Da li postoje Srbi islamske veroispovesti?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ili Srbi katolici?

Ili Jehovini svedoci ili adventisti ?

Ili ateisti?

Sta SPC milsi po tom pitanju danas?

Pogresno je \VERU vezivati za nacionalnost...

Jehovni Svedoci su na primer u celom svetu i ljudi skoro svih nacija.. :aha:

a hriscanstvo je i trebalo da se prosiri po celom svetu...


Dela Apostolska 10

34 Tada Petar, otvorivši usta, reče: Zaista vidim da Bog nije pristrasan.,

35 nego u svakome narodu njemu koji se god boji njega i pravedno postupa, mio je njemu.
 
- Srbin iz Bijeljine Maksim Božić (20) uhapšen je nedavno u Tuzli kao član ekstremne islamske grupe vehabija zbog sumnje da je pripremao teroristički napad, a mnogi su bili iznenađeni otkud Srbin u vehabijama!

thumbnail.php


:per::whistling:...........................................................................:super:
 
Pogresno je \VERU vezivati za nacionalnost...

Jehovni Svedoci su na primer u celom svetu i ljudi skoro svih nacija.. :aha:

a hriscanstvo je i trebalo da se prosiri po celom svetu...


Dela Apostolska 10

34 Tada Petar, otvorivši usta, reče: Zaista vidim da Bog nije pristrasan.,

35 nego u svakome narodu njemu koji se god boji njega i pravedno postupa, mio je njemu.

Slazem se.

Ali, pravoslavci se NE SLAZU.
 
- Srbin iz Bijeljine Maksim Božić (20) uhapšen je nedavno u Tuzli kao član ekstremne islamske grupe vehabija zbog sumnje da je pripremao teroristički napad, a mnogi su bili iznenađeni otkud Srbin u vehabijama!



:per::whistling:...........................................................................:super:

Ako je bio clan grupe, ne mora da znaci da se poislamio.

Da se pislamio, morao bi da promeni ime.
 
Ako je bio clan grupe, ne mora da znaci da se poislamio.

Da se pislamio, morao bi da promeni ime.

Prema navodima medija u BiH, Božić je nakon pristupanja vehabijama koristio imena Mirza Gradaščević i Abu Muhamed. Prilikom hapšenja policija je kod njega pronašla i određenu količinu naoružanja i eksploziva. Sumnja se da je ovaj vehabijski dvojac planirao da 15. maja postavi eksploziv na Brčanskoj malti, na dan obilježavanja oslobođenja Tuzle od JNA.
:lol:............................:cool:
 
Ili Srbi katolici?

Ili Jehovini svedoci ili adventisti ?

Ili ateisti?

Sta SPC milsi po tom pitanju danas?

Ne postoje Srbi muslimanske veroispovesti kao što nema ni Srba katolika.

Postoje Srbi koji su prihvatili muslimansku veru i samim tim se odrekli svog porekla isto važi i za one koji su prihvatili katoličku veru.

Ako bi se javio neki Srbin koji je prihvatio muslimansku ili katoličku veru posebno bi me obradovalo to što nije zaboravio da je Srbin ili bar da je to bio.
 
Prema navodima medija u BiH, Božić je nakon pristupanja vehabijama koristio imena Mirza Gradaščević i Abu Muhamed. Prilikom hapšenja policija je kod njega pronašla i određenu količinu naoružanja i eksploziva. Sumnja se da je ovaj vehabijski dvojac planirao da 15. maja postavi eksploziv na Brčanskoj malti, na dan obilježavanja oslobođenja Tuzle od JNA.
:lol:............................:cool:

To je samo nastvak propagande satanizacije Srba u svetu.

Ako je bio Abu Muhamed onda nije u momentu hapsenja mogao biti Bozic.
 
Ne postoje Srbi muslimanske veroispovesti kao što nema ni Srba katolika.

Postoje Srbi koji su prihvatili muslimansku veru i samim tim se odrekli svog porekla isto važi i za one koji su prihvatili katoličku veru.

Ako bi se javio neki Srbin koji je prihvatio muslimansku ili katoličku veru posebno bi me obradovalo to što nije zaboravio da je Srbin ili bar da je to bio.

A sta su po narodnosti bosanski muslimani?

Turci?

(Zaboravi na Bosnjake, njih nije bilo pre 20 godina).
 
Ne postoje Srbi muslimanske veroispovesti kao što nema ni Srba katolika.

Postoje Srbi koji su prihvatili muslimansku veru i samim tim se odrekli svog porekla isto važi i za one koji su prihvatili katoličku veru.

Ako bi se javio neki Srbin koji je prihvatio muslimansku ili katoličku veru posebno bi me obradovalo to što nije zaboravio da je Srbin ili bar da je to bio.

Postoje li Srbi Jehovini svedoci, Evangelisti, adventisti, mormoni...?
 
A sta su po narodnosti bosanski muslimani?

Turci?

(Zaboravi na Bosnjake, njih nije bilo pre 20 godina).

Koliko se ja secam po poslednjem popisu pre raspada, tako se bar pricalo, a lako je proveriti u statistickom zavodu ili stampanim izdanjima koje oni objavljuju, u Bosni je bilo oko 5000 stanovnika turskog porekla. Zakljucke i proveru iznetog ostavljam citaocima.
 
Koliko se ja secam po poslednjem popisu pre raspada, tako se bar pricalo, a lako je proveriti u statistickom zavodu ili stampanim izdanjima koje oni objavljuju, u Bosni je bilo oko 5000 stanovnika turskog porekla. Zakljucke i proveru iznetog ostavljam citaocima.

I ja to znam.

A znam da po tom popisu Bosnjaka i nije bilo. Ni jedan.

PA KOJE NACIJE SU ONDA BILI BOSANSKI MUSLIMANI???
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top