sta mislite o bad copy i bitcharkama na travi?

Odlicni su.Real-life rime,pun gas!!!
Obozavam ih jer su dokaz da ako si pametan
i imas dara,muziku mozes da oskrnavis koliko hoces i
dalje ce to bolje zvucati od "budi lep budi
jak","lila lila lila...","moj zivote jesi ziv?! :? "
i ostalih stvari na cijem "projektu" rade sve sami
mozgovi,talenti,profesionalci mesecima i mesecima.

Ukratko,njihova rima pogadja u glavu k'o sikira! :)
 
meni je slusanje bitcharki isto tolko nejasno ko slusanje narodnjaka al ok....kako neko u tome moze da vidi umetnost?! mislim, to je toliko vulgarno i bzvz....mislim meni ne smeta da se neko vulgarno izrazava u muzici(kakoglupo zvucim, boze)ako to radi sa nekim ciljem, smislom....ali vulgarno radi vulgarnog....to mi je nejasno....bitcharke su mi odvratne a bc su likovi koji su na vreme ukapirali da nemaju dara ni talenta ni za sta, a kamoli za muziku, pa su uradili ovo sto sad rade....samo se blamiraju pred ljudima koji kapiraju....
 
meni su zanimljive bicarke. sta su one izdale? kasetu? de ima da se nabavi, ili ako ima neko i hteo bi da mi presnimi... :oops:
izdvajaju se..mozda sto su devojke...ali imaju stil! ja sam ih u stvari slusala na radiju
ovo je neki povrsan stav...ne znam da li su mi one bash simpa : ))) ali hocu da ih cujem.
ove ostale ne znam ko su, deo mora "hip hop umetnika" kod nas...po cemu se izdvajaju!?
 
jagodica:
Ernesto_Che:
ako to radi sa nekim ciljem, smislom....ali vulgarno radi vulgarnog....to mi je nejasno......

hm.....sta je vulgarno? one samo pricaju neku pricu... ito je zivot. znaci, neke stvare se rade, a ne pricaju

vulgaran je recnik, spotovi i njih dve same mi tako izgledaju....slazem se i to je zivot....ali ne znam, mozda sam samo "konzerva" al meni je to bljak...
 
vicente:
mislio sam da ce na ovoj temi biti do dva odgovora i gotovo...
ona napreduje, a ja jos uvek nemam pojma o kome je reč...

gde ja živim, čoveče...

ne znam ko su bičarke, j e b o t e...

stidim se....

znas kako bicarke su ribe ustvari lezbo koje opisuju sex sa frajerima (ponekad njih dve same) ali pritom koriste direktne izraze kao sto rece neko pre mene...
ali i bad copy isto to radi znaci opisuje sex u svojim pesmama ali mislim da njima bolje stoji... ipak one su devojke...
 
plavusa ana:
CobRa-SiC-:
Ma Bad Copy ROX! Likovi su extra. Propusticu njihov koncert u Cacku i to bas na moj rodjendan. :cry:
A Sto se tice tih bitcharki, nisam cuo za njih.

pa bitcharke pevaju sa nigrutinom i sa bad copy uopste. ne mogu da poverujem da nisi cuo za njih a volis bad copy

Pa ne pratim ih mnogo, imam njihov album i to je sve.
 
jagodica:
wild_child:
I ja se slazem sa tobom.......Vulgarno moze biti ok ako se odradi sa dozom umetnosti i merom....ali ono sto one rade je obicno prostacenje kakvo mozesh sresti kod lokalnih sirovina i prostaka

ma nisu, samo su direktne..mada, ne znam da li bih volela da ih upoznam lichno ;)
e sad mi se ide da ih slusham.

biti DIREKTAN i biti prost nije jedno te isto....a ti idi da ih slusas ako ti se slusha, al ne znam kako mozes, ja bi povratila! :wink:
 

Back
Top