Stižu Rodrigezovi Predatori

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
88.198
Stižu Predatori, nastavan na kultni film iz 1987. godine, Predator. To je drugi nastavak, poslije Predatora 2 iz 1990. Poslije ukrštanja Predatora i Alijena (posljednji od ovog smeća od filmova je bio 2007. godine, Alijeni protiv Predatora: Rekvijem), Robert Rodrigez je odlučio da i Predator dobije isti tretman koji je nekada davno Džejms Kameron dao 'Tuđinima'.


Mene ne privlači ni najmanje, šta god Rodrigez rekao. :think:
 
Nista posebno,zapravo bice veliki uzas od filma,jer primecujete koliko kopiraju ostale filmove? "ANOTHER PLANET" ( Moze se reci nesto na foru Avatara),Umesto grupa specijalaca iz Predatora 1,ovde su Ubice i lopovi,a glavna prica se odbija uglavnom u dzungli (Sto je isto kao i Predator 1).Ako uporedimo Predator 1 sa ovim filmom,gde je jedan predator bukvalno pobio celu grupu specijalaca,kako ce tek da bude sa 10 predatora? Gde je tu realnost? Kako ja vidim ... bukvalno uz svaki novi film ove predatore predstavljaju nesto na foru kao ... Lovci koji neznaju da ulove svoj plen (pogledajte prilog iz sledeceg klipa) :


A najaci deo je ubedljivo bio ono "Alien VS predator" (onaj prvi film,gde ona riba visi sa onim predatorom,tu sam umirao od smeha :lol: ), U svakom slucaju ovo cu da pogledam kada bude izlazilo,do sada sam gledao svaki film,bilo bi steta propustiti i ovu komediju :)
 
Nista posebno,zapravo bice veliki uzas od filma,
kad si ga odgledao!?chizuz krajst!?je li ovo moguce!? :eek: :dontunderstand: :dash: :roll:
pa devetog,desetog jula izlazi film a ti ga vec ocrnje!?strasno...
odrastao sam uz prvi dio predatora,i ni dan danas ako ga ufatim nedje na kablovsku mi nije crno da ga odgledam,i nikad mi nece lose panut,remek-djelo od filma...i drugi dio,i avp oba dijela bi vazda mogao odgledat,nesto sjajno stvarno...
 
kad si ga odgledao!?chizuz krajst!?je li ovo moguce!? :eek: :dontunderstand: :dash: :roll:
pa devetog,desetog jula izlazi film a ti ga vec ocrnje!?strasno...
odrastao sam uz prvi dio predatora,i ni dan danas ako ga ufatim nedje na kablovsku mi nije crno da ga odgledam,i nikad mi nece lose panut,remek-djelo od filma...i drugi dio,i avp oba dijela bi vazda mogao odgledat,nesto sjajno stvarno...

Znas kada vec pokusavas da se pravis pametan i da nekog citiras,makar stavi ceo post,a ne deo tog posta,ili si mozda samo dotle stigao sa citanjem?

Film nisam gledao,ali gledacu sigurno (moram da se smejem malo ;)) . Kazes da si "odrastao" uz predatora,a interesantno da nisi nista uocio na trailerul,da si odgledao makar jednom Predatora 1 uocio bih da je ovo zapravo Prerada filma na predatora 1. Kazem "prerada", zasto? Pa vidis ... iz trailera mozes da uocis da se oni opet jure po dzungli,isto kao u predatoru 1,takodje mozes da uocis da se radnja vrti veoma slicno,umesto grupu specijalaca sada imamo lopove i ubice.Jesi primetio da su cak i zamke iste kao iz prvog dela? ;) Jedina razlika je u tome sto su ovde visak predatora koji love ljude (sto do sada nismo imali prilike da vidimo). Moje misljenje je ako se filmovi vec prave u visak delova,ipak je ta neka svrha filma da vidimo nesto novo,nesto po cemu ce taj film da bude specijalan.Prema traileru sta si ti video,a da do sada nismo videli u predhodnim delovima? Na neki nacin te razumem,ipak si ti "odrastao" uz predatora,pa nije ni cudo sto nisi primetio,jer tebi sve ovo deluje isto ili jos uvek nisi dovoljno odrastao da kazes razliku.. Sve u svemu nasa misljenja se razlikuju,tebi je mozda ovo COOL,cak i spidermena kada bi video u predatoru,verovatno bi tebi bilo sve jedno i nastavio bih sa gledanjem,dok nekima to nije zabavno,jer je prosto smoreno da gledas jedno te isto.


P.S Guglovao sam malo ... i konacno nasao izvor !!!!

Evo zasto je zapocet rat izmedju Alliena i Predatora :



Evo ko je prvi poceo :hahaha: :


:bye:
 
odgledao film sad nista specijalno 3 Predatora love ljude, a 1 neuspelog Predatora su zarobili,na kraj ljudi oslobadjaju tog Predatora zarobljenog i on im pomaze protiv ovih, od 3 Predatora koja ih love 1 ima genetski poremecaj i drugacija mu je glava od svih ostalih Predatora takodje nosi i specijalnu masku.

Predator 1 je najbolji od ovog filma Predators bolji su i AVP filmovi
 
Predator 1 je najbolji od ovog filma Predators bolji su i AVP filmovi

S obzirom da je u pitanju gotovo čisto smeće, to bi značilo da bi ovo bio kandidat za zlatnu malinu ovogodišnju! :rumenko:

Međutim, 'Predatori' - iako nedostižni u poređenju sa Kameronovim 'Tuđinima' - su dobili relativno dobre kritike. http://www.rottentomatoes.com/m/10012256-predators/ Za sada stoji na 65%, no mislim da će ostati 'svježe', čak i ako spadne dalje.

After a string of subpar sequels, this bloody, action-packed reboot takes the Predator franchise back to its testosterone-fueled roots.

Na Metakritiku za sada stoji na potpuno prosječnih 50/100 http://www.metacritic.com/film/titles/predators
 

Back
Top