ZASTO?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
overe, a ovu?
ElizaDushku.jpg

vodi albansko poreklo, inace...ako znaci nesto.
 
E raspada se zbog liberalizma jer uzima ko sta hoce i svi su nam bratski narodi, a ubijaju nas,proteruju,maltretiraju nas u rodjenoj zemlji! E vidis tebe boli uvo,ali ja ostajem,mene sve zivo zanima i na nama je da brinemo o narastajima sto ce doci od nas koji ce ostati! Mene je briga i koliko ce nas biti za 50 godina,koliko ce nas ostati,ko se sa kime mesa i ostalo jer kao narod nismo zasluzili i ne smemo da nestanemo!

onda prosto nemamo o čemu da raspravljamo... imamo različite ciljeve i poglede na rivalitet

između naroda... mene više interesuje stanje ljudi koji nemaju gde da žive, a kamoli da jedu,

piju i sl. I ne brini, nećemo nestati... Ako nas ne bude bilo u Srbiji, biće nas razbacanih po

svetu...I ne možeš ti da biraš ko će sa kime da se meša....;)

:think: ali opet mislim da ne treba sve da svaljuješ na susede... ne bi oni mogli tek tako

da nas "maltretiraju u rođenoj zemlji" da vlast ovde valja...
 
Kill others,a let you live zvuci bolje!
Treba li da te podsetim na sestu Bozju zapovest - Ne Ubij??! Kontam da bi kao veeeeliki Srbin, samim tim pravoslavac, koji josh pride ima i krst(ove) u nick-u, trebalo da poznajes osnovne hriscanske zapovedi.

Ne zaista sa vama "modernim" i "visoko kulturnim" osobama iz Bg nikad nemam zivaca da zavrsim raspravu...
Pa kapiram da je najlakshe diskutovati sa sebi slicnima, al' moras ponekad da izadjesh iz svojih intelektualnih okvira, cisto da bi shvatio gde si u odnosu na druge :) Ja to stalno radim, pricam i sa glupljim i sa pametnijim od sebe, i super mi je.

Vi ste toliko zatrovani ekstremnim liberalizmom i parolama o pomiranju Balkanskih naroda koje su cista glupost da je moja rasprava sa vama jednaka pricanju sa zidom!
Sto je svakako bolja opcija nego biti zatrovan ekstremnim nacionalizmom i mrznjom, i biti ponosan na stav da nekog treba ubiti jer je druge nacionalnosti/veroispovesti.

Na kraju, izjava da bi se odrekao onakvog parcheta ribe zato shto je Albanka, svedochi o dubini tvog problema, koji ti predlazem da resis sam sa sobom, pre nego sto bude kasno. Ovo je krajnje dobronameran savet, nisu otrovne strelice ni poziv za prozivku ;)
 
onda prosto nemamo o čemu da raspravljamo... imamo različite ciljeve i poglede na rivalitet

između naroda... mene više interesuje stanje ljudi koji nemaju gde da žive, a kamoli da jedu,

piju i sl. I ne brini, nećemo nestati... Ako nas ne bude bilo u Srbiji, biće nas razbacanih po

svetu...I ne možeš ti da biraš ko će sa kime da se meša....;)

:think: ali opet mislim da ne treba sve da svaljuješ na susede... ne bi oni mogli tek tako

da nas "maltretiraju u rođenoj zemlji" da vlast ovde valja...

Sila boga ne moli,a oni imaju silu iza sebe! A mi odavno nemamo dobrog vodju i lidera,a kada bi dosao dobar vodja nebi ni bilo gladnih ni siromasnih! U zemlji koja ima lopove,ne Srbe na vlasti,jajare i nesposobne politicare ogrezle u kriminal mora sve da se raspada! Jedna lepa diktatura bi sve resila,ali da imamo zaista dobrog diktatora koji se razume i u diplomatiju i u ekonomiju i u vojisku,koji je bio i radnik i oficir,a ekonomija vec ima sablon po kojem bi procvetali!
 
Treba li da te podsetim na sestu Bozju zapovest - Ne Ubij??! Kontam da bi kao veeeeliki Srbin, samim tim pravoslavac, koji josh pride ima i krst(ove) u nick-u, trebalo da poznajes osnovne hriscanske zapovedi.
Religije su oduvek bile opijum za narod,je nisam religijozan niti nosim bilo kakva verska obelezja! Mrzi me da menjam nick,svi me ovako znaju!

Pa kapiram da je najlakshe diskutovati sa sebi slicnima, al' moras ponekad da izadjesh iz svojih intelektualnih okvira, cisto da bi shvatio gde si u odnosu na druge :) Ja to stalno radim, pricam i sa glupljim i sa pametnijim od sebe, i super mi je.
To je sulud posao jer svako drzi svoju stranu i nece da popusti,a nista se ne postize osim sto gubis zivce i vreme!

Sto je svakako bolja opcija nego biti zatrovan ekstremnim nacionalizmom i mrznjom, i biti ponosan na stav da nekog treba ubiti jer je druge nacionalnosti/veroispovesti.
Hahahah u kom romanu ili filmu ti zivis? Prirodna selekcija,najjaci prezivljavaju! ljudi danasnji nebi postojali da nisu istrebili neandertalce,bilo bi obrnuto svi bi bili neandertalci!
Mnogi narodi su dozivljavali propast i nestanak zbog miroljubivosti i civilizovanosti,realno to su samo pricice za romantike! Kao sto svi znamo najslabiji u odeljenju je uvek kinjen jer je slab i miroljubiv sto je pogresno,e takva je danas Srbija! Od takvog slabog svi ce zeleti da otmu nesto makar bili i slabiji od njega,ali ako su u grupi i ako se ovaj ne brani ubice ga! Ako se suprotstavi barem jednom i brutalno i sadisticki ga izgazi videce ostali da nema vise zajebancije i sve ce biti u redu! Isto je tako u coporu zivotinja i isto tako je u svetu politike,jednostavni zakoni!

Na kraju, izjava da bi se odrekao onakvog parcheta ribe zato shto je Albanka, svedochi o dubini tvog problema, koji ti predlazem da resis sam sa sobom, pre nego sto bude kasno. Ovo je krajnje dobronameran savet, nisu otrovne strelice ni poziv za prozivku ;)

odvratna mi je sama pomisao na tu nacinalnost tako da osecam organsko gadjenje prema njima da se samo pozdravimo! Ja sam sasvim normalan jer prezirem svog neprijatelja bio on normalan covek ili ne ja to ne mogu da procenim niti zelim da ulazim a ako je on normalan en znaci da ce njegovo unuce biti normalno i ne zatrovano mrznjom! Problem se resava u pocetku,a najbolje resenje problema je uklanjanje istog!
 
Treba li da te podsetim na sestu Bozju zapovest - Ne Ubij??! Kontam da bi kao veeeeliki Srbin, samim tim pravoslavac, koji josh pride ima i krst(ove) u nick-u, trebalo da poznajes osnovne hriscanske zapovedi.
Српство нема везе са хришћанством, то одма' да ти кажем. Наши преци су много пута убијали за добробит нације. Исус, Мојсије, Аврам, Марија, - Јеше, не требају нам. Сварог, Велес, Перун - стари српски богови, подржавају и одобравају вођење рата и убијање за земљу и нацију.
 
Српство нема везе са хришћанством, то одма' да ти кажем. Наши преци су много пута убијали за добробит нације. Исус, Мојсије, Аврам, Марија, - Јеше, не требају нам. Сварог, Велес, Перун - стари српски богови, подржавају и одобравају вођење рата и убијање за земљу и нацију.

U starom zavetu koliko je Bog puta pomagao Jevrejima da zbrisu ostale narode da bi dobili drzavu ih ih hi! da ne bude zabune bog ili neka sila mora da postoji i ja verujem da postoji,ali nisam religiozan i bas me briga za zapovesti ja se drzim mojih!
 
стари српски богови, подржавају и одобравају вођење рата и убијање за земљу и нацију.

ne znam ko je tačno rekao da bi trebalo s vremena na vreme da budu ratovi jer je planeta

Zemlja prenaseljena, a ja mislim da sada za to nisu uopšte potrebni ratovi pored toliko

bolesti, zemljotresa, vulkanskih erupcija etc.

:lol:
 
oftopik
Mogu samo da kazem da mi je drago da smo sposobni da ovako besmislenu, smesnu temu pretvorimo u ovakvu polemiku.Nije skroz zamro ovaj podforum.
 
ne znam ko je tačno rekao da bi trebalo s vremena na vreme da budu ratovi jer je planeta

Zemlja prenaseljena, a ja mislim da sada za to nisu uopšte potrebni ratovi pored toliko

bolesti, zemljotresa, vulkanskih erupcija etc.

:lol:

To su rekli Jevrejski masoni! Nije predrasuda,vec istina! Bolesti se razvijaju u laboratorijama kao Hiv sto je napravljen ili kao sto je ovaj svinjski grip i to ali medicina suvise brzo napreduje i praneta se naseljava brzo! Pre ti pola dece ne odraste vec pomre od bolesti,a 40 godina je bila starost dobra,a 50 kao sada da imas 100 a to je bilo u proslom veku pa vi vidite kako medicina pici! A sve danas sto se zna o hirurgiji i veci deo o funkcionisanju organa zna se na osnovu Mengelovih i nacistickih eksperimenata! Ljudi se moraju smanjivati,a najbrze i najlakse je ratom! A zasto Africkim ljudima ne pomazu dovoljno? Pa zamislite kad bi im pomagali koliko bi njih tek bilo?
 
imas srece,osta ziv.

@epox-cek sad kad krene diskreditacija.
pa kad se nozevi(neki i kremeni) potegnu
tu je pdf,umro nije(:

Ajde ucuti,nasla si da mi solis pamet i to ajde da samo meni solis vec i naucnicima koji su doli do ovog saznanja! POstojale su dve vrste majmuna pri kraju evolucije mi smo bili jedna vrsta,a neandertalci druga i posto su neandertalci krenuli da migriraju cesto su se sukobljavali sa ljdima i mi smo imali bolje orudje i zato smo im ****** mater! Bilo pre nedelju dana na Nacionalnoj,ako sam ja glup nisu oni koji su pravili emisiju!
 
Josh se oporavljam od saznanja da delim isti vazduh sa likovima koji se gade na prelepe devojke zbog porekla, imaju otvorene aspiracije ka ubijanju ljudi drugih nacionalosti, ponosno to obznanjuju, i jos sebe smatraju normalnim.

acc-toilet-paper-holder.jpg


Zao mi je sto sam doprineo spamovanju teme.
Over&out.
 
@Epox, meni se to desilo s jednom Ruskinjom, ja ne znam ruski, ona ne zna englenski, ja pokusavao s njom malo nas, malo englenski, i uspio da joj privucem malo paznje, ali nije bilo dovoljno. A i ja sam toliki smeker da mi ne ide sa nasim djevojkama, a ne sa strankinjama koje ne razumiju jezik kojim se sluzim.

@tema, opusteno, Bambi, nemoj na to da gledas toliko crno, i da su krivi oni sto te muvaju. Kad imas tako neki problem, prvo pogledaj da nije sto do tebe, pa onda do drugih, jer ko zna, mozda im das neki znak, ili nesto slicno, a da muski tome ne mogu da odole, a i ako imamo djevojku, ne trebamo sad zmurimo dok prolazi neka lijepa djevoka.E

Tako je lepih devojaka ima svuda kad tad naici ce prava koja ce biti uvek uz tebe
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top