrane slala u uzi krug- tj. na kafu sa mnom.

Time bih postigla znacajnu ustedu vremena, novca i ne bih morala da izlazim sa stotinama mladica koji ne zadovoljavaju osnovne kriterijume.
E, sad.
Sta bi tacno sve asistentkinja trebalo da radi i koje testove da sprovodi? Morala bih da joj dam tacna uputstva, da se ne bi desilo da nekog vrednog previdi.

Imate li neke predloge?
Da li bi se mozda i muskarci usudili da uzmu asistenta?
Sta ako se asistentkinja zaljubi u nekog, pa mi ga preotme... :think:
Kakav ugovor da sklopimo?

najzad si pukla nacisto..ili si gledala onaj film sa will smithom dr.love?:think:
 
Vec dugo se nosim mislju da vas priupitam nesto.
Naime, u ovom vremenu lakog sklapanja poznanstava i velikog broja ljudi koje srecemo, moze nam zatrebati ljubavni asistent, ili za zene asistentkinja.
Ona bi radila posao slican hr menadzeru, koji bira ljude za odredjenu poziciju. Obavljala bi razgovore, testirala muskarce i samo bi odabrane slala u uzi krug- tj. na kafu sa mnom.

Time bih postigla znacajnu ustedu vremena, novca i ne bih morala da izlazim sa stotinama mladica koji ne zadovoljavaju osnovne kriterijume.
E, sad.
Sta bi tacno sve asistentkinja trebalo da radi i koje testove da sprovodi? Morala bih da joj dam tacna uputstva, da se ne bi desilo da nekog vrednog previdi.

Imate li neke predloge?
Da li bi se mozda i muskarci usudili da uzmu asistenta?
Sta ako se asistentkinja zaljubi u nekog, pa mi ga preotme... :think:
Kakav ugovor da sklopimo?

Priznaj, koji je forumas u pitanju :zper:
:zag:
 
Poslednja izmena:
Vec dugo se nosim mislju da vas priupitam nesto.
Naime, u ovom vremenu lakog sklapanja poznanstava i velikog broja ljudi koje srecemo, moze nam zatrebati ljubavni asistent, ili za zene asistentkinja.
Ona bi radila posao slican hr menadzeru, koji bira ljude za odredjenu poziciju. Obavljala bi razgovore, testirala muskarce i samo bi odabrane slala u uzi krug- tj. na kafu sa mnom.

Time bih postigla znacajnu ustedu vremena, novca i ne bih morala da izlazim sa stotinama mladica koji ne zadovoljavaju osnovne kriterijume.
E, sad.
Sta bi tacno sve asistentkinja trebalo da radi i koje testove da sprovodi? Morala bih da joj dam tacna uputstva, da se ne bi desilo da nekog vrednog previdi.

Imate li neke predloge?
Da li bi se mozda i muskarci usudili da uzmu asistenta?
Sta ako se asistentkinja zaljubi u nekog, pa mi ga preotme... :think:
Kakav ugovor da sklopimo?

jesil ti to gledala kako Seka traži "desnu ruku":eek:
 
Hm..mogla si samo u jednoj rečenici da napišeš kako si ‚‚jaka riba‚‚ a ne da daviš sa ovolikim tekstom.:manikir:
Zvocalo, nisam ja neka tamo... ovo- ono, znas!
:p
kako si glup:manikir:...kako mogu da budem ljubomorna na nekoga koga kao prvo ne poznajem,ne znam čak nikako izgleda a velika je verovatnoća da je nikad neću ni upoznati...ovo je više bio zajedljiv komentar bez ikakvog udubljivanja u tematiku jer mi je krajnje banalna.:manikir:
Cula li si ti za salu? :)

uzmi muškog asistenta koji nije ravnodušan prema tvojim čarima, i sve macane koje on eliminiše ti uzmi u razmatranje, a ove što ti preporuči nemoj ni da pogledaš :lol:
Zanimljivo, ali otkud toliko macana za eliminaciju, budimo realni... Cak i ako su kriterijumi vrlo niski :lol:
najzad si pukla nacisto..ili si gledala onaj film sa will smithom dr.love?:think:
Najzad, samo si to cekao, da ja puknem nacisto :p Ccc...

Priznaj, koji je forumas u pitanju :zper:
:zag:
Ma kakav forumas, a i da imam, odakle mi?! :)

jesil ti to gledala kako Seka traži "desnu ruku":eek:
Nisam gledala, treba li da dokazujem nevinost?

jeee svi bi da im neko drugi odradjuje posao...
Sve go lenstina do lenstine, sta ces.
A lepo rece, k'o pravi posao :lol:
 
Ona bi radila posao slican hr menadzeru, koji bira ljude za odredjenu poziciju. Obavljala bi razgovore, testirala muskarce i samo bi odabrane slala u uzi krug- tj. na kafu sa mnom.

Pa moze, al jedino jos ona meni da doplati.
Za to sto mi kroji sudbinu, mislim.

:) Salim se, kul ti je ideja, skoro SF, kao Bredberijeva da je, ali stvarno imam neku averziju prema asistentkinjama uopste, uvek me na "asistentkinja" asocira neka opsednuta 21ogodisnja lujka fanatik koja je u stanju da radi pedikir Vesni Radusinovic samo da bi joj bila blizu.
Neka, drugi put.
 
Pa moze, al jedino jos ona meni da doplati.
Za to sto mi kroji sudbinu, mislim.

:) Salim se, kul ti je ideja, skoro SF, kao Bredberijeva da je, ali stvarno imam neku averziju prema asistentkinjama uopste, uvek me na "asistentkinja" asocira neka opsednuta 21ogodisnja lujka fanatik koja je u stanju da radi pedikir Vesni Radusinovic samo da bi joj bila blizu.
Neka, drugi put.
Ti si jedna od retkih koja je shvatila kako je ovo dobra SF ideja. :)
Ovi ostali jedva docekali da se otvorim pa da me docekaju na aperkat. :lol:
 
Nego, ne moze covek da postigne da izlazi sa svima na te kafe, a opet treba dati sansu i nekome ko mozda deluje smotano na prvi pogled i zamuckuje kad ti trazi broj telefona...
Mozda se u njemu krije pravi nebruseni dijamant :lol:
A kako ja da znam to, ako ne provedem par sati caskajuci sa njim...
I onda, ispadne cinjenica da je zaista smotav i tunjav i uzalud moja dobra volja da zapocnemo zanimljivu konverzaciju...

je, te pitam ja nesta
sta ti oces u stvari?
os da caskas i konverziras il oces brusenje?
 
Vec dugo se nosim mislju da vas priupitam nesto.
Naime, u ovom vremenu lakog sklapanja poznanstava i velikog broja ljudi koje srecemo, moze nam zatrebati ljubavni asistent, ili za zene asistentkinja.
Ona bi radila posao slican hr menadzeru, koji bira ljude za odredjenu poziciju. Obavljala bi razgovore, testirala muskarce i samo bi odabrane slala u uzi krug- tj. na kafu sa mnom.

Time bih postigla znacajnu ustedu vremena, novca i ne bih morala da izlazim sa stotinama mladica koji ne zadovoljavaju osnovne kriterijume.
E, sad.
Sta bi tacno sve asistentkinja trebalo da radi i koje testove da sprovodi? Morala bih da joj dam tacna uputstva, da se ne bi desilo da nekog vrednog previdi.

Imate li neke predloge?
Da li bi se mozda i muskarci usudili da uzmu asistenta?
Sta ako se asistentkinja zaljubi u nekog, pa mi ga preotme... :think:
Kakav ugovor da sklopimo?
dokle ide ljudska glupost? znaci, nema limita definitivno..:whistling:
 
Vec dugo se nosim mislju da vas priupitam nesto.
Naime, u ovom vremenu lakog sklapanja poznanstava i velikog broja ljudi koje srecemo, moze nam zatrebati ljubavni asistent, ili za zene asistentkinja.
Ona bi radila posao slican hr menadzeru, koji bira ljude za odredjenu poziciju. Obavljala bi razgovore, testirala muskarce i samo bi odabrane slala u uzi krug- tj. na kafu sa mnom.

Time bih postigla znacajnu ustedu vremena, novca i ne bih morala da izlazim sa stotinama mladica koji ne zadovoljavaju osnovne kriterijume.
E, sad.
Sta bi tacno sve asistentkinja trebalo da radi i koje testove da sprovodi? Morala bih da joj dam tacna uputstva, da se ne bi desilo da nekog vrednog previdi.

Imate li neke predloge?
Da li bi se mozda i muskarci usudili da uzmu asistenta?
Sta ako se asistentkinja zaljubi u nekog, pa mi ga preotme... :think:
Kakav ugovor da sklopimo?

Vidis, ja mislim da ti trazis neku savremenu provodadziku. Naravno, savremena, da ne kazem Moderna, provodadzika mora da bude Moderno i snabdevena, pa tako mora da ima mnoga znanja i iz psihologije, informatike, bezzicne tehnologije.
Mislim da to ne bi bilo lose, nasi stari su znali sta rade, a mi imamo toliko prilike za komunikacije danas, a toliko smo nezadovoljni musko zenskim odnosima. Ja nisam nezadovoljna, da se odmah ogradim, ali mi je jutros decko otisao na put, pa sam tuzna.
 
Nego, ne moze covek da postigne da izlazi sa svima na te kafe, a opet treba dati sansu i nekome ko mozda deluje smotano na prvi pogled i zamuckuje kad ti trazi broj telefona...
Mozda se u njemu krije pravi nebruseni dijamant :lol:
A kako ja da znam to, ako ne provedem par sati caskajuci sa njim...
I onda, ispadne cinjenica da je zaista smotav i tunjav i uzalud moja dobra volja da zapocnemo zanimljivu konverzaciju...

jedna moja drugarica americka, pricala proslo leto u kaficu onako u basti dvema drugim drugaricama napucanim klinkama namrstenim tako nesto bas kao dobar muskarac koji ce da se brine o tebi nece da te napadne tek tako, obicno je kao stidljiv, bas kaze i kad je dijamant medju muskarcima on nece da hvalisavo da ti pridje. dalje isto kaze kao njima, moras da mu pridjas i igras se njim kao deca kad se igraju gurkaju se i to, tako nesto, da bi se otvorio. isto rekla da kao taj ce da ti kupuje poklone i svasta, dok ovaj sto te napada zaboravice tvoj broj telefona kad dobije ono sto mu treba od tebe.

klinke nista je nisu skapirale. ali klinke i danas su same dok amerikanka ima frajera koliko i koje hoce i kad je prosecna riba :-)
 
dokle ide ljudska glupost? znaci, nema limita definitivno..:whistling:
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni. A jedino za ovo drugo mozemo biti sigurni. :)

Sad sam sigurna da me instinkt nije prevario i hvala na ovom dobronamernom komentaru :hvala:

jedna moja drugarica americka, pricala proslo leto u kaficu onako u basti dvema drugim drugaricama napucanim klinkama namrstenim tako nesto bas kao dobar muskarac koji ce da se brine o tebi nece da te napadne tek tako, obicno je kao stidljiv, bas kaze i kad je dijamant medju muskarcima on nece da hvalisavo da ti pridje. dalje isto kaze kao njima, moras da mu pridjas i igras se njim kao deca kad se igraju gurkaju se i to, tako nesto, da bi se otvorio. isto rekla da kao taj ce da ti kupuje poklone i svasta, dok ovaj sto te napada zaboravice tvoj broj telefona kad dobije ono sto mu treba od tebe.

klinke nista je nisu skapirale. ali klinke i danas su same dok amerikanka ima frajera koliko i koje hoce i kad je prosecna riba :-)
Zato sto je njemu potrebno da veruje zeni. Mada je malo nezgodno, treba tu dosta balansiranja...

Medjutim, izgleda da od spid dejtinga nema nista, da je to jedna od stvari sto su ubile romantiku, te mi je ideja i kao SF propala u startu.
A bas sam mislila da ce da ispadne fino zezanje na temi.

I jos dobijem pitanje dokle ide ljudska glupost, kao da sam ja Ajnstajn pa da moram sve da znam. A ja sam jedna obicna plavusa. :)
 
Pa mnogo ti je suFtilna tema.
Trebala si da kazes da ti asistent treba kako bi odredila pravog pastuha za recimo anal i onda bi ti tema cvetala i cvetala, vrcala od lucidnih komentara i tome slicno
 
Pa mnogo ti je suFtilna tema.
Trebala si da kazes da ti asistent treba kako bi odredila pravog pastuha za recimo anal i onda bi ti tema cvetala i cvetala, vrcala od lucidnih komentara i tome slicno
Zasto tebe nisam konsultovala pre postavljanja teme?! Ooo...
Ovde ljudi mnogo vole da te okarakterisu kao ruznog i glupog, ne znam zasto se tako bolje osecaju :) Oni misle, na svakog se lepi etiketa, a ne znaju da se meni ne lepi nista :) Ja znam i ko sam i di sam :)
Hej, haj, bas nas briga :lol:
:cao:
 

Back
Top