Vanzemaljci napadaju ovce u Engleskoj?

Unknown Entity

Aktivan član
Poruka
1.475
Meštani u oblasti Šorpšir, na zapadu Engleske, nakon serije nesvakidašnjih događaja vezanih za njihove domaće životinje, tvrde da su bili svedoci napada iz NLO na njihovu stoku, prenosi "Telegraf".

Stanovnici iz sela u blizini mesta Šrevsbira tvrde da su prisustvovali događaju kada je iz NLO-a laserom delovano po njihovoj stoci.

Nakon ovih događaja, oni su ovce pronašli sa rupama po telu, dok su im mozak i unutrašnji organi bili pomereni. Ostale životinje su izgubile vid, a većini je koža bila odrana, uglavnom na levoj strani tela.

Fil Hojl (53) koji je skoro deset godina proučavao uzroke smrti stoke u tom kraju, došao je do zaključka da su NLO krstarili na potezu od oko 50 milja, između mesta Šrevsbira i Povisa.

Hojl tvrdi da je, u prisustvu još 15 saradnika, video prošlog meseca NLO na delu.

"Tehnologija koja se koristi za ove napade je zastrašujuća. Ta vrsta svetlosti definitivno nije zemaljska. Na momente je delovalo kao da prisustvujemo sceni iz `Ratova zvezda`", rekao je Hojl.

Sledećeg dana je razgovarao sa stočarima i svi, osim jednog, su potvrdili da su njihove životinje u poslednje vreme nestajale ili uginule pod misterioznim okolnostima.

M.Dražić/Blic online

ufo-sheep-flock2.jpg
 
Meštani u oblasti Šorpšir, na zapadu Engleske, nakon serije nesvakidašnjih događaja vezanih za njihove domaće životinje, tvrde da su bili svedoci napada iz NLO na njihovu stoku, prenosi "Telegraf".

Stanovnici iz sela u blizini mesta Šrevsbira tvrde da su prisustvovali događaju kada je iz NLO-a laserom delovano po njihovoj stoci.

Nakon ovih događaja, oni su ovce pronašli sa rupama po telu, dok su im mozak i unutrašnji organi bili pomereni. Ostale životinje su izgubile vid, a većini je koža bila odrana, uglavnom na levoj strani tela.

Fil Hojl (53) koji je skoro deset godina proučavao uzroke smrti stoke u tom kraju, došao je do zaključka da su NLO krstarili na potezu od oko 50 milja, između mesta Šrevsbira i Povisa.

Hojl tvrdi da je, u prisustvu još 15 saradnika, video prošlog meseca NLO na delu.

"Tehnologija koja se koristi za ove napade je zastrašujuća. Ta vrsta svetlosti definitivno nije zemaljska. Na momente je delovalo kao da prisustvujemo sceni iz `Ratova zvezda`", rekao je Hojl.

Sledećeg dana je razgovarao sa stočarima i svi, osim jednog, su potvrdili da su njihove životinje u poslednje vreme nestajale ili uginule pod misterioznim okolnostima.

M.Dražić/Blic online

ufo-sheep-flock2.jpg

Neko im je dao pogrešan opis muškog roda! :manikir:
 
umrla sam od smeha dok sam jos citala naslov.
vanzemaljci su toliko zaludni, da su dosli negde sa neke xy planete koja je od zemlje udaljena xy svetlosnih godina, upotrebili mozda najnapredniju tehnologiju koju imaju da bi se za'ebavali po engleskoj ubijajuci engleske ovce???
ja kao cobanica - ulazem prigovor :zcepanje:
 
Meštani u oblasti Šorpšir, na zapadu Engleske, nakon serije nesvakidašnjih događaja vezanih za njihove domaće životinje, tvrde da su bili svedoci napada iz NLO na njihovu stoku, prenosi "Telegraf".

Stanovnici iz sela u blizini mesta Šrevsbira tvrde da su prisustvovali događaju kada je iz NLO-a laserom delovano po njihovoj stoci.

Nakon ovih događaja, oni su ovce pronašli sa rupama po telu, dok su im mozak i unutrašnji organi bili pomereni. Ostale životinje su izgubile vid, a većini je koža bila odrana, uglavnom na levoj strani tela.

Fil Hojl (53) koji je skoro deset godina proučavao uzroke smrti stoke u tom kraju, došao je do zaključka da su NLO krstarili na potezu od oko 50 milja, između mesta Šrevsbira i Povisa.

Hojl tvrdi da je, u prisustvu još 15 saradnika, video prošlog meseca NLO na delu.

"Tehnologija koja se koristi za ove napade je zastrašujuća. Ta vrsta svetlosti definitivno nije zemaljska. Na momente je delovalo kao da prisustvujemo sceni iz `Ratova zvezda`", rekao je Hojl.

Sledećeg dana je razgovarao sa stočarima i svi, osim jednog, su potvrdili da su njihove životinje u poslednje vreme nestajale ili uginule pod misterioznim okolnostima.

M.Dražić/Blic online
kada je to bilo ja citao iz jedne knjige o nloima da su isto vanzemaljci napadali engleske zivotinje i koliko ms secanje sluzi mislim da su bas bile ovce, al ta je knjiga pisana 1985. god, a dogadjaj je mozda iz perioda 1950- 1980
btw. socne te engleke ovce koja je rasa bila u pitanju
 
Fenomen otmice zivotinja od strane vanzemaljaca nije nista novo, kao ni posledice koje proizilaze iz svega ovoga. Mi inace sve sto se ne uklapa u nas koncenzus realitet volimo da nazovemo "fenomenom", mada se moze reci da fenomeni u stvari ne postoje - postoji samo nase neznanje, koje proizilazi mahom iz naseg nemara, odnosno naseg licnog ignorisanja i negiranja svega onoga sto "ne spada" u nas realitet.

Kada si vec spomenuo otete zivotinje, evo jos slika, preporucujem ljudima sa slabim srcem ili zeludcem da ne gledaju ove slike:

tele1.jpg

govedo4.jpg


Ovde vidimo tipicne lezije na glavi: odstranjena koza i misici sa mandibule (donje vilice), cirkularni rez oko ocne duplje, odstranjeni ocni kapci i oko, cesto nedostaje i jezik

goveda.jpg


Slika gore: nekada su goveda i uredno slozena u liniju, nakon povratka u nasu dimenziju.

lamb0002.jpg


Na gornjoj slici vidimo da ni jaganjci ne prolaze nista bolje u interakciji sa nasim "malim Sivim komsijama".

deer.jpg


Na gornjoj i donjoj slici vidimo kako zivotinje ponekad zavrse i na cudnim mestima, nakon vracanja njihovih beskrvnih i izmasakriranih tela u nas denzitet.

DeerTree.jpg


Drugo "objasnjenje" koje se nudi farmerima ili clanovima porodica izmasakriranih zivotinja i ljudi je da su ovi bili zrtve nekog satanistickog kulta. Ni ova teorija ne "drzi vodu" za one koji ovaj fenomen imalo dublje proucavaju, jer bi prisustvo stranaca bilo uoceno u mnogim od ovih slucajeva, pogotovo sto su farmeri na stalnom oprezu kad dodje do pojacane "aktivnosti" u njihovom regionu. Ono što cesto bude primeceno od njihove strane, to su - leteci tanjiri.

Tragova krvi na mestu reza uopste nema, kao ni u okolini zivotinje, a ni u samoj zivotinji. Odredjeni organi su izvuceni kroz veoma male rezove, sto se takodje jos uvek ne moze da ostvari ni u nasim najboljim klinikama. Celije na rubu rezova nisu ni unistene niti zahvacene upalnim promenama, kao sto je to slucaj kod svakog normalnog hirurskog zahvata na zemlji. I sto je najcudnije, takvim zivotinjama se ni lesinari nece da priblize, koliko god se ostave da leze mrtve na ledini.

Zašto su “bogovi” kroz celu nasu istoriju trazili od ljudi da zrtvuju u njihovu cast mnoge svoje pripadnike ili zivotinje? Da li je slucajno to sto su jevrejski hramovi pre hiljadu ili dve godina vise licili na kasapnice, odnosno, klaonice, nego na mesta nekog duhovnog razvoja? Da li je Jehova stvarno voleo teletinu i jagnjetinu, ili je nesto drugo bilo u pitanju?

0.jpg


Kada borave u nasem denzitetu, Sivima i Reptoidima treba krvna plazma za njihovo sopstveno odrzavanje, a isto tako i meso. Odredjene supstance iz zlezda sa unutrasnjim lucenjem koje su sastavni deo organizma ljudi kao i nekih zivotinja (mahom prezivara), pomazu im kako bi duze izdrzali u trecem denzitetu i sa sto manje posledica po njihov sopstveni organizam. S druge strane, s obzirom da su ovi 4D entiteti u jednom stalnom procesu kreiranja novih tela za svoju rasu, cini se da im mi sluzimo i za "rezervne delove". Mnogo podataka u vezi ovoga dobijeno je od ljudi koji su bili oteti i vraceni nazad, ne secajuci se obicno nicega, osim da su izgubili par sati vremena, a da nisu znali kako. Neki su uz to imali i odredjene noćne more, pa kad su se po tom pitanju obratili nekom psihijatru ili klinickom psihologu i podvrgli dubokoj hipnozi, bili su u stanju da opisu sve detalje dogadjanja za vreme abdukcije. Takvih slucajeva je danas vec na hiljade, i price tih ljudi su veoma slicne.
 
Poslednja izmena:
Kada si vec spomenuo otete zivotinje, evo jos slika, preporucujem ljudima sa slabim srcem ili zeludcem da ne gledaju ove slike:
Zasto da ne gledaju kad to rade svaki dan jeduci ih. Mislis da ne jedu unutrasnje organe? Sta je to u pasteti?
Sta mislis sta rade kravi tamo u kasapnici?

Zato sam ja vege i moja sasvest je mirna a onaj period koji sam jeo zivotinjske ostatke ili izvucene tecnosti nazvane mleko a i jajne celije, opravdavam tim sto sam bio mali, niske svesti i tako sam naucen.
 
umrla sam od smeha dok sam jos citala naslov.
vanzemaljci su toliko zaludni, da su dosli negde sa neke xy planete koja je od zemlje udaljena xy svetlosnih godina, upotrebili mozda najnapredniju tehnologiju koju imaju da bi se za'ebavali po engleskoj ubijajuci engleske ovce???
ja kao cobanica - ulazem prigovor :zcepanje:

vidim da s i ti zaludna,ko u skupstini..ako.novinari cuda prave :)
 

Back
Top