Samopostovanje iliti ...

U petak :)

Nisam bila kod cike, nego kod jedne tete :)

Cula sam da su muskarci bolji ginekolozi, ali ne bih mogla da se pregledam kod osobe muskog pola.
Mozda je to konzervativno, ali prijatnije mi je i prirodnije da pricam sa nekim ko je prosao iste muke i tacno zna o cemu govorim. :)
 
U petak :)

Nisam bila kod cike, nego kod jedne tete :)

Cula sam da su muskarci bolji ginekolozi, ali ne bih mogla da se pregledam kod osobe muskog pola.
Mozda je to konzervativno, ali prijatnije mi je i prirodnije da pricam sa nekim ko je prosao iste muke i tacno zna o cemu govorim. :)

Jesu,bolji su.A najbolji du oni koji imaju dugo godina radnog staža.Mij ginekolog ima 62 godine starosti i to mi uvijek ulijeva povjerenje.
Redovni pregledi su stvar samobrige,samopoštovanja i ispravnog odnosa prema sebi i svom tijelu.Trudim se da preventivno odradim potrebne preglede,mada istini za volju,to jako mrzim jer je prirodno da se uvijek uplašim..
 
Jesu,bolji su.A najbolji du oni koji imaju dugo godina radnog staža.Mij ginekolog ima 62 godine starosti i to mi uvijek ulijeva povjerenje.
Redovni pregledi su stvar samobrige,samopoštovanja i ispravnog odnosa prema sebi i svom tijelu.Trudim se da preventivno odradim potrebne preglede,mada istini za volju,to jako mrzim jer je prirodno da se uvijek uplašim..

Slazem se svaku reci i ispod ovoga mogu samo da se potpisem :) Girlicious
 
U petak :)

Nisam bila kod cike, nego kod jedne tete :)

Cula sam da su muskarci bolji ginekolozi, ali ne bih mogla da se pregledam kod osobe muskog pola.
Mozda je to konzervativno, ali prijatnije mi je i prirodnije da pricam sa nekim ko je prosao iste muke i tacno zna o cemu govorim. :)


Zdravlje mora da bude bitnije od predrasuda.
Razumem nametnuti stid u detinjstvu da se ne vidi ribica ali ti si sad žena.
Opet lekari polažu ispite ne po svojim polnim organim nego po naučenim definicijama iz knjiga.
Ni žene ni muški nisu znali baš sve o sebi.
Ja sam recimo imao super sreću što sam bio kod žene urologa jer je bila urbana za razliku od muškarca seljačine u ordinaciji pored - neko je tamo već jauknuo...
 
koliko vodite racuna o sebi.

kada ste poslednji put bili kod dermovenerologa (urologa) za devojcice kod "cika Giše" ?


gustina spermica :okok:
obim glavica OOOOO

:mrgreen:

Kakva je ovo sprdačina?
Za žene je ginekolog za muške urolog odnosno auto-mehaničar. Evo zašto:
Žene moraju da se javljaju zbog svog zdravlja redovno, muški možda preventivno da urade marker sa 35 ali posle do 50-te mogu da gledaju fudbal...
Opet i kod jednih i kd drugih kad žlezde zakažu nema spasa...

p.s. a šta ako obim glavića ne zadovoljava? Šta ti onda rade?
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se ljudi stvarno ali nešto razmišljam ako si muškarac ginekolog onda moraš da praviš kočnicu u glavi da ti ne reaguje na ribicu.

Da li su muški ginekolozi bliži impotenciji?

mislim otkud ja znam da se doktorka blizu 30 godina nije uzbudila kad mi ga držala sa 14,5 Cm pardon godina?
One opušteno... Oooo živote nepravedni...
 
Poslednja izmena:

Back
Top