Xp admin / guest account

SXQ

Zainteresovan član
Poruka
113
Skenao sam disk sa antispywareon i od kad sam pocistio disk i restartao komp pri bootanju mi se poceo pojavljivati screen gdje trebam birati administrator ili guest account.

Kako samo ja koristim komp ovo mi ne treba, kako da to iskljucim, tj da se xp opet diže "normalno " tj. bez ovog dosadnog zau(zlo)stavljanja?
 
Skenao sam disk sa antispywareon i od kad sam pocistio disk i restartao komp pri bootanju mi se poceo pojavljivati screen gdje trebam birati administrator ili guest account.

Kako samo ja koristim komp ovo mi ne treba, kako da to iskljucim, tj da se xp opet diže "normalno " tj. bez ovog dosadnog zau(zlo)stavljanja?

1. Klikni na Start i zatim na Run
2. Upiši "control userpasswords2" i klikni OK.
3. U prozoru koji se otvori vidjećeš "Users must enter a user name and password to use this
computer".
4. Ako staviš kvacicu pored ove recenice tada se moraš logovati, ako ukloniš kvacicu tada
ce se XP automatski logovati na Administratorski nalog.
 
... 4. Ako staviš kvacicu pored ove recenice tada se moraš logovati, ako ukloniš kvacicu tada ce se XP automatski logovati na Administratorski nalog.
Хм... код мене је ово чекирано, а ипак ме аутоматски логује. ;)

@SXQ
Погледај и ову тему > http://forum.krstarica.com/threads/354989

А узгред, са којим си то антиспајвер програмом скенирао комп?
 
Skenao sam disk sa antispywareon i od kad sam pocistio disk i restartao komp pri bootanju mi se poceo pojavljivati screen gdje trebam birati administrator ili guest account.

Kako samo ja koristim komp ovo mi ne treba, kako da to iskljucim, tj da se xp opet diže "normalno " tj. bez ovog dosadnog zau(zlo)stavljanja?

A, kada uđeš u User Accounts koliko imaš tamo Accounts-a...
 

Back
Top