Tarot - sve što vas interesuje, a ne znate

Истина, само сценаристи који пишу за серије и филмове то немају појма. Зато тарот везују или с једне стране за нешто мрачно и окултно или с друге стране за шарлатанство и преваре...

Tarot je najbolje bio prikazan u filmu Crvena Violina.
 
У једној епизоди Ханибала постоји суптилна алузија на Тарот карту: ''Три мача''

03-three-of-swords-rider-waite-tarot_large.jpg


Hannibal-301-Broken-Heart.jpg
 
ma nevesta voli i respektuje Tarot
Pet godina joj ga otvaram

a mene mrzelo da mu objašnjavam koju je igru pokvario... :lol:

- - - - - - - - - -

Nemoj da mi diraš Trumana, malopre mi reče da sam mu omiljeni mod, ima da ga branim životom.:p

:lol:
Izvinjavam se na spamovanju teme.

pa zato što ne zna nijednog drugog. :lol:

vežbaj, modovi su u tome nenadyebivi. :mrgreen:
 
Делује занимљиво. Иде на листу за гледање!

Кад смо код тарота размишљам да се опет вратим старом обичају ( ком нисам баш много истрајао ) а то је вадити карту сваког јутра за тај дан.
 
Кад смо код тарота размишљам да се опет вратим старом обичају ( ком нисам баш много истрајао ) а то је вадити карту сваког јутра за тај дан.

:ok: to je odličan način da se upoznaš sa simbolikom različitih karti i da naučiš nešto novo na tu temu.

Ne znam da li se sećaš ili znaš, imamo temu upravo za to, ranije je bila aktivna - Tarot dnevnik
 
Кад смо код транзита јуче и данас осећам неку нервну напетост, малтене сам са собом причам и свађам се, лоши догађаји из прошлости ми навиру...не знам шта је одговорно за то. Обично нисам такав.
 
Zvučaću sad izlizano, ali ovo je korektno sa astrološkog pogleda:

U proteklih nedelju dana, pa i više, postoji povezanost sa unutrašnjim detetom kod svih ljudi, gde se izuzetna važnost posvećuje Nostalgiji. I to ne onoj nostalgiji koja se vraća ili vezuje za 5-6 godinu života, nego najranija sećanja, snovi, detinjstvo generalno i slično tome.

Kod mene lično, jer ne može bez tehnologije da prođe, se to pokazalo kroz one stare japanske igrice, virtuelni ljubimci koje hraniš i gledaš da ne riknu. To je 94. bio hit!

19542ecfb530b8ccfa234bd2f10f2a314621f8ae-tamagotchi-abuse.jpg


Drugi hit je bio KEYCHAIN koji je svirao, zvali smo ga drndalo, a pravo ime mu je Executioner ili nešto na taj fazon.

yo6.jpg
 

Back
Top