Fraze

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.923
koje vas životne fraze i kavizimudrosti najviše smaraju?

tipa

sve je danas interes - a kad nije bilo poenta je samo da se interesi poklope

sve se vrti oko novca - jok hranimo se polodovima divlje trešnje i vodim sa izvora

dobar čovek - šta je dobar čovek

nema sreće - kako se to baš na ru osobu navukla nesreća i eto jadna nema sreće ni u čemu al zato ume da sedi i kuka

fina i pristojna - ako ćuti i klesi se ko debil i amiju da hvala prijatno

najviše cenim iskrenost - koliko njih ume da se nosi sa tuđom iskrenošču

...
 
Поздрављам.

Људи изгледа нису спремни да прихвате нови систем вредности, пословања, живота. Нема више времена за мудровање, него за посао. Како се ко снађе, и то је то. Наравно, не под условом да се гази по мртвима, али данас бржи једу спорије у свим сферама живота.

"данас нема посла без дебеле везе"

ма да, нико нема да понуди знање, квалитет, рад.. :roll:
 
"Teško je, teško se živi" ( to često pričaju ljudi koji uopšte ne žive loše :lol: )
... pa hajde, ako još meditirate na tu činjenicu, prizvaćete još gore :mrgreen:
 
Mene nervira kad neko kaže "valja se"
Aaaaa!!! :dash: :dash: kako me to nervira :lol: :lol: ...a pod tim "Valja se" se pravdaju svakakve gluposti :lol: .

bezibre!
e da i to kao - običaj je
onda - i ja sam tako pa mi ništa ne fali

Što kažu klinci - de me nadje!!! :dash:
Posle porodjaja, jedva sam se izborla sa "valja se", "ne valja se" i običajima :rtfm:Znala sam - ako popustim u jednom, na glavu će mi sesti. Tako da sam i sada crna ovca, ali ni jedno im nije prošlo :) smajlikojijeponosan :)

A fraze... mnogo toga, ali sada sužavam izbor na : valja se, ne valja se, običaj je, ne znam ja, ali tako sam čula, pričaju ljudi.... AAAAAAAA ujedam!!!!!! :evil::evil::evil:
 
Iato kada čujem reč "sevap je" ja odlepim!! :lol:
Isto me nervira društveno pitanje (nije baš fraza..) prilikom susreta, ili telefoniranja (na fiksnom!!) "Gde si"?
Pa na Marsu, gde bih bila ..
 
Pri svakom susretu se čuje Kako si?, a ustvari nikog ne zanima odgovor. Još kad mi za par minuta postave isto pitanje, uz čuveno Pa kako ništa?:dash: Mislim, pa šta i da ti kažem...
Ili čuveni početak rečenice U moje vreme...
 
А мене више нервирају реченице које почињу са '''у данашње време'''....па се настављају у негативном смислу:''у данашње време све се врти око пара'' (јок, раније није било тако, раније се вртело око земље и стоке ;)), ''у данашње време све више бракова се склапа из интереса'' (а раније се нису узимали због мираза :mrgreen:), ''у данашње време све је мање љубави'' (аха, то има везе с временом :lol:), ''у данашње време омладина је немогућа'' (ми нисмо били немогући :zper:), ''у данашње време има много наркоманије и алкохолизма'' (никад пре их није било!:confused:)...и све у том смислу.....
 
Nervira me:
"Ma ne znaš ti kako je nama bilo."
"Eh kako se u naše vreme radilo"
"Blago tebi... imaš sve"
"Kriza je..."
"E sad imate sve, pa da napunite kuću dečicom."
"U ovoj državi..."

...itd...:roll:
 
"Na zapadu to nije tako.... Na zapadu je to bolje... Na zapadu to rade drugachije..." a to pricha osoba koja ili nikad nije bila tamo, ili je bila na dve nedelje, a nishta o zzivotu tamo nikad nije prochitala.... i josh uspe da nadje primer nechega shto je tamo loshije nego ovde.
 
Kad hoce da opravdaju svaleraciju...... aj sto vara musko je ...

ili kada hoce da opravda ono sto radi ili kaze a zna da to nema veze se vezom onda pa sta je u danasnje vreme normalno, mislim u danasnje vreme sve sto je nenormalno je u stvari normalno ...
:dash: :roll: , ovo drugo sam cesto cula da razne popularne licnosti cesto odvaljuju u nedostatku odgovora
 
Ne smeta mi kada me neko pita "Kako si?", već kada odgovorim iskreno, otprilike" Ma onako, imam taj i taj problem....", a ono osmeh na ustima. Zato pričam "Dobro je,super itd". Ima onih koji me to isto pitaju i kojima mogu iskreno da odgovorim.
 
Odlepim kad mi majka kaze:
VIDECES KAD DODJES U MOJE GODINE:dash:
Pa ja uvek kaskam za njom i dolazim u te njene godine:worth:
Dok sam bila mladja(u skoli) bilo je UCI a da li ucim ili ne to nije imala pojma.
Samo sam iz inata citala romane tako sto ih stavim u knjigu.
Zato ja to mojoj deci nikad nisam rekla nego sam sela i ucila zajedno sa njima:zper:
Mislim ono kao daj da vidim pa pregledamo zajedno lekcije ako primetim da ima negde problema:think:
 
LAKO JE TEBI:eek:
A niko nema pojma kako je meni:rtfm:
BLAGO TEBI TI TO ZNAS (da nesto uradim)
Pa neko nece ni da se potrudi oko osnovnih sitnica nego ajde....:besna:
 

Back
Top