Upoznavanje roditelja....

ili da viri kroz ključaonicu :lol:
svasta, zasto bi djetetu palo na pamet da roditelji zele da mu drze svijecu?
zar se okupljate oko mamine i tatine sobe i virite dok se oni seksaju? ili razmiljate uopste o njihovom seksu?
zasto bi onda oni radili to? nisu im vase genitalije ni centar ni dio svijeta jbv :roll: opustite se,

nije seks dosao u kucu sa vasim sazrevanjem vec je tu bio i prije vaseg rodjenja

to je kao ono kada ljudi imaju trip da se svi okrecu za njima i komentarisu ih
 
svasta, zasto bi djetetu palo na pamet da roditelji zele da mu drze svijecu?
zar se okupljate oko mamine i tatine sobe i virite dok se oni seksaju? ili razmiljate uopste o njihovom seksu?
zasto bi onda oni radili to? nisu im vase genitalije ni centar ni dio svijeta jbv :roll: opustite se, nije seks dosao u kucu sa vasim sazrevanjem vec je tu bio i prije vaseg rodjenja

to je kao ono kada ljudi imaju trip da se svi okrecu za njima i komentarisu ih

ko je tebe dirao?
što se postavljaš nadrndano kad vidiš da se zezamo :roll:
 
svasta, zasto bi djetetu palo na pamet da roditelji zele da mu drze svijecu?
zar se okupljate oko mamine i tatine sobe i virite dok se oni seksaju? ili razmiljate uopste o njihovom seksu?
zasto bi onda oni radili to? nisu im vase genitalije ni centar ni dio svijeta jbv :roll: opustite se,

nije seks dosao u kucu sa vasim sazrevanjem vec je tu bio i prije vaseg rodjenja

to je kao ono kada ljudi imaju trip da se svi okrecu za njima i komentarisu ih
Meni nisu roditelji virili, stavise, diskretni su, ali ni ja nisam nesto bas dovodila drustvo kao klinka...
Nego, roditelji su generalno previse zainteresovani za intimu dece. Smatraju cesto da deca nemaju pravo ni na kakvu intimu.
Mojoj drugarici je otac citao pisma cak od momka iz vojske.
Mislis da bi taj dozvolio da mu cerka bude sama u sobi sa momkom...
Iako je punoletna.
Zato kazem da je veliki problem kod nas sto deca bas dugo ostaju kod roditelja ikad to vise nije zdravo i normalno.
Zato treba sa roditeljima partnera biti na distanci, ali postovati ih.
Zeznuti su to odnosi...
 
Meni nisu roditelji virili, stavise, diskretni su, ali ni ja nisam nesto bas dovodila drustvo kao klinka...
Nego, roditelji su generalno previse zainteresovani za intimu dece. Smatraju cesto da deca nemaju pravo ni na kakvu intimu.
Mojoj drugarici je otac citao pisma cak od momka iz vojske.
Mislis da bi taj dozvolio da mu cerka bude sama u sobi sa momkom...
Iako je punoletna.
Zato kazem da je veliki problem kod nas sto deca bas dugo ostaju kod roditelja ikad to vise nije zdravo i normalno.
Zato treba sa roditeljima partnera biti na distanci, ali postovati ih.
Zeznuti su to odnosi...
to su ipak izuzetci, svi smo culi za neku pricu opsesivnih roditelja, isto kao i za razne druge price na raznim drugim poljima
biti na distanci i postovati ne iskljucuje upoznavanje
 
Ne znam da li tema vec postoji, al dobro, nema veze...

Sta mislite o upoznavanju roditelja kada ste u vezi sa nekim..?

da li postoji odredjeni period posle koga treba upoznati roditelje..? E da, i zasto muskarcima to predstavlja toliki problem..??

moji roditelji su uvek znali sa kim izlazim jer se to nije moglo izbeći, moj otac je imao pravilo da dotični mladić mora da dodje po mene, jednostavno hteo je da vidi sa kim sam otišla. No, kako god to izgledalo smor, nikada nisam imala problema zbog toga.
 
Od majke mog bivseg sam slom zivaca dobila. Ona je upadala u sobu na svakih pola sata da nesto donese, unese, iznese, te da li su kolaci dobri, da li su slatki/nisu slatki, kakva je kafa, da li treba secera, hocu li sok ovaj ili onaj, onda uvek "zaboravi" da kaze sinu tj. mom bivsem ko ga je zvao i da li ga je uopste neko zvao i takooooooooooo :roll:
 
@Ansai
Da naravno da sam rekla doticnom, a on da prenese svojo mami. I preneo joj je ali bez efekta. Da ne pricam o tome sto nam je nekoliko puta upala tokom znas-vec-cega, gde sam poludela i rekla mu da ubuduce obavezno zakljucava vrata. Govorila sam mu i pre, ali je bio u fazonu da ja preterujem. Mozda sam i pretarivala, ko ce ga znati. Ali znam da sam imala poriv da zeni srce iscupam zubima. A i njemu.
 
Ne znam da li tema vec postoji, al dobro, nema veze...

Sta mislite o upoznavanju roditelja kada ste u vezi sa nekim..?

da li postoji odredjeni period posle koga treba upoznati roditelje..? E da, i zasto muskarcima to predstavlja toliki problem..??

moj bivši je bio u fazonu da želi da upozna moje roditelje (tj.da ga dovedem na ono 'oficijalno' upoznavanje - znali su se samo iz viđenja) i onda kad sam jedno veče dok smo se nešto šalili na tu temu rekla: jel hoćeš da idemo da ih upoznaš? i on heroj-DA:D
i krenemo tako a on se toliko uspaniči da je na 50m od moje kuće bio u fazonu 'a da ne smetamo ljudima, pa kasno je(iako sam im javila da dolazimo), pa bolje drugi put...'
umrla sam od smeha i odvukla tamo, a onda je ispalo bolje nego što smo mi mislili da će, jer ga moj otac nije jurio puškom, već (iako rezervisan) bio je baš fin:mrgreen:

tako da ne kapiram u čemu je stvar, možda u nekom strahu da neće biti prihvaćeni:think:

i sad nismo zajedno već bar mesec dana, a moja majka je još u fazonu 'pomirićete se vi' iako ja baš i ne verujem u to:(
 
Ne znam da li tema vec postoji, al dobro, nema veze...

Sta mislite o upoznavanju roditelja kada ste u vezi sa nekim..?

da li postoji odredjeni period posle koga treba upoznati roditelje..? E da, i zasto muskarcima to predstavlja toliki problem..??

Ženama upoznavanje daje neko obećanje, za budućnost, tako ja to kontam. Ako me upozna sa roditeljima, ženiće me. :roll:

Ne mislim ništa, nisam sa mamom i tatom u vezi. Ne bih dozvolila ni decu da mi čuvaju, ako dođe do braka.
 
Ženama upoznavanje daje neko obećanje, za budućnost, tako ja to kontam. Ako me upozna sa roditeljima, ženiće me. :roll:

Ne mislim ništa, nisam sa mamom i tatom u vezi. Ne bih dozvolila ni decu da mi čuvaju, ako dođe do braka.

Ili zivi sa roditeljima, pa je neizbezno osim ako ih ne zakljucava u podrum kada dovede devojku :lol:

OK mi je da pruzim ruku, predstavim se i kazem dobar dan, ali caskanje i smaranje no way osim ako nije ozbiljnija veza u pitanju...
 

Back
Top