PHP Nuke

RiSK

Primećen član
Poruka
682
Kako da napravim administratora?
Svaki put kad odem na admin.php i submitujem podatke, da mi da se logujem na admina i onda mi lepo kazhe da ne postoji administratorski account.

Je l' neko imao slichno iskustvo i kako je reshio to?
 
RiSK:
Kako da napravim administratora?
Svaki put kad odem na admin.php i submitujem podatke, da mi da se logujem na admina i onda mi lepo kazhe da ne postoji administratorski account.

Je l' neko imao slichno iskustvo i kako je reshio to?

Kreni ispocetka, jel' ti to hoces da se ulogujes na kontrolni panel u okviru tvog domena kao administrator npr. http://www.moj_site.com/admin
ili pokusavas da napravis formular za prijavu korisnika???
 
e, bash idem na tu stranu koju si naveo
Prvi put bi trebalo da mi da da napravim administratora, a svaki sledeci put (posto je admin napravljen) da se logujem na njega. Ako sam dobro skapirao...
E, sad, ja napravim administratora i sve prodje ok, ali ne mogu da se logujem na njega. Kazhe mi neshto tipa administrator nije kreiran...
 
RiSK:
e, bash idem na tu stranu koju si naveo
Prvi put bi trebalo da mi da da napravim administratora, a svaki sledeci put (posto je admin napravljen) da se logujem na njega. Ako sam dobro skapirao...
E, sad, ja napravim administratora i sve prodje ok, ali ne mogu da se logujem na njega. Kazhe mi neshto tipa administrator nije kreiran...

Nisam imao takvih problema, jer provajder preko koga se hostujem ima kontrolni panel sa vec kreiranim formularom za logovanje administratora. Zapravo, formular koji ti nazivas "administrator" vec postoji,i ja tu nista ne kreiram. Samo se ulogujem:
npr.
user name: moj_user_name
domain name: moj_site.com
password: moj_pass

Ako uopste imas podrsku za control panel, a ne radi logovanje kontaktiraj njihovu tehnicku podrsku.
 

Back
Top