Auatralija-kako uvesti ADSL internet

salbo_pismena

Ističe se
Banovan
Poruka
2.767
Znam da je glupa tema i pitanje ,ali moja sestra je otisla tamo pre 7 dana ,razbolela se i od kada je dosla u Sidnej mora da lezi
Hitno treba da mi posalje nesto sa njenog kompijutera ali ne moze jer nema internet
Ona je kod moje tetke u stanu,i uveli bi internet adsl
ali niti jedna niti druga se ne razumeju preterano u to
Ja sam malo daleko da bi im pomogla ali,evo,pokusacu na ovaj nacin da dodjem do informacija,

1,da li postoji u sidneju neki provajder preko kog je moguce ici na dial up ,internet,i kada nemas nalog
i uplaceno vreme
Kao sto iz Srbije mozes ici preko krstaricinog broja 041......
pa onda,potroseno vreme placas kroz telefonski racun....ako ima u Srbiji,pa mora da ima i u Australiji

2,predpostavljam da i tamo postoji mali milion provajdera..koji od njih je najpovoljniji ,tj najjeftiniji( neki flat ..najjeftiniji)
3. Koji je nacin na koji se aktivira A.D.S.L internet(veroatno se ne ceka ,kao kod nas 15 dana na aktivaciju)

eto,hvala na pomoci....davaoc prave informacije ..ima kafu od mene-kada dodjem u Sidnej :)
 
hajde,,,budite se ljudi..:) em je nedelja ,em je kod as sada 08 h ujutru,,ko jos u to vreme spava ..:)

Pa dovoljno je da ode u bilo koje predstavnistvo ili shop Teltre ako ima fiksnu telefonsku vezu i dobice internet za dan ili dva. Pa to bar ovde nije problem, vazno je da ode vlasnik fiksnog broja, www.teltra.com.au preko telefonskog racuna se placa i internet koji kosta oko 60 dolara mesecno ( ADSL 256/64kbps). Tako je u Viktoriji, verovatno je isto i u NSW.:dash:
 
Pa dovoljno je da ode u bilo koje predstavnistvo ili shop Teltre ako ima fiksnu telefonsku vezu i dobice internet za dan ili dva. Pa to bar ovde nije problem, vazno je da ode vlasnik fiksnog broja, www.teltra.com.au preko telefonskog racuna se placa i internet koji kosta oko 60 dolara mesecno ( ADSL 256/64kbps). Tako je u Viktoriji, verovatno je isto i u NSW.:dash:[/QUO

oni vec imaju fiksni broj
da li je ta Teltra ,jedini provajder koji nudi povoljne adsl pakete?
 
Pa dovoljno je da ode u bilo koje predstavnistvo ili shop Teltre ako ima fiksnu telefonsku vezu i dobice internet za dan ili dva. Pa to bar ovde nije problem, vazno je da ode vlasnik fiksnog broja, www.teltra.com.au preko telefonskog racuna se placa i internet koji kosta oko 60 dolara mesecno ( ADSL 256/64kbps). Tako je u Viktoriji, verovatno je isto i u NSW.:dash:[/QUO

oni vec imaju fiksni broj
da li je ta Teltra ,jedini provajder koji nudi povoljne adsl pakete?

Moja greska nije teltra nego telstra, pa ti rece da je hitno. Inace odgovorio ti je neko detaljnije na drugoj temi pa neka ona vidi sta je vaznije, a ako je toliko hitno nesto poslati sa racunara, moze otici u biblioteku i poslati to sto treba sa flash memorije. Inace dovoljno je u biblioteci pokazati pasos i dobojes sat vremena besplatno koriscenje interneta. Znaci www.telstra.com.au
 

Back
Top