Lift

Dal ste se nekad zaglavilu u liftu sa nekim suprotnog pola a da je vasih godina? I sta je bilo posle? :per:

Prvi put sam se zaglavila u liftu kada sam imala 5 godina u jednoj zgradi u Torontu. Lift je odjednom stao, a u njemu su pored mene bila jos dva coveka. Pedofila. Jedan mi je prisao i pomazio me uz reci: "Ne brini, devojcice, sve ce biti u redu. Ti si dobra i nece ti biti nista." Stalno mi se nabacivao i nije mi bilo jasno zasto mi to govori, mada sam videla da je mirisao na lovu, a ovaj drugi se kao nesto uspalio pored mene i poceo da se preznojava. Bili smo oko minut zajedno, ali ovaj nervozni se toliko napalio, da je odmah izleteo i poceo duboko da dise.
Ovaj sto mi se nabacivao se posle pozdravio sa mnom i pomazio me je po kosi i rekao: "Bravo, devojcice, bas si hrabra." Meni je to malo bilo odvratno, ali je bio sladak, pa sam mu brzo oprostila.
 
Ispuvace ti se i taj vruc zrak iz balona, pa ces vec sleteti na zemlju. :lol:

Izglasala te deca non stop dosad, al tacno svakog meseca, znaci da si im gotivna, da vole da te cituckaju, a cuj ti " ne znaju da prepoznaju kvalitet" Koje nepostovanje.
A ti se nerviras sto ubedljivo ne vodis? Aha?!
Kao, ono "pi cka vam materina glupa sto ne zna da prepozna kvalitet, je l sam lepo rekla : hator pa sest mesta prazno pa svi ostali"? Eto, a bas sam htela za tebe da glasam, da tamo da podrzim, al koj ce ti moj , zamisli da te izglasaju - to bi ti samo reklo koliki nekvalitet si.

@topik
Mene pomisao o jebavanju po liftovima uvek nekako zapali.

a jel treba neko da te ugasi? :per:
 
Lift danas nije radio.Naleteli smo jedno na drugo na stepenicama.Ja sam isla na gore,on se spustao na dole....a onda je naisla baba sa treceg i pogledala nas kao da smo mi ukinuli Farmu.
Magija je nestala.
 
pao je neverovatno fantastican seks. kako neko i moze da se suzdrzi ako je zatvoren sa telom koje poziva na blud? imao sam je na sve moguce nacine...kad su lift majstori dosli rekao sam da nas ne vade jos, seksali smo se pred svima i oni su culi nase orgazmicke jecaje, svi su aplaudirali i navijali, kad smo najzad izasli iz lifta svi su mi cestitali a tri komsinice su mi dale brojeve telefona...
 
pao je neverovatno fantastican seks. kako neko i moze da se suzdrzi ako je zatvoren sa telom koje poziva na blud? imao sam je na sve moguce nacine...kad su lift majstori dosli rekao sam da nas ne vade jos, seksali smo se pred svima i oni su culi nase orgazmicke jecaje, svi su aplaudirali i navijali, kad smo najzad izasli iz lifta svi su mi cestitali a tri komsinice su mi dale brojeve telefona...

:zcepanje:
 

Back
Top