Gradonacelnik Beograda

jeasus

Domaćin
Poruka
4.721
20674147284150b93ee6501.jpg


Beogradu je potreban covek koji ce brinuti o Beogradjanima i koji ce efikasno resavati njihove svakodnevne probleme. Beogradu je potreban covek koji ima ideje, viziju razvoja grada i energiju da sprovede planirano u delo. Beogradu je potreban neko ko ce brzo i snazno pokrenuti grad iz ucmalosti, neko ko ce od Beograda stvoriti mocan, ekonomski, kulturni i turisticki centar. Beograd mora postati Kingston na Balkanu.
rauch08.gif

Zato na celu Beograda mora da bude posten covek, sposoban i dovoljno hrabar da se obracuna sa korupcijom, procentima i provizijama u gradskoj upravi.
sterb003.gif

Za Beograd je ipak najvaznije da ga vodi covek koji ce brinuti o buducnosti vase dece. Jer deca su najveci i najlepsi ukras Beograda, i ucinicu sve da ih bude sto vise.
lieb24.gif


fam24.gif


Babic Fedja - Jeasus -
vas gradonacelnik
 
Ima da se gleda Zvezda-Partizan i da prenosimo All-star meceve sirom sveta da ih prati 3 milijarde ljudi, da oni dolaze kod nas kada dobiju karte na nagradnim igrama...
I nece da se vice "di-fens" ( :wink: ), jer to nije u biti naseg mentaliteta... mi navijamo "ajmo ajde svi u napad", jer smo dosli da pobedimo a ne da se branimo...

eh... kako je lepo poceti petak snovima.... zamislite ostatak dana... 8)
 
Uh samo jedan predlog mada ne verujem da ce biti usvojen...

Beograd Beogradjanima!
A ne svakome... Beograd ima dusu za sve... ali to ne treba iskoriscavati (zar moze gore od ovoga?), jer on polako gubi tu istu dusu.
Hocu moj Beograd nazad!!!
Beograd treba da postane metropola, a ne metroselo!

To je moj predlog, ali bojim se da moja kampanja nikada ne bi prosla, jer su Beogradjani vrsta u izumiranju i ne bi niko glasao za mene. Pobedili be mi oni sa 3 mladeza i 2 padeza koji su u vecini.
 
Princeza:
Uh samo jedan predlog mada ne verujem da ce biti usvojen...

Beograd Beogradjanima!
A ne svakome... Beograd ima dusu za sve... ali to ne treba iskoriscavati (zar moze gore od ovoga?), jer on polako gubi tu istu dusu.
Hocu moj Beograd nazad!!!
Beograd treba da postane metropola, a ne metroselo!

To je moj predlog, ali bojim se da moja kampanja nikada ne bi prosla, jer su Beogradjani vrsta u izumiranju i ne bi niko glasao za mene. Pobedili be mi oni sa 3 mladeza i 2 padeza koji su u vecini.
Hmmm, princezo, beograd-metropola? nešto mi se ne svidja taj slogan, a i tvoj kandidat nije lep kao ti, a poziva se na lepe beogradjanke :lol:
 
DellBoy-011:
Hmmm, princezo, beograd-metropola? nešto mi se ne svidja taj slogan, a i tvoj kandidat nije lep kao ti, a poziva se na lepe beogradjanke :lol:

Dragi moj,
nisam mislila Beograd-metropola kao politicki slogan, vec samo da naglasim da je moj grad postao METROSELO.
Ja nemam kandidata, jer izbor i nije neki. Tri gradske vlasti u firmi sam promenila tako da... kako god da okrenete "...princip je isti sve su ostalo nijanse!"
A na padeze i mladeze sam takodje mislila figurativno, jer je masa takvih kao on. U broju se utrkuju sa onima koji su nalik na jos jednog sa postera koji nema ni osnovnu kulturu, ali vazno je da odlucuje o kapitalnim stvarima... Ostale postene "posteraše" i da ne pominjem oklen su i sta uradise za nas u Beogradu!
E zbog takvih koji prave moj rodni grad svojim rodnim selom ne prepoznajem Beograd.
Ali kao da je to bitno... Ja sam nadglsana!
Snajka mani Kingse!
 
Princeza:
Uh samo jedan predlog mada ne verujem da ce biti usvojen...

Beograd Beogradjanima!
A ne svakome... Beograd ima dusu za sve... ali to ne treba iskoriscavati (zar moze gore od ovoga?), jer on polako gubi tu istu dusu.
Hocu moj Beograd nazad!!!
Beograd treba da postane metropola, a ne metroselo!


To je moj predlog, ali bojim se da moja kampanja nikada ne bi prosla, jer su Beogradjani vrsta u izumiranju i ne bi niko glasao za mene. Pobedili be mi oni sa 3 mladeza i 2 padeza koji su u vecini.

nazalost...Bg je postao veliko selo...
Zas kako se kaze...KADA BI SELJACIMA U BG-U SVETLELE OCI BG BI POSTAO DRUGI LAS VEGAS...
 
Nazalost kod nas je lakse prilagoditi okolinu sebi nego sebe okolini.
To dokazuje ona kuca na zgradi u Brankovoj ili svinjac na sred naselja Brace Jerkovic i kokoske mog komsije u dvoristu samom centru grada.

A za Las Vegas znam, ali u drugom kontekstu... kada bi svim Crnogorcima u Bgd zasijale oci... Sve u svemu Beograd - grad svetlosti!
 

Back
Top