Profesionalna deformacija

Je l' vam se desilo da, u odnosu na svoju profesiju ili ono čime se bavite, "procenjujete" nekoga koga upoznajete?

Da ilustrujem :lol: :
zubar odmah gleda u zube
frizerka odmerava frizuru
profesor srpskog lovi gramatičke greške
modni dizajner ocenjuje stil oblačenja
itd.

.sva sreca pa ne prodajem donji vesh ..........................mislim da bi mi onda dupe bilo merna jedinica..............:rumenko::rumenko:
 
:ok:
nepismenost + neurednost + bahatost en général
ćao zdravo

..jooooooooj ja sam nepismen totalno,znachi otpadam ......he he he ganjao ja tako jednu profesorku pre par godina ,tj obostrano se ganjali i sve me ona neshto ispravlja i poduchava a ja naivno klimao glavom ,savatamo se mi tako i dodje ona kod mene i hopa cupa ona u krevetu ni da bekne ,totalno sexualno nepismena :hahaha::hahaha:.......eeeeeeee stanem ja na pola i kazem "....mala a shta cemo sad ....." kad ona onako pismena i od onih shto ne psuju kaze ".......daj bre ne serri nego nastaviiiiiiiiiiiiiii........."...............od tada je pisala sms poruke bez tachke ,zareza i obavezno sa malim slovima ................he he he ...................:rumenko::rumenko:
 
Lipa Mare , nista lose nisam mislila :D
Ja sam npr toliko opustena i pucam od tipflera i dijalekta doslovce kako se izgovara , ljenica sam al ponekad gramaticki pogrijesim i nemam nista protiv da me ispravis lipa moja Mare ;)

ma znam :zag:
i ja preterujem, al makar sam svesna toga :lol:

:heart:

..jooooooooj ja sam nepismen totalno,znachi otpadam ......he he he ganjao ja tako jednu profesorku pre par godina ,tj obostrano se ganjali i sve me ona neshto ispravlja i poduchava a ja naivno klimao glavom ,savatamo se mi tako i dodje ona kod mene i hopa cupa ona u krevetu ni da bekne ,totalno sexualno nepismena :hahaha::hahaha:.......eeeeeeee stanem ja na pola i kazem "....mala a shta cemo sad ....." kad ona onako pismena i od onih shto ne psuju kaze ".......daj bre ne serri nego nastaviiiiiiiiiiiiiii........."...............od tada je pisala sms poruke bez tachke ,zareza i obavezno sa malim slovima ................he he he ...................:rumenko::rumenko:

:eek:
ne znam šta treba da se desi pa da počnem da kucam smsove bez tačaka i zareza :lol:
 
Je l' vam se desilo da, u odnosu na svoju profesiju ili ono čime se bavite, "procenjujete" nekoga koga upoznajete?

Da ilustrujem :lol: :
zubar odmah gleda u zube
frizerka odmerava frizuru
profesor srpskog lovi gramatičke greške
modni dizajner ocenjuje stil oblačenja
itd.
mama je profesor engleskog, prvo sto primjecuje i komentarise je koliki dekolte ima koja zena :kafa:
svakako deformacija, a koliko profesionalna... stvarno ne bih znala reci
 
Je l' vam se desilo da, u odnosu na svoju profesiju ili ono čime se bavite, "procenjujete" nekoga koga upoznajete?

Da ilustrujem :lol: :
zubar odmah gleda u zube
frizerka odmerava frizuru
profesor srpskog lovi gramatičke greške
modni dizajner ocenjuje stil oblačenja
itd.

Jao, ja bih onda kao ekonomista trebala odmah da "gledam" finansije...:)
Sada zbilja malo...Kao da nisam ekonomista uopšte...ja to samo na poslu...sećam se još i na fakultetu, da ja pisala u svaki drugi red sveske..a meni koleginica na to:"Ti si ekonomista, daj ekonomiši malo"....Profesionalna deformacija...hm...samo u smilsu, da sve svodim kao završni račun...u životu, kao i na poslu...nema, tamo vamo...ili, ili..tačno, precizno i da se zna na čemu sam...sve svodim račune na nulu, uvek. MOžda je to ta deformacija? Pa, i nije tako loše. :super:
 
Odmah pitam je li platio porez ili sve račune...:lol:

Hehe...naravno da ne...Svoje posao zaboravim čim prođem kroz izlaznu kapiju firme...ne pada mi na um da o njemu mislim još i u slobodno vrijeme...

A možda ipak da počnem da sabiram dugovnu i potražnu stranu...:think:
 
Je l' vam se desilo da, u odnosu na svoju profesiju ili ono čime se bavite, "procenjujete" nekoga koga upoznajete?

Da ilustrujem :lol: :
zubar odmah gleda u zube
frizerka odmerava frizuru
profesor srpskog lovi gramatičke greške
modni dizajner ocenjuje stil oblačenja
itd.
ekonomista mu proveri solventnost:)
daa...naravno.Desava se...Kolika ti je plata?A koliki racuni,obaveze?Licna imovina?Kvadratura kuce?:)Dobro to rade i oni koji nisu ekonomisti...tako da smo mi najmanje unikatni:):zper:
 

Back
Top