Borilacka vestina za VISOKE ljude :D

nisam mislio ozbiljno ludi stavio sam smajli ovaj - :D
ali kod nas u gradu, ima 1 bokserski klub, i sve idu neki sto su pali razred i klosari, svi puse....uzas.... a to po meni bas nije ok.

jel bih mogao na mma sto se tice visine i toga?

Al' zato mogu svakog da lemaju a pogotovo ove dobrice sto treniraju hi haj hoj neke smesne vestine i uce filozofiju pedsagogiju kulturu i sve ostalo samo ne uce borbu i ne znaju da se bore odnosno biju.....
 
Imam 16 godina, jel treba da idem u teretanu? radim aktivno vec duze vreme sklekovi zgibovi propadanja....

trebas.....Sklekovi propadanja i zgibovi su smejurija od toga se "niko nije najeo"......A svi koji to rade izgledaju nikako......I sa njima uvek na crtu moze da izadje bilo ko ko je uspesniji iz teretane....

Bez obzira sta trenirao ili ne trenirao u teretanu da se upises obavezno jer JE MISICNA HIPERTROFIJA ZNACAJNA ZA MNOOOGE STVARI....Cista fizika sto veci misic - to jaci i bolji.....
Teretana povecava performane i to sve.....

p.s.Za laike koji ce da prigovaraju sada upozorenje ne mislim na bildovanje od 10 kila misica i 90 kila sala vec 95 kila misica i 5 kila sala......
 
Veci misic ne znaci jaci misic...gusci misic znaci jaci misic...a bez pravilno koncipiranog treninga u teretani koji ima pravilnu primenu nista nece postici...tako da prvo treba mnogo da se informises o treninzima sa tegovima, da vidis sta hoces i kako da ojacas i cemu ce da sluzi ta snaga.
 
pa mogu da se informisem jedino kod bodybildera a mislim da ti programi meni ne odgovaraju za borilacke sportove, citao sam ih...

VOLEO BIH AKO JE NEKO DONEKLE STRUCAN DA MI POMOGNE I KAZE KAKO I KOLIKO TREBA DA RADIM? zelim da ojacam, ali i da dobijem i na brzini-ne samo na masi....razume se sta hocu da kazem...
 

Back
Top