ne otvarajte nikako sex sajt striptiz!debelo sam platio...

Precizno :

Kada si se konektovao na taj XXX sajt, automatski ti je poslat takozvani "dialer". To je konekcija, veoma male velicine (preptostavljam da nisi ni primetio kada si je skinuo), koja ima ulogu da diskonektuje tvoju vezu i prebaci te...na Australiju, Svajcarsu, SAD.. itd...
Ti si jos i super prosao kako je porsao moj burazer. On se konektovao na to sr*nje i proveo je 7h na netu. Doslo mu je oko 100.000... Ne znam sta je uradio, ne smem ni da ga pitam (uzgred, od tada ga nisam ni video...kao da je nestao
Abduct.gif
)

Mozes da se zastitis od toga ako nebavis jedan od ovih programa :

Ad-Aware SE 1.05 Pro (najjaci je, licno ga koristim)
SpyBOT Search & Destroy 1.3.1
SpySweeper
Spyware Stopper
Dr. Spyware

...itd

Ima ih 100000000, ne znam zasto... Valjda se leko prave...

p0z!
Prayer.gif
 
Agent Orange:
Ili jednostavno koristish Operu...
Ili neki od programa koji sluze da ne dozvole modemu da bira ni jedan broj osim onoga koji si mu ti zadao.Nekad je neko postovao ovde ime tog programa, pa ako neko zna bilo bi lepo da kaze tj napishe jer kada bi rekao, ne bi smo ga chuli...:)

Rekoh pre neki dan onoj devojci sto joj comp sam stalno bira neku marju (tako je napisala) da sa yubc neta skine programcic ModemWall 1.2, sa njim moze da zabrani ili dozvoli biranje svih brojeva!
 
Ljudi da vam kazem da sam ja imao srece !!! I meni se zakacila neka glupost slicna vasim, ali sam cuo (posto sam ukljucio modem spikera) da mi se rekonektuje znate ono kad bira broj, presekao sam se i restartovao komp. Racun mi je dosao u proseku za 200 din veci. Kada sam pogledao u listing video sam da sam zvao spaniju a na tom broju sam bio konektovan nekoliko sekundi . OPERA ZAKON
 

Back
Top