APB - All Points Bulletin

Sorrowbird

Zainteresovan član
Poruka
348
Jel neko zna o ovoj igrici?
Ako zna,sta mislite o njoj,ako neznate pregledajte sta se radi u njoj na wiki:
http://en.wikipedia.org/wiki/APB_(2010_video_game)

Radi se o Action MMO igrici u kojoj mozes da budes:
1.terorista (pravis gang grupe,ubijas policajce itd)
1.policajac (juris i ubijas teroriste)
Ova igrica je online i napravljena od Davida Jonesa,koji je takodje napravio GTA (svi GTA serijali) i Crackdown.
Moze se kupiti na www.apb.com sajtu za 49 eura i ja mislim da vredi tih para..Cak je dostupna da se kupi i u Srbiji! :eek:
Ja imam svojih 50 evra ali mi ne dozvoljavaju da dajem tolike pare samo za igricu (ali ja mislim da je cudo od igrice,ne neka glupost napravljena u 5 minuta)

BTW Za sad,postoji samo beta i moze da se igra besplatno (ali moras da upises svoje ime (pre-order) i kasnije platis celu igricu da bi mogao da je igras)
Cela igra izlazi 29 juna u Americi,1 jula u Evropi i 2 jula u Velikoj Britaniji.
 
kad budem sutra otisao da je kupim, napravicu mali klip snimka kako je pokazujem i tako to :) hehe

Kupio sam je!!! xD

Mogu sve vas koje zele da igraju ovi igricu, da razocaram.. kada kupite igricu, imate 50Sati slobodno igranja.. Naci ako ne igrate sati vam nece otici.. Samo kada igrate igricu, posle tih 50 sati necete moci igrati. Naci morate da kupite sate sa kreditnom karticom... Ali vredi da igrate :), ja sam je kupio. I napravio sam lika u kriminalu
 
Poslednja izmena od moderatora:
Jel neko kupio APB igricu????

Meni ostalo jos 31sata da igram i posle ne mogu vise dok ne platim. A paypal i u igrici nema nasa drzava to je bas sranj***. Ne znam sta da radim, naci ja ne mogu da verujem ima Makedonija,Croatia,Bosna i Hercegovina a jeb**** Serbia nema.. :(
 
kupio sam je.
kosumizacija je bolesna, mozesh da napravish bilo shta.
misije su retardirane.
matchmaking je njesra.

ideja dobra, izvedba krsh. osim kostumizacije.

uz igru se dobija 50 sati igranja u akcionim zonama... ali cete verovatno odustati (kao i ja) na negde pola... kada pochnu da vas one-shotuju likovi sa boljim oruzjem.
 
hehe, najlaksi nacin da se uzme RTW points je da se proda $ na marketplace.. Ako imate 400 RTW points odete na vas acc preko sajta i doplatite jos vremena. 400 RTW pointsa mozete da se igrate jos 1 mesec. Ovako ja odradim, odradim par misija i imam 100k i za tih 100k prodam za poene rtw i dopunim vreme :P ... Ako nekom treba pomoc, ja igram na Obeya Enforcer i imam reputation 282
 
Poslednja izmena:

Back
Top