Kriza

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
16.002
Zaljubljena sam, presrecna, zgodna i lepa. Svi me obozavaju, a najvise moj sadadnji decko. Uh, kako ga volim. On to i ne zna, jer tolika kolicina ljubavi nije nikada vidjena. Znam da i on mene voli. Proslavili smo 7 meseci, a uskoro ce i osmi mesec. Uh, da imamo bebu vec bi setala, ali ja ne zurim. Neka se sve desi normalnim tokom. Prvo neka se razvede, pa se udajem, pa onda deca. ;)
Problemi u ljubavi su za mene strana tema, ali ipak, oni postoje u svim vezama, osim moje. Povremeno se pojave, ali ja to brzo resim i idem dalje.
Obicno ljudi komentarisuci tudje veze donose neke zakljucke: "Kritican je treci mesec." - jedni kazu, drugi opet glasno razmisljaju: "Kriticna je sedma godina veze." "Kriticna je peta godina braka." - poneki veruju. Mislim da je sve to individualno. Mom decku je bila kriticna 20-a godina braka, pa se razveo, jos uvek ne zvanicno, ali ne zive zajedno vec 7 meseci. Ipak, verujem da su mu i mnoge pre bile kriticne.
Sta vi mislite koje su to kriticne godine, meseci, periodi i sl.?
 
najkriticnije je ako si sebican i volis sebe toliko da nikad ne mozes dovoljno da volis druge
a ako nisi sebican , svet je tvoj
mozes da volis za uvek
potrebno je samo malo vode i vazduha
:rumenko:
 
Zaljubljena sam, presrecna, zgodna i lepa. Svi me obozavaju, a najvise moj sadadnji decko. Uh, kako ga volim. On to i ne zna, jer tolika kolicina ljubavi nije nikada vidjena. Znam da i on mene voli. Proslavili smo 7 meseci, a uskoro ce i osmi mesec. Uh, da imamo bebu vec bi setala, ali ja ne zurim. Neka se sve desi normalnim tokom. Prvo neka se razvede, pa se udajem, pa onda deca. ;)
Problemi u ljubavi su za mene strana tema, ali ipak, oni postoje u svim vezama, osim moje. Povremeno se pojave, ali ja to brzo resim i idem dalje.
Obicno ljudi komentarisuci tudje veze donose neke zakljucke: "Kritican je treci mesec." - jedni kazu, drugi opet glasno razmisljaju: "Kriticna je sedma godina veze." "Kriticna je peta godina braka." - poneki veruju. Mislim da je sve to individualno. Mom decku je bila kriticna 20-a godina braka, pa se razveo, jos uvek ne zvanicno, ali ne zive zajedno vec 7 meseci. Ipak, verujem da su mu i mnoge pre bile kriticne.
Sta vi mislite koje su to kriticne godine, meseci, periodi i sl.?

Zavisi sta si u horoskopu. Postoji neka karta, pa ces videti.

ja sam skoro svake godine juna/jula meseca raskidao.
 
Zaljubljena sam, presrecna, zgodna i lepa. Svi me obozavaju, a najvise moj sadadnji decko. Uh, kako ga volim. On to i ne zna, jer tolika kolicina ljubavi nije nikada vidjena. Znam da i on mene voli. Proslavili smo 7 meseci, a uskoro ce i osmi mesec. Uh, da imamo bebu vec bi setala, ali ja ne zurim.

:think:
zajedno ste 7 meseci, a beba bi već šetala?
nisi računala na +9 meseci trudnoće?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top