Pomoć oko preuređenja foruma

Limunovo_Drvo

Veoma poznat
Poruka
13.737
Dakle, potrebna mi je vaša pomoć, da nam ovo mjesto postane ljepše :)))

Kao što svi znamo, veoma često dolaze novi članovi i zapitkuju (najčešće) kako ovo ili ono se svira na gitari,od čega početi, koju gitaru kupiti i slično.

Šta mislite o zajedničkom projektu pisanja male škole za gitaru, korisnici Krstarice, bez nekih kopiranja eksternih linkova, dakle postavljamo pitanja, odgovaramo na ista i od njih pravimo mini školu gitare.
Gitare za početak, ukoliko neko neki drugi instrument svira svakako da će biti od veeeeelike koristi, ili čak pjevanje, kako glas održavati, kako odrediti šta kome leži za pjevanje i tako dalje. A može i pisanje tekstova, muzika je povezana sa svime ;p
Takođe, ukoliko ima nekih novih bendova, slobodno mogu da se predstave, pišu o sebi, svojim idejama, pjesmama, planovima, zanimljivostima.
Muzičari ugledajte se na korisnika Ulični muzičar, kako on samo fino hronološki piše svoje doživljaje :)

Nadam se da ćemo uspjeti da ostvarimo nešto, ne samo da se prepucavamo na temama ;P
 
Ja bih mogao donekle za bubnjeve da pomognem, da kachim audio primere odredjenih vezbi za neke intermediate svirache kao i zapisani primer istih koji je recimo George Kollias iz Nile-a okachio na svoj sajt (mislim na pisano, audio primeri su moji :) ). Isto tako i neke beginner stvari mogu da ispomognem, razdvajanje motorike ruku i nogu itd itd... u svakom sluchaju ideja ti je vishe nego odlichna :)
 
Svaka čast! Odlično!
Eto, već možeš polako početi da spremaš to, pa ćemo vidjeti kako ćemo dalje.
Ja bih rado pomogao da znam da sviram bubnjeve, ali ni palice ne znam da držim ;p
Kreni onako od početka, kao kad si ti kretao, šta bi želio da znaš da tek počinješ da sviraš :)

I hvala na pomoći! :))))

Ostali, uključite se!
 
Svaka čast! Odlično!
Eto, već možeš polako početi da spremaš to, pa ćemo vidjeti kako ćemo dalje.
Ja bih rado pomogao da znam da sviram bubnjeve, ali ni palice ne znam da držim ;p
Kreni onako od početka, kao kad si ti kretao, šta bi želio da znaš da tek počinješ da sviraš :)

I hvala na pomoći! :))))

Ostali, uključite se!

haha pa i nije teshko nauchiti palice kako se drze :P cu da otvorim temu uskoro samo da pripremim stvari i to bukvalno od drzanja palica jer kad odem na svirku neku i vidim nove bubnjare kako drze palice zivo me chudi da ruke ne polome u toku svirke :confused:
 

Back
Top