LP SiCG

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

helena_LP-freak

Zainteresovan član
Poruka
293
Znam da ce zakljucati ovu temu (''za to vec postoji tema LP'' i slicne price) ali nema veze, ako je ovo jedini nacin da vam fino kazem da je uradjen prvi LP site u SiCG...
Dakle, site je pustos-na forumu nigdje nikoga jer ljudi mahom nisu culi da je site uradjen (a i postavljen je tek prije nekoliko nedelja!)
Pa zato vas molim da ga posjetite i uclanite se na forum...
I LP fanovi i oni koji to nisu su dobrodosli... posto forum sluzi za raspravu, zar ne???

Dakle:

linkinparkscg.cjb.net

HVALA!!!
 
CobRa-SiC-:
A sto se na pocetnoj strani nalazi samo Chester kad je sajt o LPu? :?

Nije tacno... nalazi se samo Chazzova slika... ako jos malo povuces scroll vidjeces da je izdvojeno jos tema... pa sta mislis, da cemo dovijeka zadrzati samo njegovu sliku... ne... ici cemo redom dok ne promijenimo sve slike clanova band-a...
 
helena_LP-freak:
CobRa-SiC-:
A sto se na pocetnoj strani nalazi samo Chester kad je sajt o LPu? :?

Nije tacno... nalazi se samo Chazzova slika... ako jos malo povuces scroll vidjeces da je izdvojeno jos tema... pa sta mislis, da cemo dovijeka zadrzati samo njegovu sliku... ne... ici cemo redom dok ne promijenimo sve slike clanova band-a...

Ja sam video samo njega na slici i pise nesto samo o njemu.

Anyway, nije to toliko bitno koliko je bitno da postoji sajt na kome ce moci da se okupljaju domaci fanovi LPa. E samo da je postojao i ranije...
 
kao prvo, reklame su zabranjene (; kao drugo, to isto si mogla da kazes na temi o njima! vidim da si i sama znala da ce uslediti lock, zasto si otvarala uopste?! dalje ... hm ... p sto bi i dalje nastavljala LoL znamo svi zasto sledi lock
PoZ

LOCK

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top