Hotel Omorika, Tara

kad sam ja bila, sobe su bile odlične, hrana takođe, osoblje ljubazno
nemaš bog zna šta okolo, ali je divno za šetnju, odmor i uživanciju
inače, imaju vodiča koji svaki dan vodi u pešačke ture - po šumi, do Kremne, do hotela Beli bor itd., a sve to uz neku interesantnu priču

sve u svemu, rado bih opet išla
 
Hotel Omorika je u svakom slucaju medju najboljim (ako ne i najbolji) po meni. Kada smo isli zimi (2 puta u Omoriku) bilo nam je predivno.Dobre cene,odlicna hrana,ljubazno osoblje,smestaj ok,bazen-super,imas bioskop itd (Ipak je to planinski vojni hotel nije Hyatt :mrgreen: ) .Zimi su glavna desavanja kod kafane "Kod Kurte" (iznajmljivanje motornih sanki,skijanje...itd) Sto se letnjeg perioda tice slazem se sa schatje imas te ture,setnje,vodice...Ima dosta staza koje pocinju bas u blizini Omorike...u svakom slucaju ce ti biti lepo :) A u Javor idi samo na rucak i palacinke-ostalo nista ne valja (to je zamisljeno kao pomocna zgrada Omorike ali se sada i tu moze naci smestaj,a kad se spuste temperature cak i leti-grejanje ne pale :dontunderstand: ) Aj,pa nam javi kako ti je bilo :D
 
Svake godine oko Uskrsa smo na Tari. Ove godine smo prvi put bili smešteni u Omorici. Sjajno. Bazen, kuglana, fantastična teretana, disko klub u kojem su uglavnom deca sa rekreativne nastave, pa nam je kao roditeljima sa malom decom bilo odlično. Zaboravila sam na bilijar i stoni tenis. Puštanje zmaja kod Jeremička je neponovljivo uživanje. Trim staza je veoma zanimljiva za šetnju i rekreaciju. Staza ljubavi, itd,itd. Sobe su sasvim pristojne i čiste. Doktor je u zgradi, a i frizer. U blizini Javora su tezge sa suvenirima, džemperima, kapama i mmmmmmmmm pršutom, kojekakvim slatkom od borovnica, šumskih jagoda itd. Malo rakijice privući će muški deo populacije. Sjajna stvar za porodičan odmor.
 
Poslednja izmena:
Al ga ishvaliste...
Ok, ima bazen - odvaljene pločice, mokra svalčionica nemaš gde stvari das spustiš..
Sobe - ok, praistorijski nameštaj, ali Ok ništa ne kažem, onako kao da se vratiš u 70-te...mI smo bili u apartmanu - baš je veliki kao stan, ima 3 kupatila..
Čisto je
Biliar, stoni tenis - ok
Klopa - nemam pojma, nije neko padanje u nesvest imas da biras od tri jela sta hoćeš, a doručak svedski sto - domaća klopa
U principu, pristojno, skromno, ali zadovoljavajuće.
Ljubazni su i to je stvarno jako lepo. Trebalo bi da s tako nešto podrazumeva, ali kod nas je to diskutabilno, iz tog razloga sam naglasila.
 

Back
Top