Best dunk-man for all times???

Xponat:
Muad'Dib:
Jordan je najbolji sportista svih vremena

Dok je Dzordan bio aktivan, za titulu sportiste godine se stalno borio sa Bupkom i Shumaherom, tako se bash ne bih slozhio sa gornjom izjavom :)

Dobro, oko toga je moguce neslaganje, medjutim ne zaboravi koliko je u F1 vazan bolid, Sumaher dominira otkad je Ferari najjaci, dok se Bubka takmicio u sportu u kom je konkurencija neuporedivo slabija(koliko klinaca igra basket, a koliko skace s motkom?). On je vrlo pametno to iskoristio obarajuci svoje rekorde za po santimetar i uzimajuci lovu za svaki, ipak najbolji sportista svih vremena moze biti samo kosarkas ili fudbaler. Dakle: Jordan, Vilt Cembrlen, Karim Abdul Dzabar, Pele ili Maradona. Od svih nabrojanih Jordan je dominirao u najzescoj konkurenciji, osvajao titule i po meni zasluzuje titulu
 
Dobro, oko toga je moguce neslaganje, medjutim ne zaboravi koliko je u F1 vazan bolid, Sumaher dominira otkad je Ferari najjaci, dok se Bubka takmicio u sportu u kom je konkurencija neuporedivo slabija(koliko klinaca igra basket, a koliko skace s motkom?). On je vrlo pametno to iskoristio obarajuci svoje rekorde za po santimetar i uzimajuci lovu za svaki, ipak najbolji sportista svih vremena moze biti samo kosarkas ili fudbaler. Dakle: Jordan, Vilt Cembrlen, Karim Abdul Dzabar, Pele ili Maradona. Od svih nabrojanih Jordan je dominirao u najzescoj konkurenciji, osvajao titule i po meni zasluzuje titulu

Najbolji sportista svih vrremena je Torp (plivac)
 
. . . . . . . . u zakucavanjima ovi iz NBA-a ne mogu ni da pridju AND1-u, da li ste gledali kad covek napravi 720 stepeni plus zakuca sa dve ruke, to moze da uradi samo covek iz AND1-a . . . . . . . . . . ali ako pricamo o igracima NBA-a tu je mastoviti VINCE, MJ nije bio narocito mastovi, ali ima je savrsene predispozicije za dobra zakucavanja. Zanima me da li zna neko da mi kaze odakle je bilo najdalje zakucavanje i ko ga je uradio?????????????????
 

Back
Top