čudna ikonica

  • Začetnik teme Nije važno ko
  • Datum pokretanja
N

Nije važno ko

Gost
U POSLJEDNJIH NEKOLIKO DANA, MOŽDA I NEDJELJA U LIJEVOM DIJELU TASKBARA POJAVILA MI SE IKONICA ZA UPDEJT WINDOWSA. I KADA UPALIM RAČUNAR ONA SE UVIJEK POJAVI I KADA GOD MI JE KOMP. UKLJUČEN ONA JE TU. ŠTA JE TO? DA NIJE NEKI SPYWARE. PIŠITE. POZDRAV.
 
Da to nije MarkoPG? :):):):)
Desni klik na ikonicu My Computer, pa onda tab "Automatic Updates " i onda deshtiklirash polje "Keep my computer up to date bla bla" i to ti se nece vishe pojavljivati.
Inace, taj automatic update je jedna od vecih gluposti ( napravljena za glupe amerikance, kao i vecina stvari na XP) i uopste ti ne treba jer je bolje "rucno" updateovati sistem a i znatno ume da uspori vezu sa netom jer je do zla boga sporo...
 
DabaMAN:
Ma samo RUN/Msconfig/services i iskljucis automatic updates servis.
A moze i tako...

Lepo ja rekoh, MarkoPG :)
Batali ti to dugmence i automatic updates.
Ako hoces da skidash update, idi lepo na MS site i skidaj odatle, kao sto skidash i svaki drugi file ( film, pesmu...) Ima ih podosta, tako da ces imati sta da skidash, a bogami i da instalirash.
A postoji i elegantnije resenje u vidu programcica koji ti kaze sta imash i sta ti fali do updatea ali to je vec neka druga prica...
 
Nije važno ko:
U POSLJEDNJIH NEKOLIKO DANA, MOŽDA I NEDJELJA U LIJEVOM DIJELU TASKBARA POJAVILA MI SE IKONICA ZA UPDEJT WINDOWSA. I KADA UPALIM RAČUNAR ONA SE UVIJEK POJAVI I KADA GOD MI JE KOMP. UKLJUČEN ONA JE TU. ŠTA JE TO? DA NIJE NEKI SPYWARE. PIŠITE. POZDRAV.

Izbrisi SP1 i instaliraj SP2, osim 4-5mb obaveznih koje sam abdejtuje ostalih 30-tak mb. ne moras jer ti verovatno i ne trebaju!
 

Back
Top