Krajnje ozbiljna tema

Ma reci mu da ne dolazi...shta ce ti....

a decko ti je :ok:

реално исто је дал се поватала са Моом или са Крљом из Маринкове баре,црни су и један и други...само Крљи нек плати за Ласту 120дин плус ПДВ...а Мо се цима из Лондона?! :D и уопште шта ће црнац у Лондону? *** где иде овај свет...:D
 
црнци су индијанци

ne lichi mi na indijanca :mrgreen:

fotografija0015.jpg


fotografija0026i.jpg
 
Dakle, shta bi da ste na mom mJestu?

Crnac dolazi krajem meseca..mi smo se pisali email, sms, chuli par puta, onda msn..
nisam mu rekla da sam u vezi
dechku sam naravno rekla za njega kao i za sve pre njega
Mo ne zna da imam dechka..
dolazi na nedelju dana da me vidi
naravno, nece biti kod mene
ali opet, cimace me da se vidimo i to..i ja kazzem dechku..ne znam shta da radim
i pitam njega..on kazze ''nisam ti ja cale da ti kazzem..;''
pa reko' meni glupo..nekako..kako lik mozze od jula meseca do sad da misli da sam
ucveljena i da nemam nikog, kako? i kako ja to njemu lepo da kazzem da ga ne povredim?
mislim jel moguce?
ili da progutam knedlu i vidim se s njim par puta za to vreme u Bgu,
al opet necu da povredim dechka. shta znam shta ce on skapirati,
tipa da sam se povatala sa crncem u nekoj ulichici.
shta, kako, pomagajte i ne silujte me komentarima iz wc sholje


Samo da ti kazem ono u sta sam siguran 100%.

Tvoj decko ce sigurno da shvati sve , bas kako ti ne zelis .
 
ebali vas crnci, pa šta ako je crnac bre
a kao bio bi manji problem da je neki španac?

Hepi, reci momku kako stoje stvari
:cool:
a rekla sam :confused:

реално исто је дал се поватала са Моом или са Крљом из Маринкове баре,црни су и један и други...само Крљи нек плати за Ласту 120дин плус ПДВ...а Мо се цима из Лондона?! :D и уопште шта ће црнац у Лондону? *** где иде овај свет...:D
:lol:
 
реално исто је дал се поватала са Моом или са Крљом из Маринкове баре,црни су и један и други...само Крљи нек плати за Ласту 120дин плус ПДВ...а Мо се цима из Лондона?! :D и уопште шта ће црнац у Лондону? *** где иде овај свет...:D


:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
........suprotnosti se uvek privlache ,kumovi mi bili u ugandi i tamo se crnkinje loze na nas ,ne bih imao nishta protiv jedne crnkinje ili meleskinje a mogu i raisa i samouka da upadnu u taj divno lepi shablon potamnelih lepotica ..................:D:D:rumenko:

брате,Европа еј!!!! Европа,Чехиње,Рускиње,Скандинавке,Жабарке,Францускиње,Шпањолке....итд,све фул рибе,а ти би да товариш нешто из Уганде?! ти имаш проблем брате :D
 
Dakle, shta bi da ste na mom mJestu?

Crnac dolazi krajem meseca..mi smo se pisali email, sms, chuli par puta, onda msn..
nisam mu rekla da sam u vezi
dechku sam naravno rekla za njega kao i za sve pre njega
Mo ne zna da imam dechka..
dolazi na nedelju dana da me vidi
naravno, nece biti kod mene
ali opet, cimace me da se vidimo i to..i ja kazzem dechku..ne znam shta da radim
i pitam njega..on kazze ''nisam ti ja cale da ti kazzem..;''
pa reko' meni glupo..nekako..kako lik mozze od jula meseca do sad da misli da sam
ucveljena i da nemam nikog, kako? i kako ja to njemu lepo da kazzem da ga ne povredim?

mislim jel moguce?
ili da progutam knedlu i vidim se s njim par puta za to vreme u Bgu,
al opet necu da povredim dechka. shta znam shta ce on skapirati,
tipa da sam se povatala sa crncem u nekoj ulichici.
shta, kako, pomagajte i ne silujte me komentarima iz wc sholje
ne razumem stvarno. kakve veze ima sta on misli? ako doalzi zbog tebe i ti to ocigledno znas, a imas decka u cemu je problem reci to istim tim msn-om koji ste razmenili i kojim komunicirate :neutral:

ja mislim da tebi laska sto on dolazi zbog tebe i da nisi spremna da izgubis to zadovoljstvo iako ce to podrazuemvati trosak novca i vremena za njega, bez da zna da izmedju vas nista nece biti. ili se dvoumis izmedju njega i decka,pa bi da sedis na dve stolice. ne kazem ja da ne mozes i to da uradis, ali onda ne vidim poentu otvaranja teme.

ako si se odlucila za ovdasnjeg decka, i zelis da ispadnes korektna prema tom drugom, lepo mu kazes kako stoje stvari,pa ako je odlucio da po svaku cenu dolazi u bg,lepo, nek radi sta mu volja. vise ces ga povrediti da mu ne kazes nista i da dobije korpu kako sleti na aerodrom :neutral:
 
Hepi,najbolje da ih otkacis obojicu,kad vec ni jedan nije uspeo da ti zadrzi maksimalnu paznju.
Ako gresim u vezi sadasnjeg decka,i ok je covek,onda javi crncu da imas momka.Nema smisla ni njega da cimas,neka produzi za Rumuniju,recimo:)
Presaltaj Moa dalje:)
 

Back
Top