Kuki i Debela

gospodjica14

Poznat
Poruka
7.429
...100 godina se vec spremam da napravim foto-album zlikovaca, pa evo :D

Dakle, ovo su moji muvlji predatori i zlikovci svoje vrste, profesor Moriarti im nije ravan - Kuki i Debela, alias Debeli i Debela,

Dakle Kuki, nadimak Debeli, pol muski, boja crna, teznina - svakim danom tezi, godine - odokativno 4

24pz904.jpg


5oxilt.jpg


a101h4.jpg


I Kristina, nadimak Debela, pol zenski, boja crno-bela, tezina - ne zna se, al' jede manje od njega, godina jos malo pa 6 - matorka :lol::

oqaf82.jpg


24bp56x.jpg


2t82a.jpg
 
Inace najvise vole sve sto je zabranjeno - ulaze u spavacu sobu, penju se na krevet, bucni su kad ne smeju, prave gnjezdasce od prekrivaca za kauc - koji onda bude pun dlaka, kopaju po cvecu i jos sijaset zlikovackih poduhvata od kojih ja - njihov sluga - dobijam ospice. Ja sam glavna kad treba da se cisti posip, daje hrana, baca loptica i fetis itd. Gospodin jaca polovina je potpuno nedodirljiv. On je tu samo kad treba da se zavodi disciplina, posto meni to ne ide nikako. Interesantno je da kad sam imala psa, silno sam zelela macku, sve mi se cinilo lakse je cuvati macu. A sad kad imam njih, gledam ove male kuce sto se poklanjaju i dusa me boli sto ne mogu da se dzoram - dve bezobrazne macke za jednog poslusnog psa :mrgreen:

Salim se naravno, ipak su mi srcu prirasli uprkos svim bezobrazlucima

Na ovoj cekaju hranu:

wtzeb.jpg


A ovako se montiraju nakon sto dobiju po guzici:

25hekj5.jpg
 
Pretpostavljam da debelo gospodstvo živi u stanu pa im je zato dosadno. Da imaju dvorište da se izjurcaju i tebi bi bilo lakše.
Prekrivači, krevet u spavaćoj sobi... sve te "zabranjene" stvari su im zbog toga i zanimljive. Stavi im na krevet neku staru jamboliju pa će to biti njihovo mesto, a ostatak će biti bez dlaka.
Što se tiče bacanja loptica i animiranja mačijeg gospodstva - tu leka nema. Razmaženi su kao i sve kućne mačke. Lepo su rekli na Animal planet: psi imaju gospodare a mačke osoblje!
 
Hvala, hvala :zag:

Kajo, jesu kucne macke i zao mi je sto nemamo dvoriste gde bi mogli da se izjure. 1000 puta sam se nosla mislju da im kupim povodac i izvodim ih napolje, ali to nisam uradila. Debela nosi frustraciju iz mladosti, iz vremena kad Kuki jos nije bio s nama...bila je Malecka, sarena maca koja je izlazila iz stana napolje, pustala sam je. Tako sam i Debelu pustila nekoliko puta, i jedne veceri se vratila sva umazana u nesto gadno i masno, smrdela je do neba, skoro u katatonicnom soku. Okupala sam je i sve, ali posle toga vise nikada nije htela da izadje napolje. Mislim da su je psi pojurili i da se zavukla u neki kontejner da bi se spasila. Malecka nije bila te srece. Ona je jednog dana netragom nestala, nikada je nisam nasla, ni vesti o njoj nisam dobila iako sam ceo kraj izlepila posterima :sad2:
Kuki je dosao posle, kao malo krzljavo macence od jedva dva meseca. Njega nikada nisam pustala napolje, ali cu pokusati da ga izvedem jednom na povodac. Sumnjam da cu imati uspeha, al' sto da ne probam. Da ga pustim ovako - ne smem. Previse glup za ulicu :lol:
Evo jos malo slicica

21cc7e9.jpg
 
Hvala Valeri, Kuki...je nekad bio Antonio the Latino Lover...dok ga ja, zla zena, nisam sterilisala. Jaca polovina nije mogla da prisustvuje tom strrrrrrassssssnom cinu...kukao je danima. I sad je Kuki nekad bio Antonio :lol:
 
A ovo jaca polovina baca debelog na rame, neposredno pre tretmana preventivnog stiskanja glave (i dalje ne mogu da zamislim tu vrstu kaznjavanja a da mi ne bude ultra smesno, to nam je glavna zajebancija u kuci :lol:)

2ew1gew.jpg
 
Ovako kad ih pogledam, stvarno nekako izgleda kao da je ona zlica a on dobrica...ali sam pre sklona da mislim da je on dobar i glup, a ona dobra ali pametna :lol:

Evo jos par na kojima se vidi kako ja svako jutro pijem kafu :)

2i88044.jpg


2ilmpsg.jpg


I tako...nastavak u sledecem broju:cmok2:
 

Back
Top