Peting ii...hm?..:/

Ivana ^_^

Obećava
Poruka
63
Ovako...Prvo i prvo molim da se osobe koje planiraju da se zafrkavaju suzdrze od komentara...
Imala sam peting sa deckom,i svrsio mi je na grudi i stomak...Cini mi se da se malo sperme sa stomaka slilo negde 'dole'...Btw nevina sam...Vec osecam da cete mi reci da se glupiram i da je nemoguce da sam trudna al ono...ko pita ne skita ? ;)
 
Ovako...Prvo i prvo molim da se osobe koje planiraju da se zafrkavaju suzdrze od komentara...
Imala sam peting sa deckom,i svrsio mi je na grudi i stomak...Cini mi se da se malo sperme sa stomaka slilo negde 'dole'...Btw nevina sam...Vec osecam da cete mi reci da se glupiram i da je nemoguce da sam trudna al ono...ko pita ne skita ? ;)

Sram te bilo. Tako se ponasas, a kazes za sebe da si nevina. A sta sam onda ja?
 
Ovako...Prvo i prvo molim da se osobe koje planiraju da se zafrkavaju suzdrze od komentara...
Imala sam peting sa deckom,i svrsio mi je na grudi i stomak...Cini mi se da se malo sperme sa stomaka slilo negde 'dole'...Btw nevina sam...Vec osecam da cete mi reci da se glupiram i da je nemoguce da sam trudna al ono...ko pita ne skita ? ;)
ako ti je uslo u pupak, gotova si :kafa:
 
najbolje bi bilo da za svaki slucaj bude na piluli umjesto mjerka kuda se sto sliva uz nadu i vjeru u boga
i on se zeznuo jednom, a ne nece ona
i ne zaboravi da ne djeluju dok ne prodje citav jedan ciklus od uzimanja prve

merak njemu, ne kenjkaj da je i njoj :(
 
njemu merak a njoj mozganje jeli se slilo i uletjelo tamo dje nije pozeljno

mozda je bio i njoj, nigdje nije napisano da nisu svrsili i jedno i drugo... mozda jesu... meni je besmisleno svoditi uzivanje samo na penetraciju.
merak je poljubac, merak je usnama dodirnuti svaki djelic tijela, maziti se... to sto su oni mladi pa ne znaju kako funkcionise oplodnja, to je druga stvar... njihovo neznanje i nepaznja...
 
Ovako...Prvo i prvo molim da se osobe koje planiraju da se zafrkavaju suzdrze od komentara...
Imala sam peting sa deckom,i svrsio mi je na grudi i stomak...Cini mi se da se malo sperme sa stomaka slilo negde 'dole'...Btw nevina sam...Vec osecam da cete mi reci da se glupiram i da je nemoguce da sam trudna al ono...ko pita ne skita ? ;)

U tako rane sate ti je dečko svršio po sisama i stomaku ??
Ko još j'ebe u pola 5 ujutru, a da nije pekar ??

ps. Nećeš ostati trudna
 

Back
Top