najgori tv. kanal

slabo gledam tv ali najredje palim pink, osim kada ne pustaju neki dobar film (jaaako retko).
b92 se srozava sve vise, primetih...
avala celu noc pusta dobre (domace) spotove, od novog talasa do novijih punk bendova
covek bi pomislio da (novi i delimicni) vlasnik avale mr mitrovic zeli da se opere? tesko
 
Ma daaaa napisu film u 23 h a on pocne u 2 :roll:
Ili kad kazu film u 1 oni puste budjavu Farmu i na kraju nista od filma

Strašno, neki dan (mislim da je pretprošla subota bila u pitanju) sam baš hteo gledati Terminator 3, najavili ga na Pinku u 23h i piše lepo na teletextu i na njihovom sajtu
i čekam unedogled i ništa, do 3 sata ujutro ide maraton Farme Live. :dash:

Posle dali neki buđavi film i naravno niti objašnjenja, a kamoli izvinjenja gledaocima...
i nije to prvi put, ponavlja se to već dugo, otkad su krenuli ove farme, vip velika braća i sl. nebuloze.
 
Strašno, neki dan (mislim da je pretprošla subota bila u pitanju) sam baš hteo gledati Terminator 3, najavili ga na Pinku u 23h i piše lepo na teletextu i na njihovom sajtu
i čekam unedogled i ništa, do 3 sata ujutro ide maraton Farme Live. :dash:

Posle dali neki buđavi film i naravno niti objašnjenja, a kamoli izvinjenja gledaocima...
i nije to prvi put, ponavlja se to već dugo, otkad su krenuli ove farme, vip velika braća i sl. nebuloze.

Pa to je za budjavi Pink normalno :dash:
 
ala naslagaste ovde kanala... mnogi od najvecih imaju i emisije za povracanje, al ih ne cini samo to... i ne verujem da bi neko, kada bi morao da se osudi na 1 kanal, pre izabrao da to bude most, sos, palma + (il sta ja znam) nego pink, b92, rts (il sta ja znam)...

msm, dajte... poslednje pomenuti bar ponekad puste poneki ok film ili seriju (makar i po 10. x), prenos, dokumentarac... i to nije bolje od vrtenje 3 kuku-lele pesme ceo dan, dovodjenja ljudi koji su u studio dosli jer niko u komsiluku vise ne moze da ih slusa i jer ih van njega niko ne zna, ili od pustanja crtaca za retardiranJe dece...
 

Back
Top