Miris zene

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Zaboravite skupocene parfeme kojima želite privući muškarca....

Ono što će najbolje "upaliti" jest vaš prirodni miris.

Posebno ako imate ovulaciju.

Retke su žene koje ne pate za skupocenim parfemima, pogotovo kad ih dobiju na poklon.

Kad idu na sastanak, stavljaju ga staviti u velikim količinama.
QAli, to je greska...

Muškarce naime, pokazalo je istraživanje, daleko više privlači prirodan ženski miris.

Istraživanjem je dokazano da kod muškaraca raste nivo testosterona kad osete prirodni ženski miris, posebno kad je žena u plodnim danima.

Ranije je dokazano da žene privlači miris muškarca koji sadrži feromone ili hemijske spojeve koji privlače suprotni pol, ali sada se čini da je privlačnost obostrana, a tu je i dokaz da žena odašilje posebno snažne signale da je na vrhuncu svojih plodnih dana.

Studija objavljena u časopisu Psychological Science počela se prateći ponašanje životinja dok se pare.

Nivo testosterona kod mužjaka inače raste kao reakcija na signale koje odašilju ženke, posebno kad su im plodni dani. Međutim dosad ovakvo ponašanje nije bilo dokazano kod ljudi.

U istraživanju su muškarci mirisali majice - jednu koju je nosila žena za plodnih dana, jednu koju je nosila žena koja nije imala ovulaciju, te majicu koju nitko nije nosio. Na temelju uzoraka testiranih muškaraca utvrđen im je nivo testosterona, a najviši je bila kod muškaraca koji su mirisali majicu koju je nosila žena u ovulaciji.

Isto tako, muškarci su majicu žene koja je imala ovulaciju ocenili kao majicu s najugodnijim mirisom.

(prevod)

w59-spavan.jpg
 
Zaboravite skupocene parfeme kojima želite privući muškarca....

Ono što će najbolje "upaliti" jest vaš prirodni miris.

Posebno ako imate ovulaciju.

Retke su žene koje ne pate za skupocenim parfemima, pogotovo kad ih dobiju na poklon.

Kad idu na sastanak, stavljaju ga staviti u velikim količinama.
QAli, to je greska...

Muškarce naime, pokazalo je istraživanje, daleko više privlači prirodan ženski miris.

Istraživanjem je dokazano da kod muškaraca raste nivo testosterona kad osete prirodni ženski miris, posebno kad je žena u plodnim danima.

Ranije je dokazano da žene privlači miris muškarca koji sadrži feromone ili hemijske spojeve koji privlače suprotni pol, ali sada se čini da je privlačnost obostrana, a tu je i dokaz da žena odašilje posebno snažne signale da je na vrhuncu svojih plodnih dana.

Studija objavljena u časopisu Psychological Science počela se prateći ponašanje životinja dok se pare.

Nivo testosterona kod mužjaka inače raste kao reakcija na signale koje odašilju ženke, posebno kad su im plodni dani. Međutim dosad ovakvo ponašanje nije bilo dokazano kod ljudi.

U istraživanju su muškarci mirisali majice - jednu koju je nosila žena za plodnih dana, jednu koju je nosila žena koja nije imala ovulaciju, te majicu koju nitko nije nosio. Na temelju uzoraka testiranih muškaraca utvrđen im je nivo testosterona, a najviši je bila kod muškaraca koji su mirisali majicu koju je nosila žena u ovulaciji.

Isto tako, muškarci su majicu žene koja je imala ovulaciju ocenili kao majicu s najugodnijim mirisom.

(prevod)

w59-spavan.jpg

Na zalost, ovulaciju imamo svega jednom mesecno, i traje 24-48h. Ostalim danima bi trebalo bar sebi lepo da mirisemo. :)
Da ne govorim o zenama koje su prosle menopauzu i sa ovulacijama se pozdravile, ali avaj, trebaju da zive i da mirisu jos nekih 30-tak godina.
U to ime biram parfem.
 
Bez parfema nigde...... pusti ti ovulaciju i ostale gluposti.... :mrgreen:
Ne kazem da treba prskati parfem do granice nenormalnog, ali malo nije na odmet.
Pa svi volimo kad lepo mirisemo.:)

Ne postoji ni jedan parfem, bar do sada nije izmisljen, koji u potpunosti moze da pokrije miris tela.

I dobro je da nije tako: bilo koji parfem na suprotni pol ne deluje EROTSKI STIMULATIVNO, iako mirisu prijatno.
 
...i šta sad??! Nisam baš najbolje s'vatila: da stavlljma parfem ili da pustim da mirišem prirodno??!:mrgreen::mrgreen:

Po ovom copy paste tekstu o istrazivanju ne stavljaj nista i ne kupaj se duuuugoooo to je taj pravi miris koji zavodi :mrgreen: :hahaha:

Ma dajte sva ta istrazivanja su se milion puta pokazala pogresnim, ne kazem sada da treba preterivati i polivati se parfemima, ali neka kap ovde , onde nikada nije na odmet .I naravno da nisu oni slatkasti parfemi od kojih moze muka da ti pripadne, vec neki blagi, nezni, koji se tek po malo osete, koliko da zagolicaju culo mirisa i pri tom probude mastu ...
 
Po ovom copy paste tekstu o istrazivanju ne stavljaj nista i ne kupaj se duuuugoooo to je taj pravi miris koji zavodi :mrgreen: :hahaha:

Ma dajte sva ta istrazivanja su se milion puta pokazala pogresnim, ne kazem sada da treba preterivati i polivati se parfemima, ali neka kap ovde , onde nikada nije na odmet .I naravno da nisu oni slatkasti parfemi od kojih moze muka da ti pripadne, vec neki blagi, nezni, koji se tek po malo osete, koliko da zagolicaju culo mirisa i pri tom probude mastu ...

Ma da, sta matori naucnici znaju o tome, znamo mi bolje od njih...:bljak:

Zato smo i takvi kakvi smo...

Inace problem je sto ni jedan parfem ne golica mastu.

Da golica mastu muskarcu, mogli bi smo naparfimisati i ovcu, ne bi nam trebale zene....:sad2:
 
Ne postoji ni jedan parfem, bar do sada nije izmisljen, koji u potpunosti moze da pokrije miris tela.

I dobro je da nije tako: bilo koji parfem na suprotni pol ne deluje EROTSKI STIMULATIVNO, iako mirisu prijatno.

Ne u potpunosti da prekrije, ali da da neku lepu notu mirisljavosti.
Nisam za nenormalno prskanje parfemom, ali diskretno nikad nije na odmet. :)
 
hm, uglavnom nemam miris... ili imam... ne znam da li se to racuna

mirisem u tragovima na djecji sapun/ulje/shampon/kupku sa vanilom, to su blagi mirisi i vjerujem da izvjetre vec par sati nakon kupanja, do sledeceg dana
tako da
vjerovatno ne mirisem, ni na sta ... hm.

ne vjerujem da privlaci muskarce generalno gledajuci, vise je pitanje hemije sa pojedincima
 
E to je bas ono sto ni jedan parfem ne moze da pokrije i sto je eroticno i privlacno.....

Pa da, ali nece valjda svakom muskarcu da dopusti da je tako njuska? :)
Kao sto rekoh, zna se gde i sa kime prirodni miris zene treba da se oseti..ne moze ga osetiti neko ko pored tebe prolazi na ulici, zar ne? Mislim, teoretski moze, ako se nismo kupale nedelju dana i ne nosimo gace, ali ipak...;)
 
Pa da, ali nece valjda svakom muskarcu da dopusti da je tako njuska? :)
Kao sto rekoh, zna se gde i sa kime prirodni miris zene treba da se oseti..ne moze ga osetiti neko ko pored tebe prolazi na ulici, zar ne? Mislim, teoretski moze, ako se nismo kupale nedelju dana i ne nosimo gace, ali ipak...;)

Znas li ti Gospodjice A da sam ja nekada u mladosti, narocito u toku letnjih meseci, dok sam pricao sa nekom zenom znao da li je erotski privlacim ili ne jer sam mogao da osetim blagi miris njenog sekreta koji je lucila dok je pricala sa mnom ? :per:
 
isti parfem razlicito mirise na razlicitim osobama..
okupajte dve osobe istom kupkom, posle nekog vremena koza ce im mirisati razlicito..
skoro je bila i tema o jutarnjem zadahu..(dve osobe sa zdravim zubima, redovnom higijenom i zdravim zelucem imaju razliciti zadah)..
razumem o cemu blajbinger pise..
meni je taj miris jako bitan..onaj licni..
svi partneri sa kojima sam imala hemijsku konekciju imali su i miris koji mi je odgovarao..
priroda sve to uredi sa feromonima..
prepoznamo se..ko lego kockice ;)
 

Back
Top