Yu kinematografija!

Aveiro

Ističe se
Banovan
Poruka
2.478
Koji vam je najbolji film snimljen u SFRJ?
Po mom misljenju to su filmovi za sva vremena, filmovi koji se mogu gledati i po 10 puta, a da ne dosade. Danasnji filmovi su cisto komercijalni, i sto je najgore nema onog dobrog starog humora. Sve se svelo na neki prostakluk.

Film koji mi je definitivno najjaci je Tesna koža!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Zna li neko mozda na kojoj se lokaciji snimao taj film u BG? :think:

Pozzzz forumasi i naravno forumasice....... :super:


 
Balkanski spijun, maratonci, varljivo leto 68, kako je propao rok'n'roll,mi nismo andjeli 1, bulevar revolucije, ni na nebu ni na zemlji, profesionalac, sabirni centar, nacionalna klasa, poslednji krug u monci, ,crni bombarder, lepa sela lepo gore,laf u srcu specijalno vaspitanje, bal na vodi, decko koji obecava, sesta brzina...:mrgreen:
nekad su filmovi bili super a danas sve neka sranja:roll:
 
Smeker, Oktoberfest, Paket Aranzman, Bestije, Iskusavanje djavola, Lepota poroka (Sta ce ti oko? 'Oces da nisanis na njega? :)), Dogodilo se na danasnji dan, Noc u kuci moje majke, Majstor i Margarita (moglo je da prodje i bez Bate Zivojinovica, makar i kao epizodiste), filmovi Soje Jovanovic, ***** (jedan od retkih filmova za decu)...
 
Balkanski spijun, maratonci, varljivo leto 68, kako je propao rok'n'roll,mi nismo andjeli 1, bulevar revolucije, ni na nebu ni na zemlji, profesionalac, sabirni centar, nacionalna klasa, poslednji krug u monci, ,crni bombarder, lepa sela lepo gore,laf u srcu specijalno vaspitanje, bal na vodi, decko koji obecava, sesta brzina...:mrgreen:
nekad su filmovi bili super a danas sve neka sranja:roll:
Мала, Буре барута, Оригинал фалсификата, Љубавни живот Будимира Трајковића, Бубашинтер, Лајање на звезде, Октоберфест, Боље од бекства ( да се најежиш симболици која прати Лаушевића)
 
Мала, Буре барута, Оригинал фалсификата, Љубавни живот Будимира Трајковића, Бубашинтер, Лајање на звезде, Октоберфест, Боље од бекства ( да се најежиш симболици која прати Лаушевића)

:tick:
da, Lausevic u Oktobarfestu:zaljubljena:
 
:tick:
da, Lausevic u Oktobarfestu:zaljubljena:
А за младу генерацију јединствена прилика да се увери у глумачке способности свршене ( али не и савршене) глумице Оље Бећковић, филм:
Dogodilo_se_na_dansnji_dan.jpg
 
А за младу генерацију јединствена прилика да се увери у глумачке способности свршене ( али не и савршене) глумице Оље Бећковић, филм:
Dogodilo_se_na_dansnji_dan.jpg

olja beckovic?ona sto vodi utisak nedelje:eek:
a vidim igra i zika todorovic :mrgreen:
pogledacu film :lol:

interesuje me kakav je film variola vera, planirala sam da ga pogledam u skorije vreme:think:
i moja 2000 poruka:mrgreen:
 
olja beckovic?ona sto vodi utisak nedelje:eek:
a vidim igra i zika todorovic :mrgreen:
pogledacu film :lol:

interesuje me kakav je film variola vera, planirala sam da ga pogledam u skorije vreme:think:
i moja 2000 poruka:mrgreen:

Да, неталентована татина глумица.

Вариола вера је ОК филм романсиран по истинитом догађају.
 
Љубитељи домаћег филма, ко није гледао Лепог Гагу у овом филму, онда не зна ко је Џими Барка, наравно прича је много добра, није џаба добио Златну Арену:

kad_budem.jpg
 

Back
Top