o nechemu:................

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovde pitajte o nechemu a neko ce da proba da vam odgovori ili za'ebava...:D:D

i evo prvog pitanja: kako izlazirati neodlazak u skolu? hitno, al da bude originalno i
ne-sumnjivo

Kazi da ti je dosla tetka iz Pariza, nisi je video 100 godina....ili se tvoji zesce pokacili, tebe to potreslo...ma mozes da lazes do mile volje....jos ako imas tunjavog razrednog/razrednu....ehh, lazima nikad kraj...:)
 
fora je kod moje raredne ne prolaze lekarska opravdanja , pa da ti napisu i na VMA ne bi ona prihvatila

Ovako, kao svojevremeni specijalista za skolska opravdanja, ovo verovatno kazes jer si joj pokusao poturiti uput kod specijaliste pod nos ili slican neki papir koji nije papir lekarske potvrde o neophodnom izostanku iz skole, koji potpisuju lekari opste prakse, ako se ne varem.

Tvoj razredni mora da prihvati jednu takvu potvrdu, hteo/la on/a ili ne.

U suprotnom, gde ti zivis covece? :/
 
Epic fail :rotf:


RainbowEyes@ Sad će zbog tih neopravdanih da se pokreće cela procedura... mislim, ako skupiš tridesetak:mrgreen: , ti i tvoji pravo u policiju... to je nama rekla razredna.

ja@izvini koliko godina imas ti da verujes u ovo? :) price za malu decu..

RainbowEyes@Cini mi se da nisam naglasila da verujem u to, samo sam napisala ono sto sam cula
Osim toga, takodje je spomenula da je ovo evropski princip, a mi bi sad kao u Evropu ovo, ono pa kao to bi trebalo da bude tako. Ali, cini mi se da nije

Btw, ja imam 2 neopravdana, nemam razlog da se nerviram

ja@dobro istina je ae :lol: ajde sad logicki razmisljaj kakve veze ima MUP i moje bezanje recimo sa matisa i sta ja odem tamo oni me nalupaju i kazu ako nastavis da bezis sa matisa polomicemo i ruke :eek: hahaha


ae bas cu da se raspitam po stranim forumima gde se to ide u MUP ako bezis iz skole u EU

RainbowEyes@ :lol: Ovo postaje komično.
Pa ne ideš ti u MUP, nego tvoji roditelji i to naravno, ako je u pitanju bežanje iz osnovne, jer je ona obavezna, tako da ne možeš baš 'ladno da narokaš 30 komada :mrgreen:
Usput, imam 15 godina, 8. sam razred, skontao si valjda već što je nama razredna to pričala...:think::lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top