Nike Mercurial

Harry_Potter

Primećen član
Poruka
596
Naime nasao sam ih ( i to jedva) i sada cena i nije nesto visoka.. 6500 dinara .. Nisu kopacke vec obicne patike ... E sad me zanima da li se brzo oljuste i da li kada se gazi u predelu prstuju "zguzvaju"??
 
Nemam pojma koje su ti te patike.
Decko i ja nosimo Air Force One Nike,on ima jedne od pre 3,4 godine i nista im ne fali.Kao nove. Kozne su i dugo traju.
Ja imam zenske,one su malo losije,jer imaju neku kao zlatnu prasinu.Nisu kozne. Imam i jedne zimske,isto Air Force,do pola lista. E te su bolje za zimu i od Cat cipela.
Kupi te i nece ti se zguzvati sigurno.Najbolje Nike patike.
 
Ne znam kako izgledaju, ali ako su originalne, nece ti se syebati dugo dugo. Jedno 2 godine sigurno :). Sad zavisi naravno i kako ih nosis, ako si neki ludak pa skaces, busis ih itd, syebace tise, ali inace ne :)
 

pederske su ti mnogo
Kupi neke druge bolje :)
Recimo ove nove 2010, plave su mnogo jake ove ja kupujem
white%20black%20blue1.jpg

Samo su mnogo skupe 13 000 a u svetu su oko 10 000. Pa cu da vidim da ih nekako prosvercujem :D. Mislim glupo mi da platim 3 000 bzv
 
poceo sam da koristim nike mercurial od IV. prvenstveno moras da znas da postoje klase : profesionalna (samo kopacke) , A (samo kopacke) , B i C (i kopacke i patike).
ako uzimas patike, b klasa ima lace cover ili poklopac za pertle, dok c nema. mercurial 4
,to su ove crvene, sam koristio i ja. ove patike su sminkerske ,i nemoj ih uzimati ako nemas dovoljno novca ,da za 2 meseca maximalno,uzmes nove. Ovaj model se izdao u desetak boja,i svaki sam kupio. kostale su od 6 do 8000 dinara. 2 meseca je neka optimalna vrednost, ako ih koristis svaki dan po barem 2 sata,naravno za fudbal,kao i ja.
preporucujem ti B klasu, lepsa je i ima razlike.
sto se tice kopacki, profesionalne imam samo jedne od mercuriala 4 , i to su pink SL's.
one traju dok ti se ne omale, a isto je i sa A klasom. Profesionalne kostaju 320 eura, a A klasa 200. razlika nije mala,ali sustina je da je kod profesionalne,djon napravljen od karbona, i kopacka tezi 165 grama, a A klasa 230.
naravno sada je tu (vec 6 meseci) mercurial 5 ,kojim sam zadovoljniji,mada imam samo 1 patike B klase i plave karbonske kopacke koje sam uzeo u italiji.
pre 2 nedelje je izasao i mercurial 6,jos uvek ih nema kod nas, ali imam 28 maja turnir u becu, pa ih tamo uzimam . nadam se da sam ti malo objasnio neke stvari.
pozdrav !
 
danas sam bila u radnji - ne zbog tvojih patika - i videla sam jezivo smešne patike - žute, naranžaste i zelene, i u zezanju sam ih pogledala, kad ono - nike mercurial! odmah sam se setila ovog posta, i došla da ti kažem da ih ne kupiš! mnogo su grozne.
 

Back
Top