5 medenih macica!

Concertina

Zainteresovan član
Poruka
102
Zdravo narode :)
jedna maca je omacila 5 medenih macica. Dva su zuta (narandzasta) dva tigrasta i jedno crno. Rodjeni su 8. aprila. Ne zna se koje je od kog lepse!:heart:
Ako neko zeli da ima macu neka mi se javi na PM. Samo ozbiljni ljudi koji ce zaista brinuti o macama!
Pomozite mi da ih udomim sto pre i tako ih spasim sigurne smrti od pasa lutalica :( Ako mozete repostujte ovo.

Danas cu pokusati da ih slikam posto ih mama bas dobro pazi.

Hvala svima unapred :)
 
Zdravo narode :)
jedna maca je omacila 5 medenih macica. Dva su zuta (narandzasta) dva tigrasta i jedno crno. Rodjeni su 8. aprila. Ne zna se koje je od kog lepse!:heart:
Ako neko zeli da ima macu neka mi se javi na PM. Samo ozbiljni ljudi koji ce zaista brinuti o macama!
Pomozite mi da ih udomim sto pre i tako ih spasim sigurne smrti od pasa lutalica :( Ako mozete repostujte ovo.

Danas cu pokusati da ih slikam posto ih mama bas dobro pazi.

Hvala svima unapred :)

pod hitno sterilisi mamu-macu da bi spaslila sledece macice.. ove, ocigledno, neces uspeti
steta sto se razmislja kad je kasno..:dash:
 
pod hitno sterilisi mamu-macu da bi spaslila sledece macice.. ove, ocigledno, neces uspeti
steta sto se razmislja kad je kasno..:dash:

Sterilisali smo vec 4 macke oko zgrade. Trenutno smo svorc tako da je nemoguce da sterlisemo sve.
A zasto mislis da necu uspeti da spasim ove macice?
Razmisljamo mi sve na vreme ali problem je sto ima oko 50 macaka lutalica okolo.
 
qzitqs.jpg


Evo ovako mi izgledamo :)
 

Back
Top