Noc...

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
Nesi:
iluzionista:
jagodica:
Nesi:
Pa i moje su sta se hvalis...a brus i nemam uopste...:lol:

da proverimo???

Kad bi bilo moguce... ;) Nista moracemo da joj verujemo na rec. :lol:

Znas kako smo mi to "proveravali" sad na igrama...pa kad bi ispod tesnog dresa "maline uzrele"...:lol:

E, Nesi... Razocarala si me... Znam koliko seksipila ima u tvojim recima... Mogu da zamisli tek te pricice... Ali ne mogu da te krivim... kad su ostali kukavice... :roll: Zato cu se zadovoljiti ovim tvojim opisom "proveravanja". :lol:
 
iluzionista:
E, Nesi... Razocarala si me... Znam koliko seksipila ima u tvojim recima... Mogu da zamisli tek te pricice... Ali ne mogu da te krivim... kad su ostali kukavice... :roll: Zato cu se zadovoljiti ovim tvojim opisom "proveravanja". :lol:

Nemoj da se razocaravas, evo obecavam ti da cu vec koliko sutra da ti napisem nesto lepo...:wink:
 
Nesi:
iluzionista:
E, Nesi... Razocarala si me... Znam koliko seksipila ima u tvojim recima... Mogu da zamisli tek te pricice... Ali ne mogu da te krivim... kad su ostali kukavice... :roll: Zato cu se zadovoljiti ovim tvojim opisom "proveravanja". :lol:

Nemoj da se razocaravas, evo obecavam ti da cu vec koliko sutra da ti napisem nesto lepo...:wink:

Pssst...psttt..Daj mu predlog da otvori temu SAVRSENO JUTRO br.2. Opustenija si ujutru 8)
 
Nesi:
iluzionista:
E, Nesi... Razocarala si me... Znam koliko seksipila ima u tvojim recima... Mogu da zamisli tek te pricice... Ali ne mogu da te krivim... kad su ostali kukavice... :roll: Zato cu se zadovoljiti ovim tvojim opisom "proveravanja". :lol:

Nemoj da se razocaravas, evo obecavam ti da cu vec koliko sutra da ti napisem nesto lepo...:wink:

Dogovoreno. ;) Drzim te za rec... (samo rec? Pih... ;))
 
divlja-u-srcu:
iluzionista:
divlja-u-srcu:
jagodica:
e daj divlja pa da mirnije zaspim al nemoj da cenzurishesh i da gnjavis s poljupcima

HOCES DA TI SALJEM NA PP??? :roll:

Kukavice. :roll: ;)

Ajde, ako neces na forum, posalji i meni... Da vidim koji kriterijum koristis u toj gradaciji "bolje"... ;)

MA JA SAM STIDLJIVA, BREEE! :oops:

Nema sad povlacenja. Ili jesi ili nisi. ;) Ako si bolja, pokazuj. Ako nisi, onda je ok da cutis. :lol:
 
maliPrinc:
Nesi:
iluzionista:
E, Nesi... Razocarala si me... Znam koliko seksipila ima u tvojim recima... Mogu da zamisli tek te pricice... Ali ne mogu da te krivim... kad su ostali kukavice... :roll: Zato cu se zadovoljiti ovim tvojim opisom "proveravanja". :lol:

Nemoj da se razocaravas, evo obecavam ti da cu vec koliko sutra da ti napisem nesto lepo...:wink:

Pssst...psttt..Daj mu predlog da otvori temu SAVRSENO JUTRO br.2. Opustenija si ujutru 8)

Ti ne razotkrivaj moje male tajne :D
 
iluzionista:
Nesi:
iluzionista:
I doprinosu demokratizaciji i napretku ove nase male, ali lepe zemljice... ;)

Ma neces me navatati na patriotizam...:lol:

Ti si to prva pomenula. ;) Hvatam se samo za tvoje reci. :lol: Znaci Nesi patrioto, nemoj da razocaras svoje obozavatelje. ;) ...i svoju zemlju naravno... :lol:

Evo, ubedio si me, sva sam se raz...(ne golitila, nego)...nezila...koliko volim :P
 
maliPrinc:
Nesi:
iluzionista:
E, Nesi... Razocarala si me... Znam koliko seksipila ima u tvojim recima... Mogu da zamisli tek te pricice... Ali ne mogu da te krivim... kad su ostali kukavice... :roll: Zato cu se zadovoljiti ovim tvojim opisom "proveravanja". :lol:

Nemoj da se razocaravas, evo obecavam ti da cu vec koliko sutra da ti napisem nesto lepo...:wink:

Pssst...psttt..Daj mu predlog da otvori temu SAVRSENO JUTRO br.2. Opustenija si ujutru 8)

Mislim da je na tu temu sve receno. ;) Ako je neko upamtio, tu je i bio mali, ali znacajan doprinos moj, temi tetke Nesi. ;)

Osim toga, ova tema se zove noc, bas zato sto se bavi uticajem noci na mene i moju licnost... ;) Nocu proradi masta i zelje... Postajem slobodan od svih dnevnih stega... Eto, to je to. ;)
 
Nesi:
iluzionista:
Nesi:
iluzionista:
I doprinosu demokratizaciji i napretku ove nase male, ali lepe zemljice... ;)

Ma neces me navatati na patriotizam...:lol:

Ti si to prva pomenula. ;) Hvatam se samo za tvoje reci. :lol: Znaci Nesi patrioto, nemoj da razocaras svoje obozavatelje. ;) ...i svoju zemlju naravno... :lol:

Evo, ubedio si me, sva sam se raz...(ne golitila, nego)...nezila...koliko volim :P

Tako je Nesi... Predlozicu te za orden casti... Nesi, oslobodiocu nasih malih konzervativnih mozgova... Nesi, ti si nasa (naga) heroina i mi te volimo. ;)
 

Back
Top