Bracni krevet

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Ima zena koje jako nemirno spavaju...

Nije vazno koliko je veliki krevet..

Jednom mi se dogodilo u snu da me je jedna tako nezgodno odalamila, da su mi suze pocurile...

Tada sam joj rekao nesto jako gadno, da je kasnije uvek imala lak san....

A ima nekih koje se jako guraju...Kako god da se namestim - odgura me na sam kraj kreveta. Moram da strepim da ne padnem sa kreveta.
I jos povuce celu deku ili jorgan za sebe!

A opet neka se tako pribije da ne mogu da disem....Budim se sanjajuci da sem ispod leda i da ne mogu da izadjem na povrsinu...
Odguram je od sebe, a ona malo polse opet....

Sav se, s oprostenjem - podparim...

Meni je jako tesko da spavam u bracnom krevetu.....A vama?
 
Ima zena koje jako nemirno spavaju...

Nije vazno koliko je veliki krevet..

Jednom mi se dogodilo u snu da me je jedna tako nezgodno odalamila, da su mi suze pocurile...

Tada sam joj rekao nesto jako gadno, da je kasnije uvek imala lak san....

A ima nekih koje se jako guraju...Kako god da se namestim - odgura me na sam kraj kreveta. Moram da strepim da ne padnem sa kreveta.
I jos povuce celu deku ili jorgan za sebe!

A opet neka se tako pribije da ne mogu da disem....Budim se sanjajuci da sem ispod leda i da ne mogu da izadjem na povrsinu...
Odguram je od sebe, a ona malo polse opet....

Sav se, s oprostenjem - podparim...

Meni je jako tesko da spavam u bracnom krevetu.....A vama?

Meni sve ovo navedeno zvuci kao da nisi bas "zadovoljan" sa osobom sa kojom delis bracni krevet :).
Mozda gresim,ali tako mi deluje.Licno smatram,da nema nista lepse od spavanja i budjenja pored voljene osobe u zajednickom tj bracnom krevetu.
Ljubav svakako mora biti velika,a krevet,ma kakav god :hahaha:
 
Bračni krevet idealno mesto...razvlačim se sama po njemu celu noć:lol:
Pa šta da mu radim kad hrče...
Onda kao vikendom spavamo zajedno i već na prve taktove se kajem što sam ga primila natrag :besna:
Al ipak, najviše volim buđenja u bračnom krevetu pored njega naravno.
 
Ima zena koje jako nemirno spavaju...

Nije vazno koliko je veliki krevet..

A ima nekih koje se jako guraju...Kako god da se namestim - odgura me na sam kraj kreveta. Moram da strepim da ne padnem sa kreveta.

A opet neka se tako pribije da ne mogu da disem....Budim se sanjajuci da sem ispod leda i da ne mogu da izadjem na povrsinu...
Odguram je od sebe, a ona malo polse opet....

Sav se, s oprostenjem - podparim...
nije problem ni u kome osim u tebi
devojke hoće da ti budu bliske tokom noći i to je strava
a ti to shvataš kao guranje ili ne znam ni ja šta
ne guraju se one da bi se ti odmicao =)

ne volim kad neko ne ume da spava sa drugim ljudima
to je baš onako poražavajuće za obe strane

i da, nije važno koliki je krevet
 
Ima zena koje jako nemirno spavaju...

Nije vazno koliko je veliki krevet..

Jednom mi se dogodilo u snu da me je jedna tako nezgodno odalamila, da su mi suze pocurile...

Tada sam joj rekao nesto jako gadno, da je kasnije uvek imala lak san....

A ima nekih koje se jako guraju...Kako god da se namestim - odgura me na sam kraj kreveta. Moram da strepim da ne padnem sa kreveta.
I jos povuce celu deku ili jorgan za sebe!

A opet neka se tako pribije da ne mogu da disem....Budim se sanjajuci da sem ispod leda i da ne mogu da izadjem na povrsinu...
Odguram je od sebe, a ona malo polse opet....

Sav se, s oprostenjem - podparim...

Meni je jako tesko da spavam u bracnom krevetu.....A vama?

:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Dobor sam se nasmijala, jer sam jedna od takvih zena, ali mm to jako dobor rjesava.
Primjeni istu taktiku:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Meni sve ovo navedeno zvuci kao da nisi bas "zadovoljan" sa osobom sa kojom delis bracni krevet :).
Mozda gresim,ali tako mi deluje.Licno smatram,da nema nista lepse od spavanja i budjenja pored voljene osobe u zajednickom tj bracnom krevetu.
Ljubav svakako mora biti velika,a krevet,ma kakav god :hahaha:

Sali na stranu i ja sam u tom ubjedjenju.
 
najbolje je jedan krevet a dva pokrivača!!!

Mi oduvek imamo svako svoj jorgan... i mrzimo kad odemo negde a jorgan bračni...
Na kraju ja obično dobijem ceo jorgan ili ćebe, jer volim da se umotam, a mm se smrzne kao pip...:D

I meni je nezgodno to spavanje zagrljeni...
Mi obično legnemo pa se grlimo i mazimo, ali kad završimo sa pričom i kad nas uhvati sam, obično se okrećemo...:heart:
 

Back
Top