Pitanje!

Fill

Početnik
Poruka
8
Cao!

Zanima me dali je moguce da administratori nekog foruma vide korisnikov IP ili na bilo koji nacin vide da je neciji IP na forumu, iako korisnik nije prijavljen, nego samo prelistava forum?

Hvala!
 
pa ne mogu goste uopste,ali njima valjda stalno stoji tvoj ip,od ovog accounta
a inace ako imas dinamicku ip adresu(citaj adsl tipa modem) to se menja resetovanjem modema ;)
ne verujem da mogu da vide binarnu adresu
 
znaci, bez obzira na sve, ako sam gost onda ne mogu da provale da je IP od mog akaunta online!?
Ma ne zanima mene promena IP adrese, vec samo ovo. Duga prica.
 
a sto te zanima :lol:?
jer to je promenljiva adresa,ti mozes da drzis sakrivenu ili neku sestu
evo ja npr drzim ip adresu poljske na mozili da bi mi neki torrent sajt radio,to je promenljivo a samo binarna stoji
ona je tipa:
01000100101100
i to daje rec neku,naravno,..ona se ne menja
 
Mislim da nije uopste vazno da li je neko registrovan korisnik ili ne, vazno je da li pristupa forumu. Uz pomoc provajdera forumski admini mogu da saznaju svaku IP sa koje je pristupano forumu.
 
Све се види и све се зна. Администратори су само једна мала карика комплексног система,
било да се ради о скрипти или нечему доста озбиљнијем. Немате потребу да се оптерећујете са тим стварима.
 
Znaci li to da ako je ovaj moj akaunt registrovan sa ovog IP-a, da mogu da vide ovaj IP (ako samo prelazim po forumu) iako trenutno nisam prijavljen na ovom akauntu (offline sam)?

Sori ako smaram ;)
Hvala

Smaras nego sta, lepo ti je receno gosta ne vide jer nije registrovan
 
A da li je tacno to sto se prica da mogu da citaju tudje pp na forumu?

Itekako da citaju u dokolici:lol:
Nego povrsni su jako u povezivanju klonova..postoji ip sa mail naloga pri registraciji..ip sa trenutnog net provajdera i moguce neki njihov obelezen broj kompa koji se koristi..jer sam ulazio sa 15 razlicitih kompova i ip adresa a oni povezu jednu ip..sto moze imati pola foruma ako je telenor wireless..traljavo
 

Back
Top